fbpx

Autodiagnostika arvuti Panasonic TOUGHBOOK - autospetsialistile loodud

Maailma juhtivad arvutilahendused maailmatasemel organisatsioonidele

  • margiteenindusse
  • sõltumatule autodiagnostikule
  • hooldus- ja remondikeskusesse
  • ametlikku teeninduskeskusesse
  • tootmisesse
  • esinduse müügisalongi
  • autoriseeritud teeninduskeskusesse
  • volitatud automüüjale ja teenindajale
  • autoremonditöökotta

Autotööstus on tehnorevolutsiooni äärel. Autonoomsed autod, nutikad töökojad, digitaalne turg, ennetav hooldus, 5G ja elektrisõidukid: need moesõnad täna on homme igapäeva tehnoloogia.

See tähendab, et selles digitaalses väljakutses navigeerimiseks tuleb valida õige tehnoloogia – ja õige partner.

Panasonic TOUGHBOOK on üle kahe aastakümne teinud tihedat koostööd autotööstusega. See annab võimaluse mõista väljakutseid, millega seisab silmitsi autotööstus täna ja millega tulevikus.

Selletõttu saame oma seadmetega aidata kogu autotööstusel rohkem ära teha. Pakkuda paremat teenindust. Suurendada tootlikkust.

Soovitatavad tooted

autodiagnostika arvuti

Teie lõplik koostööpartner

Kuidas me seda teeme? Erinevalt teistest arvutilahenduste pakkujatest, oleme me paremini kursis autotööstuse nõudmistega. Oleme rohkem keskendunud sellele, et meie pakutav tehnoloogia vastaks sektori täpsetele vajadustele. Pakume tooteid, mis aitavad kliendil keskenduda oma põhitegevusele – parima teenuse pakkumisele.

Paljud maailma edukaimad autotööstuse organisatsioonid usaldavad meie pakutavaid mobiilseid lahendusi. On seda aastaid teinud.

Oleme valmis edasisteks arenguteks autotööstuses!

Pikaajalised suhted, mis põhinevad usaldusel ja tipptasemel kvaliteedil.

Tänased aegkriitilised, täpsust nõudvad ja väga mobiilsed töötingimused tähendavad seda, et teie tehnikud peavad olema võimelised töötama töölauast eemal, maksimaalse efektiivsusega ja kartmata seadme riket. Nad vajavad kõrgetasemelist tehnoloogiat, mis tagab mitte ainult katkematu töö kogu vahetuse ajal, vaid mida saab kasutada nii, nagu kõiki teisi vahendeid nende tööriistakastis. Olgu see siis töökojas, tee ääres või mudasel väljal.

Kliendi lugu:

Fulldrive Service on autoremonditöökoda Tartus, mis tegeleb põhiliselt sõiduautode hoolduse ja remondiga. Kuid neil on võimekus ja koht ka veoautodele. Ettevõte alustas oma tegevust juunis, 2015 aastal, kuid nende mehhaanikute ning meistrite kogemus on pikaajaline nii sõiduauto kui ka veoautode remondis ning hoolduses. Nende töökoda on varustatud kaasaegsete hooldusvahendite ja diagnostikaseadmetega.

Nad omavad kaasaegseid diagnostika seadmeid, millega saavad diagnoosida järgnevaid automarke: BMW, Citroen, Dacia, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Peugeot, Renault, Audi, Volkswagen ja Volvo. Nende seadmed võimaldavad peale veakoodide lugemise ja kustutamise ka testida ja analüüsida erinevaid sõlmi ja parameetreid. Paljudele automarkidele saavad teha ka kodeerimisi (näiteks: automaatsed päevatuled, AUX sisend raadiole jpm).

http://www.fulldrive.ee/

Supervivent on spetsialiseerunud Panasonic arvutite pakkuja. Otsid endale Toughbook või Toughpad arvutit? Võta meiega ühendust läbi all oleva kontaktivormi või helista 529 8918 ja leiame parima lahenduse.

Scroll to Top