• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Uued isepuhastussüsteemiga autod

  Uued isepuhastussüsteemiga kiirabiautod

  Panasonic Toughpad FZ-G1 baasil loodud arvutikomplektid
  Karell Kiirabi uutes isepuhastussüsteemiga kiirabiautodes.

  Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused.

  Profile Vehicle Baltic OÜ tarnis Karell Kiirabile kümme uut kiirabiautot Mercedes-Benz Sprinter, mille salongis on uudne isepuhastussüsteem. Eelmisel nädalal kohale jõudnud autodest lähevad kuus Ida-Virumaa, kolm Lääne-Virumaa ja üks Harjumaa kiirabibrigaadile. Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused. Seade võimaldab 10 min jooksul autot puhastada. Käsitsi sama tööd tehes, kulus sellele varem keskeltläbi 30 minutit. Supervivent sai võimaluse tarnida kiirabiauto arvutikomplektid.

  Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest

  Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest ning misjärel tuleb kolm minutit autot seest tuulutada, kujutab endast auto lakke paigaldatud seadeldist, mis pihustab viiruste ja bakterite hävitamiseks mõeldud vedelikku laiali. Seade võimaldab kiirabiauto pärast viirusega patsiendi transportimist kiiresti puhastada ning tänu sellele jõuda kiiremini järgmise abivajajani.

  Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga.

  Meie kogemus näitab, et vastupidavate seadmete tõhus rakendamine vajab agiilset ja spetsialiseerunud nõustajat. Selleks asutasime 2020 suvel Tartus Supervivent OÜ – ainsa ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele. Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga. Aitame inimestel ja meeskondadel luua võimsaid, usaldusväärseid, ergonoomilisi ja vastupidavaid arvutilahendusi mobiilsetele töökohtadele.

  Kui tehnoloogia piirab inimese tegutsemisvabadust, siis on arenguruumi ja potentsiaali säästa raha ja aega ning suurendada üldist tootlikkust ning tõsta klienditeeninduse taset.

  Mobiilse arvutitöökoha loomine on kunst.

  Küsi lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi