fbpx

Mobiilne kontor

ning Kaasaskantavad arvuti ja lisaseadmed

Välitööl

Kui tööd tuleb teha põllul

Ergonoomiline arvutitöökoha terviklahendus tõstab mobiilsete töötajate produktiivsust ja motivatsiooni.

Leiad end üha tihedamini kusagilt võsast, metsalagendikelt või teeääres peatununa klientide meilidele vastamast, andmeid kogumas või andmekogudes täpsustusi tegemas? Seda kõike telefoni imetillukest klaviatuuri tippides?

Hoolimata sellest, et telefonid tänapäeval millegi pärast üha suuremaks muutuvad, pole need ikkagi pikkade kirjade kirjutamiseks ja pakkumiste koostamiseks loodud. Hädapärased asjad saab küll tehtud, ent kindlasti on maailmas olemas ka mugavamaid ja muretumaid töötegemise-võimalusi.

Tõsi, läpakast on sellisel juhul väga suur abi ja ilmselt oled oma Lenovo, Dell või HP sülerit jõudumööda kaasa vedanud. Ent sind teeb veidi ärevaks ja murelikuks, kui kompuuter õiget tööhetke oodates suurtes kuuma või külmakraadides lihtsalt autos vedeleb või seljakotis kaasa kõlgub?

ilmastikukindel arvuti toughbook g2

Oliver Šults - 16 aastat mobiilse arvutitöökoha loomise kogemusi

Kui nutitelefonist jääb väheks ja tahvel on tüliks

Olen 16 aastat aidanud inimestel ja meeskondadel luua võimsaid, usaldusväärseid, ergonoomilisi ja vastupidavaid arvutilahendusi mobiilsetele töökohtadele. Minu kogemus näitab, et vastupidavate seadmete tõhus rakendamine vajab agiilset ja spetsialiseerunud nõustajat.

Olen saanud kogeda, kuidas oma klassi parimad vastupidavad seadmed võimaldavad mul tõsta pakutavate teenuste taset, vähendada vigu ja suurendada kasumlikkust. Minu missioon on anda oma klientidele sama kogemus.

ddsfsafsafsf

mobile, phone, iphone-616012.jpg

Ergonoomiline arvutitöökoha terviklahendus tõstab mobiilsete töötajate produktiivsust ja motivatsiooni.

Välitöö arvutitöökoha loomisel riistvara ja komponentide valikus orienteerumine on aeganõudev, testimised kulukad ja lahenduseni jõudmine nagu Tallinna linna valmimine. 

Saame teid aidata selles protsessis. Säästame teie aega, raha ja energiat. Loome välitöö spetsialistile sellise mobiilse arvutitöökoha, mis teda tema töös toetab.

Loome koos!

Scroll to Top