• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Autoteeninduse efektiivsuse tõstmine rugged arvutitega

  Autoteeninduse efektiivsust tõstab Toughbook

  Selleks, et tänapäeva digitaliseerunud maailmas läbi lüüa,
  tuleb valida õige tehnoloogia ja koostööpartner.

  Panasonic Toughbook autoteeninduses: töökindlad lahendused professionaalse teeninduse jaoks

  Toughbook viib autoteeninduse uuele tasemele.

  Selleks, et tänapäeva digitaliseerunud maailmas läbi lüüa, tuleb valida õige tehnoloogia ja koostööpartner. Panasonic Toughbook on teinud üle kahe aastakümne tihedat koostööd autotööstusega.

  Mõistame, millega autoteenindus täna ja tulevikus silmitsi seisab. Suur jõudlus, kiire ühendus, kõrge turvalisus ja maailmatasemel lahendused – Panasonic Toughbook viib autoteeninduse uuele tasemele.

  Meie seadmed võimaldavad autotööstusel suurendada produktiivsust ja tootlikkust ning pakkuda efektiivsemat teenindust. Seadmed sobivad nii margiteenindusse, autodiagnostikule, tootmisesse kui ka esinduse müügisalongi.

  Võta ühendust

  Spetsialistilt spetsialistile

  Erinevalt teistest arvutilahenduste pakkujatest, oleme me paremini kursis autotööstuse nõudmistega.

  Kuidas me seda teeme? Erinevalt teistest arvutilahenduste pakkujatest, oleme me paremini kursis autotööstuse nõudmistega. Oleme rohkem keskendunud sellele, et meie pakutav tehnoloogia vastaks sektori täpsetele vajadustele. Pakume tooteid, mis aitavad kliendil keskenduda oma põhitegevusele – parima teenuse pakkumisele.

  Paljud maailma edukaimad autotööstuse organisatsioonid usaldavad meie pakutavaid mobiilseid lahendusi. On seda aastaid teinud.

  Oleme valmis edasisteks arenguteks autotööstuses!

  Oliver Sults
  Rugged arvutite spetsialist ja Supervivent OÜ omanik

  Storaenso

  Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne. Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd.

  Egert Okas
  Stora Enso Imavere saeveski

  Märt Tõnumaa

  Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud

  Pole kahtlust, et Oliver teab, kuidas luua kliendisuhteid, kuidas neid säilitada ja mis kõige tähtsam – mida teha selleks, et klient saaks pärast ostu end tunda hästi! Silwi Autoehitus ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni. Viimastel aastatel on kiirabid tellinud autosid koos arvutilahendusega. Otsisime IT-partnerit, kes suudaks tagada kvaliteetse täislahenduse, tähtaegsed tarned, konkurentsivõimelised hinnad ja sujuva järelteeninduse. Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud.

  Märt Tõnumaa
  Silwi Autoehituse AS juhatuse esimees

  Silver Siim

  Saime sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks

  Sõiduki arvutilahenduse projekteerimisel soovitan konsulteerida Oliveriga. Alustasime Oliveriga koostööd 6 aastat tagasi. Soovisime leida kiirabi autoarvuti senisele lahendusele alternatiivi. Pidime jääma varasemalt fikseeritud eelarve piiridesse, aga ootused kvaliteedi osas olid kõrgemad. Saime Panasonic Toughpadi baasil loodud komplekti näol sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks, mida järgime tänaseni, kui kiirabi ostab autosse arvuti.

  Silver Siim
  Tallinna Kiirabi logistikajuht

  Tooted

  Blogi

  Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.
  E-veoseleht on reaalajas nähtav kõigile osapooltele  –  saatja, vedaja ja vastuvõtja.
  Populaarseim tahvel tegi tiigrihüppe.
  Vaata lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi