• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Mobiilne kontor

  Rugged välitöö arvutid: vastupidavad lahendused töö efektiivsuse suurendamiseks

  On mitmeid ameteid, kus tööd ei tehta ainult kontoris, vaid ka välitingimustes.

  Kuidas muuta välitöö efektiivsemaks ja mugavamaks?

  On mitmeid ameteid, kus tööd ei tehta ainult kontoris, vaid ka välitingimustes, ja seda vägagi ekstreemsetes oludes. Kui oled geoloog, mõõdistaja või ehitusinsener, siis tead hästi, mida silmas peame.

  Tehnoloogia muudab töö tegemise oluliselt efektiivsemaks ning ka välitööd pole siinkohal erandiks. Sageli tuleb teha märkmeid, otsida/edastada infot, analüüsida andmeid vms. Kuid madal temperatuur, tugev vihmahoog ja metsas vedelevad kuuseokkad, pole keskkond, kus sinu tööarvuti ellu jääks ja… telefonis ei ole ju ka mugav mahukaid projekte luua. Niisiis – mis on lahendus?

  Rugged arvutite eelised välitööl

  Meie valikus olevad rugged arvutid võimaldavad sul teha tööd kõikjal, kus soovid. Nö tavaarvutiga kaasneb ärevus, kui see külma- või soojakraadidega autosse jätta. Samuti teeb murelikuks ega metsas kõmpimine seljakotis olevale sülearvutile liiga ei tee. Rääkimata tolmust ja niiskusest..

  Toughbook laseb sul aga keskenduda kõige olulisemale – teha mugavalt tööd seal, kus sina seda soovid – ilma, et peaksid muretsema keskkonnatingimuste pärast. Ei põrutused, ekstreemsed temperatuuri kõikumised ega niiskus tee rugged arvutile liiga. Tee tööd maa all või paksu lume sees – toughbook on sinuga.

  Võta ühendust

  Spetsialistilt spetsialistile

  Olen saanud kogeda, kuidas oma klassi parimad vastupidavad seadmed võimaldavad mul tõsta pakutavate teenuste taset

  Olen saanud kogeda, kuidas oma klassi parimad vastupidavad seadmed võimaldavad mul tõsta pakutavate teenuste taset, vähendada vigu ja suurendada kasumlikkust. Minu missioon on anda oma klientidele sama kogemus.

  Kui nutitelefonist jääb väheks ja tahvel on tüliks

  Olen 16 aastat aidanud inimestel ja meeskondadel luua võimsaid, usaldusväärseid, ergonoomilisi ja vastupidavaid arvutilahendusi mobiilsetele töökohtadele. Minu kogemus näitab, et vastupidavate seadmete tõhus rakendamine vajab agiilset ja spetsialiseerunud nõustajat.

  Oliver Sults
  Rugged arvutite spetsialist ja Supervivent OÜ omanik

  Storaenso

  Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Koostöö Supervivendiga on olnud väga positiivne. Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd.

  Egert Okas
  Stora Enso Imavere saeveski

  Märt Tõnumaa

  Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud

  Pole kahtlust, et Oliver teab, kuidas luua kliendisuhteid, kuidas neid säilitada ja mis kõige tähtsam – mida teha selleks, et klient saaks pärast ostu end tunda hästi! Silwi Autoehitus ehitab Mercedes-Benz tarbesõidukitest erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni. Viimastel aastatel on kiirabid tellinud autosid koos arvutilahendusega. Otsisime IT-partnerit, kes suudaks tagada kvaliteetse täislahenduse, tähtaegsed tarned, konkurentsivõimelised hinnad ja sujuva järelteeninduse. Oliver on korraldanud meile enam kui 40 auto arvutilahenduse tarned ja seni oleme teenindusega rahule jäänud.

  Märt Tõnumaa
  Silwi Autoehituse AS juhatuse esimees

  Silver Siim

  Saime sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks

  Sõiduki arvutilahenduse projekteerimisel soovitan konsulteerida Oliveriga. Alustasime Oliveriga koostööd 6 aastat tagasi. Soovisime leida kiirabi autoarvuti senisele lahendusele alternatiivi. Pidime jääma varasemalt fikseeritud eelarve piiridesse, aga ootused kvaliteedi osas olid kõrgemad. Saime Panasonic Toughpadi baasil loodud komplekti näol sedavõrd õnnestunud lahenduse, et see kujunes standardiks, mida järgime tänaseni, kui kiirabi ostab autosse arvuti.

  Silver Siim
  Tallinna Kiirabi logistikajuht

  Tooted

  Blogi

  Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.
  Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest.
  Üha rohkemates valdkondades leiavad töötajad end kusagilt võsast, metsalagendikelt või teeääres peatununa.
  Vaata lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi