• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Operatiivsõidukid

  Rugged-arvutid operatiivsõidukitele

  Rugged-arvutite kasutamine mõjutab operatiivautode liikumist tõhusamaks ja kiiremaks

  Rugged-arvutid kui operatiivsõidukite kiiruse ja tõhususe mõjutaja

  Olgu selleks pääste, politsei või kiirabi – reageerimisaeg võib päästa inimese elu

  Nagu nimigi viitab, on opertiivsõidukites väga olulisel kohal just operatiivsus ehk tõhus, kiire ja pädev reageerimine. Olgu selleks pääste, politsei või kiirabi – reageerimisaeg võib päästa inimese elu ja elektroonika ei tohi jääda jalgu! Rugged-arvutite kasutamine mõjutab operatiivautode liikumist tõhusamaks ja kiiremaks, et abistajad saaksid tegeleda nende inimestega, kes vajavad vältimatut abi, mitte kulutada aega õige teeotsa leidmiseks või vajalike andmete paberikuhjast välja tuhlamiseks.

  Vastupidavad rugged arvutid operatiivsõidukites

  Ole päästest, politseist, kiirabist või mõnest muust valdkonnast

  Tänaseks on kõikides operatiivsõidukites Eestis vastupidav tehnika olemas ja enamikes neist on just selline tehnika, mida leiab  ka  Supervivendist. Peamise maaletoojana, oleme koostööd teinud erinevate operatiivsõidukite ehitajatega ja meie pikk kogemus kindlustab parima valiku nii seadmete kui tarkvara osas. Ole päästest, politseist, kiirabist või mõnest muust valdkonnast, kus on vajalik vastupidav, tõhus ja efektiivne kaasaskantav rugged-arvuti, et muuta töö operatiivsemaks. Supervivent on sinu partner, et inimesed saaksid tegeleda inimeste abistamise, mitte tehnikaga jagelemisega.

  Küsi lisaks
  Storaenso

  Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne. Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd.

  Egert Okas
  Stora Enso Imavere saeveski

  Märt Tõnumaa

  Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud

  Pole kahtlust, et Oliver teab, kuidas luua kliendisuhteid, kuidas neid säilitada ja mis kõige tähtsam – mida teha selleks, et klient saaks pärast ostu end tunda hästi! Silwi Autoehitus ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni. Viimastel aastatel on kiirabid tellinud autosid koos arvutilahendusega. Otsisime IT-partnerit, kes suudaks tagada kvaliteetse täislahenduse, tähtaegsed tarned, konkurentsivõimelised hinnad ja sujuva järelteeninduse. Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud.

  Märt Tõnumaa
  Silwi Autoehituse AS juhatuse esimees

  Silver Siim

  Saime sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks

  Sõiduki arvutilahenduse projekteerimisel soovitan konsulteerida Oliveriga. Alustasime Oliveriga koostööd 6 aastat tagasi. Soovisime leida kiirabi autoarvuti senisele lahendusele alternatiivi. Pidime jääma varasemalt fikseeritud eelarve piiridesse, aga ootused kvaliteedi osas olid kõrgemad. Saime Panasonic Toughpadi baasil loodud komplekti näol sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks, mida järgime tänaseni, kui kiirabi ostab autosse arvuti.

  Silver Siim
  Tallinna Kiirabi logistikajuht

  Blogi

  e-Politsei ja e-Pääste operatiivsõidukite riistvara raamhanke leping allkirjastatud: SMIT x Supervivent OÜ x Silwi Autoehituse
  Kiirabiautode maailm on olnud pidevas muutumises, kohanedes nii tehnoloogia kui ka hädaabiteenuste nõudmiste kasvuga.
  Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.
  Vaata lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi