• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Rugged arvutid tööstusesse ja tootmisesse

  Rugged arvutid tööstuses ja tootmises

  Pastaka ja pliiatsiga laoseisu märkimine on ajalugu.

  Rugged arvutid: tööstuses ja tootmises kasutatavate vastupidavate seadmete eelised

  Konkurentidest eristumiseks tuleb tootjatel leida pidevalt uusi lahendusi, mis hõlbustaksid erinevaid tööprotsesse.

  Rugged arvutid on tootmis- ja tööstussektoris väga olulisel kohal. Konkurentidest eristumiseks tuleb tootjatel leida pidevalt uusi lahendusi, mis hõlbustaksid erinevaid tööprotsesse. Digitaliseerimine on siinkohal võtmesõnaks.

  Pakume tööstuslikke rugged arvuteid, mis võimaldavad jäädvustada andmeid, visualiseerida tootmisprotsesse, kiirendada tellimuste komplekteerimist jpm. Niisiis pastaka ja pliiatsi võib jätta minevikku. Säästad aega ja närve, sest andmed ei kao enam kuhugi.

  Rugged arvutid tööstuslikus keskkonnas: kestvus ja efektiivsus

  Äärmuslikud temperatuurid, tugev vibratsioon ja tolmune töökeskkond

  Rugged– ehk tööstuslikud arvutid on loodud vastu pidama ka kõige ekstreemsemates oludes. Tugev väliskorpus ja sisemised komponendid võimaldavad neid kasutada ka äärmuslike temperatuuride, tugeva vibratsiooni ja tolmuse töökeskkonna korral.

  Võta ühendust E-poodi

  Spetsialistilt spetsialistile

  15-aastase kogemusega töökindlate mobiilsete andmetöötluslahenduste tarnijana

  15-aastase kogemusega töökindlate mobiilsete andmetöötluslahenduste tarnijana, on mul olnud võimalus töötada koostöös tööstus- ja tootmisettevõtete otsustajatega ning digitaliseerida materjali planeerimist, tootearendust, tööprotsesside juhtimist, raporteerimist tootmisalal, laotoiminguid ja müügilogistikat.

  Oliver Sults
  Rugged arvutite spetsialist ja Supervivent OÜ omanik

  Storaenso

  Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne. Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd.

  Egert Okas
  Stora Enso Imavere saeveski

  Märt Tõnumaa

  Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud

  Pole kahtlust, et Oliver teab, kuidas luua kliendisuhteid, kuidas neid säilitada ja mis kõige tähtsam – mida teha selleks, et klient saaks pärast ostu end tunda hästi! Silwi Autoehitus ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni. Viimastel aastatel on kiirabid tellinud autosid koos arvutilahendusega. Otsisime IT-partnerit, kes suudaks tagada kvaliteetse täislahenduse, tähtaegsed tarned, konkurentsivõimelised hinnad ja sujuva järelteeninduse. Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud.

  Märt Tõnumaa
  Silwi Autoehituse AS juhatuse esimees

  Silver Siim

  Saime sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks

  Sõiduki arvutilahenduse projekteerimisel soovitan konsulteerida Oliveriga. Alustasime Oliveriga koostööd 6 aastat tagasi. Soovisime leida kiirabi autoarvuti senisele lahendusele alternatiivi. Pidime jääma varasemalt fikseeritud eelarve piiridesse, aga ootused kvaliteedi osas olid kõrgemad. Saime Panasonic Toughpadi baasil loodud komplekti näol sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks, mida järgime tänaseni, kui kiirabi ostab autosse arvuti.

  Silver Siim
  Tallinna Kiirabi logistikajuht

  Tooted

  Blogi

  Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.
  Rugged tahvelarvuti pakub töökindlust ja vastupidavust ekstreemsetes tingimustes.
  E-veoseleht on reaalajas nähtav kõigile osapooltele  –  saatja, vedaja ja vastuvõtja.
  Vaata lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi