fbpx
Edetabel TOP10 rugged arvutite poodi

Extreme TOP10: kust osta rugged (Panasonic, Dell, Getac) arvuti

Kust osta rugged arvuti, ehk “where to buy spikker” Panasonic, Dell ja Getac maaletooja leidmiseks.

Klientide tagasiside on toonud esile, et rugged arvutite turg on tänaseks kujunenud kasutaja jaoks raskesti hoomatavaks ja laialivalguvaks. Veab neil, kellel on kõrval kolleeg või sõber kellelt saab nõu küsida. Aja ja raha kulu on suurem neil, kes peavad teemasse ise süvenema ja katsetama

“Where to buy Panasonic Dell Getac” otsingu tulemus Googles

Google otsingus esile paistvate (kasutades otsinguks näiteks fraasi “Where to buy Panasonic Dell Getac”), sagedasti teises riigis tegutsevate, võõraste tarnijatega katsetamine on aeganõudev ja riskantne.

Koostasime nimekirja ettevõtetest, kellelt ühel või mitmel põhjusel julgeme soovitada küsida pakkumus ja sooritada ost. Et lisada nimekirja veel sisulist väärtust, moodustasime loetelust ka edetabeli. Kriteeriumid on rangelt subjektiivsed ning tulemus mõjutatud ka isiklikust kogemusest. Pingerea koostamisel ei ole me arvestanud käibenumbritega, kuna andmed oleksid spekulatiivsed.

Küllalt sissejuhatusest!

Siin see on, TOP10:

1. Supervivent

Sõnadest jääb puudu, et põhjendada, miks see pood on esikohal 🙂 Aga kliendid on kirjutanud arvustused ja need oleme avaldanud avalehel.

Kiirelt, soodsalalt ja igal sammul kvaliteetselt. Ilmselt kõige suurema kogemustepagasiga spetsialistiga varustatud pood Eestis. Oliver on olnud 15 aastat rugged arvutite (Xplore, Getac, Toughbook) kasutaja ja müüja ning aastaid ka Panasonicu tunnustatud esindaja (Panasonic Toughbook Premier Partner staatuses).

2. Notebooks.ee

Julgen seda poodi soovitada nii sõbrale, kui ka vaenlasele (kui mul oleks üks). Need mehed on juba aastaid müünud rugged arvuteid. Tootevalikus on pommikindlad arvutid kahelt tootjalt: Dell ja Panasonic.

100% usaldusväärne. Mehed annavad vaid selliseid lubadusi, mida suudavad ka tagada. Hinnad on soodsad ja tarne kiire.

Tean, sest olen neilt isegi ostnud!

3. Skarcon

Eesti rugged-arvutite turu tugev tegija aastast 2009. Kindlasti usaldusväärne pood – tegu on Panasonicu poolt mitmetel aastatel tunnustuse saanud ettevõttega, kelle müügi numbrid on mehised – “Premier Partner” staatust ei anta ilusate silmade eest.

Kinnitamata andmetel on just Skarcon varustanud kõik Eesti Politsei- ja Piirivalveameti ja Päästeameti operatiivsõidukid Panasonic Toughpad FZ-G1 tahvlite ja PMT dokkidega. See on hinnanguliselt 444+145 komplekti. Kompetentsi on rohkem, kui ülejäänud tabeliosalistel kamba peale kokku.

4. Atea

100% usaldusväärne ettevõte. Laia tootevalikuga. Pikaaegne rugged arvutite müüja.
Lai rugged seadmete valik, kus muuhulgas: Honeywell, Zebra, Partner, Panasonic, Getac ja Datalogic.

5. Telegrupp

Tugev, pika rugged ajalooga ning laia kompetentsiga ettevõte. Meeskonnal on kogemusi mitmete tööstuslike seadmete tootjatega. Lisaks tööstusarvutitele, pakuvad ka rugged kommutaatori või mõne muu seadme.

Enamasti pakuvad: Mildef ja HandHeld, aga kui kenasti küsida, siis tarnivad ka Panasonic Tougbooki või Toughpadi

Oma pädevust on selle ettevõtte spetsialistid tõendanud mitmekümne aasta jooksul Eesti Kaitseväele sidesüsteemide ehitamisel

6. Datel

Getaci maaletooja. Rugged arvutite turul tegi esimesed pingutused 2010. aastal, seega peaksid selles valdkonnas kompetentsi omama kuhjaga.

7. Markit ja YEInternational AS

Jah, paneme need kaks IT kaubamaja ühele “pulgale”

Ühes hästi varustatud IT-kaubamajas on ka rugged-osakond. Nii on ka Markiti kataloogis rikkalik valik rugged arvuteid: Dell, Panasonic, Getac, Zebra, Datalogic, Honeywell

YeInternational’i kataloogis on ka huvitavad valikud

8. RTT

Pakuvad rugged arvuteid tootjatelt: Panasonic, Zebra, Motorola

Pika ajalooga ettevõte. Kindlasti usaldusväärne. Spetsialiseerunud just pihuarvutite ja tõstukiarvutite müügile

9. elektroonika24.ee , techvision.ee, laptopid.ee ja digistep.ee

Täpselt nii. 9. kohale asetame neli erinevat poodi. Need on lihtsalt nii sarnased antud edetabeli kriteeriumitele vastamise ning arvutite pakkumiste poolest. Nende kodulehel on tihti lugu pakkumised, millest on raske loobuda.

See on hea koht kasutatud arvutite ostmiseks. Kaup vahetub. Kauba valikus on esinenud Dell ja Panasonic arvutid.

10. Netsys.ee

Siit on võimalik saada asju. Tunnen selle ettevōtte “köögi” poolt. Kindlasti on seal kuhjaga tugevat tehnilist kompetentsi. Soovitan!

Soovita muudatusi või täiendusi:

Scroll to Top