• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Toughbook CF-54 tõi neljakordselt rõõmu

  Toughbook CF-54 tõi neljakordselt rõõmu

  Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

  Toughbook CF-54 tõi minu päeva rõõmu. Jagatud rõõm on topelt rõõm. Püüdes igal sammul olla faktide esitamises täpne, siis soovin täpsustada, et Toughbook ‘e on kaks. Seega, matemaatiliselt korrektne oleks öelda kolmekordne rõõm, pigem isegi neljakordne. Olgu matemaatikaga kuidas on, aga veelkord, täna on hea päev! Saan kliendile arvutid ära saata. Nende arvutitega on üks vahva lugu rääkida. Räägin ja kirjutan rõõmuga. Link rääkimise osale

  Toughbook kui kinnisidee

  Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas.

  Olen Oliver Šults – rugged mobiilsete arvutiseadmete ja süsteemide spetsialist. Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas. Kirgliku müügimehena ja pühendunud kaupmehena, pean leppima ka sellega, et kliendid ja nende lood keerlevad mul peas valimata kohta või aega. Ei maksa arvata, et ma ei oska võtta aega maha või et vaevlen töönarkomaania käes. Kaugel sellest! Need teemad lihtsalt köidavad mind. On köitnud viimased 16 aastat. Ilmselt köidavad veel mingi aja.

  Panasonic tagab rahuliku une

  Raudvaraga on asjalood üsna lihtsad ja selged. Võtan tüki arvutit kätte, hindan visuaalselt esteetilist külge, hindan sellel jooksva tarkvara ühilduvust, hindan Excelis ROI ‘d ja TCO ‘d ja vaevata annan hinnangu ergonoomikale.

  Et, hinnangule kaalu lisada, vaatan üle pakutavad garantiitingimused, elutsükli pakkumise ja loen, mis interneti rahvas asjast arvab.

  Kliendisuhetega on teisiti. Selge see, et on fundamentaalsed erinevused üksikisiku või väikese kollektiivi teeninduses, võrreldes suhtega suurema organisatsiooniga või ärikliendiga koos tema tütarettevõtetega. Exceli tabeliga ei juhi kummalgi juhul protsessi algusest lõpuni. Inimlik roll tuleb täita varem või hiljem. Selles rollis näen ma enda väärtust. Ma ei saa lubada, et vastan kliendi ootustele. Saan kinnitada, et tagan parima võimaliku teeninduse oma valdkonnas. Õhinal igapäevaselt tegutsedes ja lihtsamaid mõõdikuid jälgides, on üsna keeruline hinnata, et kuidas siis tegelikult on.

  Raudvara tootjatelt tunnustuse saamiseks on vaja teha tegusid. Tegusid on õnnestunud teha. Supervivent on täna Panasonic TOUGHBOOKWEROCKDURABOOK, Gamber-Johnson, Tablet EX Gear ja ADS-TEC registreeritud partner. Süsteemide loojate poolt meile tunnustuseks antud staatus ja pikaaegne kogemus on vundament. Selle toel saame korraldada operatiivset ja selget kommunikatsiooni kliendi ja tootja vahel ning aidata kaasa ägedate tehniliste lahenduste loomisele või ühe Toughbook arvuti jõudmisele tehasest põllule.

  Klientide rahulolu saab mõõta küsitlusi, kõhutunnet, aga ka finantstulemusi analüüsides. Möödapääsmatu on aga üldrahvalik metoodika – kui pretensioone pole, siis järelikult on kliendid rahul. Ilmselt ka see peab paika. Pretensioonide vaba igapäevaelu on minu esimene eelistus. Välitööarvutite konsultandina tean, et minu rahuliku une retsept sisaldab ühe komponendina seadet Toughbook seeriast. Minu rahulik uni – see on minu üks peamistest argumentidest, kui kliendid küsivad, miks soovitan rugged arvutite tootjate pikast loetelust just Panasonic seadmeid.

  Võta ühendust

   

  Toughbook cf-54Toughbook ‘e on vaja. Peeter soovitas sinu poole pöörduda

  Ma pean tunnistama, et see on jube hea tunne, kui võõralt numbrilt tulev telefonikõne algab sõnadega: “Tere Oliver! Peeter soovitas sinu poole pöörduda. Mul on Toughbook ‘e vaja!”

  Ma jätan selle kogemuse endale meelde. Selliselt pöördumine mõjub hästi. See tekitab kaupmehes hea tunde. See omakorda kutsub minus esile soovi kohe midagi head vastu pakkuda. Oma võimete piires. Rahulolu mõõdikud on põhjas! Maru hea tunne on!

  Helistajaks osutus Raul Ernes, Eesti Triboloogia Instituut OÜ-st. Triboloogia on rakendusteadus, mis uurib omavahel hõõrduvate pindade vastastikuseid mõjusid. Seega ei ole üllatav, kui loeme aadressilt www.triboloogia.ee , et nad teostavad metallkonstruktsioonide valmistamise järelevalvet, mootorikütuste analüüsi ja nõuetele vastavuse kontrolli ning koolitavad laagerduste, määrdeainete, pneumosüsteemide ja hüdrosüsteemide alal. Lisaks oskavad nad määrdeainete laboratoorse analüüsi tulemuste põhjal hinnata seadmete laagerduses saabuvatest tõrgetest.,

  Võta ühendust

   

  Tootmisest maas, poolmetsikud ja kasutatud – aus kaup!

  Raul pöördus minu poole sooviga, osta kaks klassikalise läptopi vormiga Toughbooki. Täpsustavate küsimuste ja vastuste kaudu jõudsime üksmeelselt tõdemuseni, et need võiksid olla “poolmetsikud” arvutid. Poolmetsikud – nii Raul neid nimetas. Tänasest alates, kohalikus slängis, selliselt semi-rugged klassi seadmeid nimetamegi. Eesti keel kõlab kaunimalt, kui semi-ruggedfully-rugged või business-rugged. Raulil ei ole vaja välitöödeks mõeldud “karutapjat”. Karutapjad – nii ma kutsun juba aastaid fully-rugged klassi seadmeid. Vulgaarne släng on kasutuses alates sellest, kui sain teada, et just selliselt nimetavad Elektrilevi elektriliinide defekteerijad oma välitöödeks mõeldud fully-rugged tahvelarvuteid.

  Vestlusest jäi enim kõlama: “On vaja miskit, mis kestaks!” Pakkusin talle välja, et võtame Panasonic Toughbook CF-54, tootmisest maas oleva mudeli, aga otsin ühed head versioonid kasutatud arvutite hulgast. Kliendile see mõte meeldis. Hetkel populaarsust koguva FZ-55 eelkäija, Toughbook CF-54, on klassikalise kuju ja vormiga äriklassi sülearvuti, mis talub kukkumist, põrutusi, igapäevast objektidel ringi kolistamist, klaasikest vett klaviatuuril, vibratsiooni ning on IP53 ja osadele standardi MIL-STD 810 testimise nõuetele vastavalt testitud. Vastupidav. Töökindel. Tööloom. Ütlen teile, et see kaup saab olema väga aus! Selles mõttes, et see saab olema hea kaup! Jah, mul on põhjust tunda heameelt nende seadmete müügi üle, sest siin on arvutit küll ja veel!

   

  Hundid lambanahas

  Mõnusalt tummise kesta sees on peidus päikesevalguses loetav (1000 nitti), puutetundlik, Full HD resolutsiooniga ekraan, eraldiseisev uBlox GPS, kiire 4G moodul, normaalse suurusega klaviatuur ja ergonoomiline kandesang.

  Ühel nendest puudub GPS, aga see peegeldub ka hinnas. Paneme siia uhiuue aku sisse, siis on siin arvutit töö tegemiseks ja raha teenimiseks minimaalselt viieks aastaks. Komponentide hulgas leiame veel: Intel® Core™ i5-6300U 2.4GHz protssor, 512 GB SSD, 16GB RAM, DVD-RW, USB3.0, Serial (RS-232); HDMI, LAN. Need on hundid lambanahas!

  Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

  Teadlikke valikuid!

  Võta ühendust
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi