fbpx

Broneeri demo arvuti Toughbook seeriast

Rugged süsteemide ja seadmete valik võib esmapilgus näida lõputult lai ning kvaliteetsete komponentide eristamine näida võimatu missioonina. Teame, et demoseadmega segamatult katsetades ja iseseisvalt otsustades, saab klient väga hea ostukogemuse. Selle kinnituseks on meil mitmeid kogemuslugusid. Saadaval on populaarsemad demo arvuti mudelid Panasonic Toughbook seeriast ja asjakohane valik lisaseadmeid.

Broneeri endale oma demoseade. Vasta paarile lihtsale küsimusele. Võta kaheks nädalaks enda näidisarvuti kasutusse. Tee proovi. Vaata. Näita. Rakenda töösse. Otsusta.

Tutvumine on tasuta ning ainus tingimus on pahatahtliku lõhkumise vältimine kõigi võimalike meetmetega.

Vastutasuks soovime vaid üht: saada teada, millised küsimused prooviperioodil tekkisid

Ilmastikukindel tahvelarvuti Panasonic Toughpad matkajale ja seiklejale
Ilmastikukindel Tahvelarvuti Panasonic ToughPad FZ-G1

Head lahendused saavad sündida loomulikus tempos, kui anname neile aega ja ruumi. Meil on igal hetkel riiulis ja klientide juures “proovisõidus” täpselt paras hulk Toughbook rugged seadmete mudeleid ja demo arvutite modifikatsioone, mistõttu ei pruugi meil täitsa-kohe-nüüd-kohe vaba demoseadet olla. Seetõttu on hea, kui teed broneeringu pikema plaaniga siin ja praegu.

Võta ühendust alloleva vormi kaudu või helista.

Demo arvuti Toughbook või Toughpad seeriast on meie kogemustele tuginedes esimene pakkumine ning asjakohased lisad rugged süsteemide ja arvutilahenduse täiustamiseks sammuti. Saadaval on ka Dell, Getac, Durabook, WEROCK, kuid nende puhul palume arvestada pikema tarneajaga.

Koheselt saadaval olevad demoseadmed

Scroll to Top