• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • rugged arvutid sadamates

  Rugged arvutid: vastupidavus ja töökindlus sadamates

  Säästa Toughbookiga märkimisväärselt aega ja raha.

  Vee-, kukkumis- ja tolmukindlad rugged arvutid –  Panasonic toughbookid

  Rugged arvutid on oma töökindlust ja vastupidavust tõestanud ka sadamates.

  Rugged arvutid on oma töökindlust ja vastupidavust tõestanud ka sadamates. Keskkonnas, kus on sageli külm ja niiske, läheb tarvis tehnikat, mis peaks vastu ka ekstreemsemates oludes. Panasonic Toughbookid on vee-, kukkumis- ja tolmukindlad ning toimivad viperusteta iga ilma korral.

  Toughbook on leidnud kasutust juba Saksamaa, Itaalia, Belgia, Hollandi ja Suurbritannia sadamates. Need võimaldavad sadamaoperaatoritel säästa märkimisväärselt aega ja raha. Tegevused nagu veose jälgimine, info vahetamine, maha- ja peale laadimine, dokumentatsioon jpm on tänu Toughbookile tunduvalt kiiremad ja efektiivsemad.

  Ilmast ja keskkonnast tulenevad piirangud on minevik. Rugged arvuti võimaldab sul keskenduda kõige tähtsamale – teha seda, mida tahad, kohas, kus sina seda soovid.

  Storaenso

  Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne. Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd.

  Egert Okas
  Stora Enso Imavere saeveski

  Märt Tõnumaa

  Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud

  Pole kahtlust, et Oliver teab, kuidas luua kliendisuhteid, kuidas neid säilitada ja mis kõige tähtsam – mida teha selleks, et klient saaks pärast ostu end tunda hästi! Silwi Autoehitus ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni. Viimastel aastatel on kiirabid tellinud autosid koos arvutilahendusega. Otsisime IT-partnerit, kes suudaks tagada kvaliteetse täislahenduse, tähtaegsed tarned, konkurentsivõimelised hinnad ja sujuva järelteeninduse. Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud.

  Märt Tõnumaa
  Silwi Autoehituse AS juhatuse esimees

  Silver Siim

  Saime sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks

  Sõiduki arvutilahenduse projekteerimisel soovitan konsulteerida Oliveriga. Alustasime Oliveriga koostööd 6 aastat tagasi. Soovisime leida kiirabi autoarvuti senisele lahendusele alternatiivi. Pidime jääma varasemalt fikseeritud eelarve piiridesse, aga ootused kvaliteedi osas olid kõrgemad. Saime Panasonic Toughpadi baasil loodud komplekti näol sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks, mida järgime tänaseni, kui kiirabi ostab autosse arvuti.

  Silver Siim
  Tallinna Kiirabi logistikajuht

  Tooted

  Blogi

  Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.
  Rugged tahvelarvuti pakub töökindlust ja vastupidavust ekstreemsetes tingimustes.
  Digitaliseerimine: UC Rent pilootprojekt – Toughbook seadmetega digiarengus samm edasi.
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi