fbpx

Pärnu Tarneahelakonverents 2021

9.-10. septembril toimus Tartus Vanemuise kontserdimajas 8. Pärnu Tarneahelakonverents, kus osales enam kui 300 erinevate valdkondade tarneahelaga seotud inimese, et jagada olulisi trende, parimat kogemust ning soodustada koostööd. Tänavune tarneahelakonverents keskendus mõõtmisele. Kuue sessiooni jooksul liiguti üldiselt üksikule ning räägiti nii maailmamajanduse, tarneahelate, ettevõtte edukuse kui ka tarneahela valdkondade edukuse mõõtmisest. Supervivent osales Pärnu Tarneahelakonverentsil toetajana.

„Mida ei mõõda, seda ei juhi“ ja „mida mõõdad, seda saad“ on kaks hüüdlauset, millega on iga juht kas positiivsel või negatiivsel moel kokku puutunud. Konverentsil võeti luubi alla aga kogu tarneahela mõõtmine. Räägiti mõõdikute valimisest ja eesmärgistamisest, mõõtmise abivahenditest ja mõõdikute seosest motivatsiooniga. Mõõdeti tarneahela osasid: ostujuhtimist, tootmiskorraldust ja logistikat. Mõõdeti ka e-kaubandust ja tarneahelat tervikuna.

Kuues sessioonis liiguti üldiselt üksikule ning räägiti:

  • maailmamajanduse mõõtmisest;
  • tarneahelate mõõtmisest;
  • ettevõtte edukuse mõõtmisest;
  • tarneahela valdkondade edukuse mõõtmisest.

Supervivent esindaja Oliver Šults: “Minu lemmikuks esinejate hulgast kujunes sellel korral Yrjö Ojasaar, kes keskendus oma esinemises sellele, et mõõdikute valimine on ettevõtetele väga oluline otsus. Oma esinemisega juhtis riskikapitalifondi Change Ventures kaasasutaja ja partner publiku tähelepanu sellele, et isegi kui mõõdikud ei ole seotud töötajate motivatsioonisüsteemiga, on neil töötajate käitumisele märgatav mõju. Ettekandes jagati üllatavaid näiteid õnnestunud ja ebaõnnestunud võtmemõõdikute valimistest. Markantsed lood ettevõtetest, kus mõõdikud on toonud kaasa loodetule risti vastupidise tulemuse, andsid tõuke keskenduda veelkord meie ettevõttes rakendatud mõõdikute hindamisele.

Supervivent osales Pärnu Tarneahelakonverentsil toetajana. Sellises rollis saime lisaks inspireerivate esinejate nautimisele, pakkuda eksponentpinnal võimalust oma silmaga näha ja katsuda raudvara, mille töösse rakendamine vähendab tööde seisakuid protsessides, millele ärid toetuvad. Tutvustasime meie kogemusi ja asjatundlikkust rugged tehnoloogia valdkonnas, ning jagasime infot selle kohta, kuidas saame aidata vähendada planeerimata tööseisakuid ja vähendada IT-seadmete hooldusele kuluvat aega.

Panasonic Toughbook arvutid tarneahelakonverents eksponentalal
Panasonic Toughbook sülearvutid. Toughpad tahvelarvutid, Gamber-Johnson puutetundlik ekraan ja tööstuslik klaviatuur sõidukilahenduse näidistena ning robustsed andmeside moodulid tootjatelt Teltonika ja Robustel

Meie eksponentpinnal olid järgnevad seadmed:

Roosiku šokolaad tarneahelakonverents eksponentalal visiitkaardi mängus
Kõik külalised said soovi korral osaleda ka visiitkaardi mängus.

Supervivent OÜ on ainus ettevõte Baltikumise, kes on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele:

  • Tööstuslikud arvutid
  • Panasonic Toughbook ja Toughpad arvutid
  • Arvutilahendused sõidukitesse
  • Broneeri demo: supervivent.eu/demo
Scroll to Top