• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • E-veoseleht rugged tahvlis: pilootprojekt paekivikarjääris

  E-veoseleht rugged tahvlis: pilootprojekt paekivikarjääris

  E-veoseleht on reaalajas nähtav kõigile osapooltele  –  saatja, vedaja ja vastuvõtja.

  E-veoseleht on reaalajas nähtav kõigile osapooltele  –  saatja, vedaja ja vastuvõtja, st enne veose saabumist sihtkohta teab sihtkoht juba, et selline veos on tema poole teel ja umbes millal veos temani jõuab.

  Kui sihtkoht mingil põhjusel ei saa veost vastu võtta, siis saab ta sellest juba aegsasti vedajale teada anda ning see tähendab kütuse ja aja kokkuhoidu. Keegi ei pea mitu korda andmeid uuesti sisestama, vaid need andmed on kõikidel osapooltel olemas reaalajas ja digitaalselt. Veoselehed saab suunata otse raamatupidamisse ja hoida sellega kokku ka raamatupidamisele kuluvat ajakulu.

   

  E-veoseleht – loomulik jätk uute tehnoloogiate jadas

  E-veoselehele on tarkvaraarenduse ja sobiva raudvara kaasamisel võimalik hakata andmeid koguma veose päris esimestest sammudest alates – näiteks hetkest, mil rataslaaduri kulp materjali maast tõstab. Sellise suuna on võtnud paekivitoodete tehas Limestone factories of Estonia OÜ. Alates 1959. aastast tegutsev Limestone Factories of Estonia OÜ on aastaid olnud Eesti suurimaks paekivikillustiku tootjaks, valmistades kuni 30% kohaliku turu mahtudest. Ettevõte on pidevalt võtnud kasutusele ja juurutanud uusi tehnoloogiad, näiteks, lõhkamistevaba paekivi raimamine hüdrovasaratega või jääkidevaba tootmine, kasutades vesipuhastustehnologiaid. Aastate jooksul on turule toodud ainulaadsed tooted ja materjalid, mis märgatavalt suurendavad kohalike ehitusmaterjalide valikut ning samas võimaldavad ettevõttel ellu viia keskkonnasäästlikku tootmist. E-veoselehe täieliku potentsiaali rakendamine sobitub uute tehnoloogiate jadasse loomulikult.

  Ettevõte käsutuses on kaks karjääri: Väo karjäär ja Maardu karjäär. Väo karjäär on üks suuremaid Eestis ja unikaalne selle poolest, et asub riigi pealinna sees ja praktiliselt elamurajoonis. Põhiliselt toodab tehas fraktsineeritud killustikku ja sidumata segusid, mida kasutatakse teedeehituses ning pestud paekivi liiva, mis asendab looduslikku liiva.

  Küsi lisaks

   

  Waybilleriga logistika täielikult paberivabaks

  Juba mitmed suurettevõtted on valinud Waybilleri, et liikuda paberil saatelehtedelt digitaalsetele saatelehtedele (ehk e-veoselehtedele).

  E-veoselehed tähendavad olulist paberisäästu, reaalajas info liikumist kõikide veo osapoolte (saatja, vedaja, vastuvõtja) vahel, väiksemaid võimalikke vaidlusi veo osapoolte vahel ning lisaks on e-veoseleht üheks eeltingimuseks, et Eesti teedel vedada kuni 52 tonnise tegeliku massiga autorongiga. Limestone Factories of Estonia OÜ on liitunud Waybilleriga. Waybilleri eesmärk on muuta logistika täielikult paberivabaks. Waybilleriga on liitunud ligi 6000 ettevõtet Eestist. Kevadel tegi Waybillerisse investeeringu ka Skype-i kaasasutajatele kuuluv investeerimisettevõte Ambient Sound Investments (ASI) ning see on märk suurest usaldusest ettevõtte vastu.

  Pilootprojekt aitab valida raudvara

  Klient haaras meie poolt pakutud võimalusest ning otsustas käivitatud pilootprojekti raames katsetada erinevat raudvara. Pikas perspektiivis on plaanis lahendus kasutusele võtta kõigis asukohtades üle ettevõtte. Supervivent kasuks rääkisid pikaajaline kogemus ning teadmised juba läbi testitud lahendustest. Pilootprojekti tarbeks valisime rataslaaduri Volvo L150H. Laadurisse paigaldasime demoseadmed, et lahendust tervikuna testida ning saada tagasiside laadurijuhtidelt.

  Supervivent esimene soovitus laaduritesse on fully-rugged, Win 10 op. süsteemiga, tahvel Panasonicult – FZ-G1 Mk5 või G2. Tegu on seadmetega, mis on välitöödeks loodud. Tahvlid on IP65 ja MIL-STD810 sertifitseeritud. Dokk ja kinnitusvahendid tööstuslikesse tingimustesse loodud. Koostekvaliteet ja tootja pikaajaline välitööarvutite loomise kogemus tagavad nende seadmete pikaealisuse ja tasuvuse. Meie kogemus on näidanud, et rakendades FZ-G1 töösse, puutume me kliendiga uuesti kokku kõige varem viie aasta pärast – sest need masinad lihtsalt töötavad.
  Nende seadmete rikkeprotsent on ca 2,5%, tavaliste laiatarbe seadmete oma vastavalt 20-25%. Mudeli 5. modifikatsiooni tootmine on küll lõpetatud, kui jätkuvalt saadaval. Varuosade saadavus on ka garanteeritud.

  E-veoseleht koos kõikvõimalike funktsioonidega on enamasti seadme tootjast, operatsioonisüsteemist ja ekraani diameetrist sõltumatu.

  Testida plaanime ka konkureerivate tootjate seadmeid. Esimesena sai paigaldatud Durabook tahvel koos kõige vajalikuga. Klient käivitab koostöös Waybilleriga protsessi. Funktsionaalsuse testimine ja protsessidega kooskõla hindamine saab alata ning lõpliku otsuse langetamiseks esimesed andmed juba kogutud.

  Supervivent saab aidata ettevõtteid erinevates digitaliseerimise etappides, nagu majandustarkvara arendus ja testimine, raudvara tarne ja tööle rakendamine, digitaliseerimise projekti juhtimine, mõõdikute seadmine, pilootprojektide läbiviimine, sealhulgas tootmises ja logistikas.

  Rugged süsteemide ja seadmete valik võib esmapilgus näida lõputult lai ning kvaliteetsete komponentide eristamine näida võimatu missioonina. Teame, et demoseadmega segamatult katsetades ja iseseisvalt otsustades, saab klient väga hea ostukogemuse.

  Broneeri endale oma demoseade. Vasta paarile lihtsale küsimusele. Võta kaheks nädalaks enda näidisarvuti kasutusse. Tee proovi. Vaata. Näita. Rakenda töösse. Otsusta.

  Küsi lisaks
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi