• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Droon nõuab inspekteerimisel kaugpiloodilt kindlat kätt ja selget silma

  Droon nõuab inspekteerimisel kaugpiloodilt kindlat kätt ja selget silma

  Kaugpiloot saab oma töös toetuda oma füüsilisele vormile ja nutikalt valitud töövõtetele ja -vahenditele.

  Droon ehk mehitamata õhusõiduk on Transpordiamet ’i definitsiooni kohaselt õhusõiduk, mis lendab või on projekteeritud lendamiseks autonoomselt või kaugjuhtimisel

  Droon ehk mehitamata õhusõiduk on Transpordiamet ’i definitsiooni kohaselt õhusõiduk, mis lendab või on projekteeritud lendamiseks autonoomselt või kaugjuhtimisel nii, et selle pardal ei ole pilooti. Tihti kasutatakse ka mõistet „mehitamata õhusõiduki süsteem“ (UAS) või inglise keeles “unmanned aerial vehicle” (UAV), mis viitab mehitamata õhusõidukile ja drooni juhtimiseks ning lennutamiseks kasutatavatele kaugjuhtimisseadmetele. Droonide müük ja kasutusvaldkondade arv on aasta-aastalt kasvanud. Üheks kasutusvaldkonnaks on ehitiste ja rajatiste inspekteerimine, kuna droon võimaldab vaatlustöid viia läbi raskesti ligipääsetavates kohtades.

  Droon jaksab lisaakude toel teha kogu päeva ulatuses vaatluse ja inspekteerimise tarbeks tööd. Kaugpiloot saab oma töös toetuda oma füüsilisele vormile ja nutikalt valitud töövõtetele ja -vahenditele. Kui töö iseloom nõuab reaalajas inimsilmaga monitori jälgimist ja droon lennutamist, siis on töö ajalist kestvust ja kvaliteeti mõjutamas muuhulgas välitöödel klassikalisteks kujunenud piirang: töövahendite ergonoomika. Inspekteerimistööde puhul saab ergonoomilisi abivahendeid rakendades pikendada kaugpiloodi kvaliteetset tööaega vähemal kaks korda (väide tugineb kasutajate tagasisidel). Kasutajad on toonud esile, et senise 4 tunnise vaatlustöö asemel jaksavad nad peale kanderakmete kasutusele võtmist töötada päevas 8 ja enam tundi.

  Küsi lisaks

   

  Universaalsed kanderakmed välitöö spetsialistile

  Supervivent keskendub välitööde efektiivsust ja kvaliteeti tõstvatele lahendustele.

  Lõime eelmisel aastal käed koostööks Ruxton ja Comox kanderakmete tootjafirmaga Tablet EX Gear, et tuua turule ergonoomilised, inimese anatoomiat ning igaühe eripära arvestavad, välitöös kasutatava tahvelarvuti rakmed. Rakmed vastasid kõigile ootustele meie endi ja ka klientide hulgas.

   

  Droon ja juhtimispultDrooni kaugpiloodi rakmed

  Tähelepanu on hakanud saama ka droon ’ide lennutamiseks kasutatavad kanderakmed Comox koos erinevate drooni kontrollerite kinnitustega. Rakmed vähendavad operaatori füüsilist koormust ning toetavad seeläbi vaatlustöödel kõrge inspekteerimise kvaliteedi säilitamist ka pikema tööpäeva puhul.

  Droon on muutunud lahutamatuks osaks välitöödel tegutsevate spetsialistide tööriistakastis.

  Droonide lennutajaid, teevad nad seda siis töö või lõbu pärast, on päev-päevalt üha rohkem. Kes on pidanud pikemat aega drooni lennutama, see teab, kui kangeks võib kael selles sundasendis jääda. Praegu droonide juhtimisseadme tarvis saadaolevad kanderihmad on ebaergonoomilised ega teeni oma eesmärki. Tootmisse tulevad kanderihmad hõlbustavad töö tegemist ja mis peamine, need rakmed päästavad droonilennutajad tüütust kaelavalust ning võimaldavad pikemaid tööpäevi. Rakmete hind jääb 200-300 euro vahele, sõltub kasutatava juhtpuldi mudelist ja lisataskute arvust.

  DJI droonikontrolleri kinnituskomplektid spetsiaalselt mudelitele: M300, Cendence, Smart Controller ja Phantom / Inspire. loodud selleks, et pakkuda droonipilootidel töötada mugavalt ergonoomilises tööasendis. Droonikontroller asub keha lähedal ja on kindlalt kinnitatud ülimugavate (klientide tagasisidele tuginedes) Comox rakmete külge. Kinnitusklamber ja hinged on reguleeritavad – saad need sättida endale meelepärasesse asendisse. Ideaalne komplekt inspekteerimiseks, video- ja fotovõteteks, metsatulekahjude vaatluste läbiviimiseks ja muudeks droonilendudeks, mis nõuavad keskendumist otseülekandes video pildile.

  Praegu on meil nelja tüübi droonikontrolleri kinnituskomplekte DJI kontrollerite jaoks: M300, Cendence, Smart Controller ja Phantom/Inspire. Tootja on avatud ettepanekutele lisada kinnitusi ka teist marki ja tüüpi kontrolleritele, et rahuldada kõikide klientide vajadusi. Kui teil on konkreetne soov, siis andke meile teada e-kirja teel oliver@supervivent.eu .

  Küsi lisaks

   

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi