fbpx
Panasonic Toughpad FZ-G1 arvuti päästeameti bussis

Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid

Silwi Autoehitus ehitab kliendi soovide järgi Mercedes-Benz tarbesõidukitest Sprinter ja Vito erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni välja. Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele ning sõidukitel on tagatud tehase garantii.

Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid!

Sõidukid lähevad Päästeameti operatiivkorrapidajate kasutusse Eesti suurematesse linnadesse. Operatiivkorrapidaja ülesandeks on juhtida päästesündmuseid, kuhu reageerib juba mitu päästemeeskonda. Korrapidajad töötavad sündmuskohal üheskoos politsei ja kiirabi välijuhtidega ning just selliseks koostööks on ilmastikukindel töökeskkond suur samm edasi.

Supervivent sai võimaluse tarnida mGIS arvuti tarbeks lisaseadmeid. Oluliseim neist õhuke Gamber-Johnson’i dokk Panasonic Toughpad FZ-G1’le

Meie jaoks on oluline hoolitseda selle eest, et lõppkasutajani jõuaksid õiged tooted, õigetelt tootjatelt läbi õigete edasimüüjate. Teame, et vaid selliselt tegutsedes, saame tagada parima kliendikogemuse. Mitmete juhtumiste ja juhuste saatel on läinud nii, et meil on kujunenud oma võrgustik, mis erineb traditsioonilisest müügi ja tarne loogikast IT-raudvara turul. Tänu turu ja selle vajaduste mõistmise võimele ei saa me lubada, et vastame teie ootustele, kuid saame garanteerida, et saate parima võimaliku teeninduse. Sest oleme ainus ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele.

Soovid rohkem infot? Võta ühendust alloleva vormi kaudu:

Scroll to Top