• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • populaarne tahvel ja sulearvuti 2023

  Kõige populaarsem tahvel- ja sülearvuti: TOP 5 enim müüdud töökindlad arvutid

  Toome välja 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvuti mudelit, mille reastasime vastavalt Supervivent klientide poolt tehtud ostudele

  kõige populaarsem rugged tahvel- ja sülearvuti supervivent top 5Populaarne tahvel- ja sülearvuti

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli hoidjad selgusid Supervivent 2023 aasta müügiandmeid analüüsides. Arvutimudelid ei ole meie ega kellegi kolmanda poolt edetabelisse seatud, vaid kajastavad klientide ostu eelistusi.

   

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli väljaselgitamiseks analüüsisime Supervivent 2023 aasta müügiandmeid. Vaatasime otsa kogu müügitulule. Lugesime kokku kõik müüdud artiklid ja grupeerisime need kategooriatesse. Tegime kokkuvõtte meie klientide 2023. aasta lemmiktoodetest ja panime pingeritta 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvutit.

  Rugged arvuti valikul on kasutaja jaoks olnud jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid. TOP 5-s on tugevalt esindatud Panasonic, mis on hõivanud kõrgemad 4 kohta, aga leiad nimekirjast ka soodsama hinnaklassiga Werock mudeli.

  Kasutaja jaoks on jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid

  Töökindlate ja vastupidavate tahvelarvutite, sülearvutite ja professionaalsete töökohalahenduste loomiseks vajalike tarvikute, müük on tõusuteel. Saime tunda rõõmu, kui võtsime kokku erakordse aasta andmed. Oleme rõõmsad, et saame jagada Supervivendi 2023. aasta teekonda.  Läbimurdelised müüginumbrid räägivad põnevat lugu meie klientide edust kaitsetööstuses, julgusest teha investeeringuid IT-riistvarasse ka ebakindlal ajal majanduses, kohalikus ja globaalses poliitikas ning kasvavast vajadusest vastupidavate ja töökindlate arvutiseadmete järgi eraisikute hulgas.

  Kaitsetööstus tõstis rugged arvutite müüki

  Supervivent OÜ peamine äri on rugged arvutiseadmete tarnimine koos vajaminevate komponentide, paigalduse ja elutsüklihaldusega ja rugged arvutiseadmete baasil loodud sõidukilahenduste projekteerimine ja paigaldus.

  parim sülearvuti tahvelarvuti 2023

  Lisaks pakume:

  • Rugged seadmete hangete ettevalmistamine ning läbiviimine;
  • Rugged seadmete alane tehniline ja finantsalane konsultatsioon

  Supervivent on ainus ettevõte Baltimaades, mis keskendub rugged seadmete baasil loodud arvutitöökoha lahenduste projekteerimisele ja müügile.

  Teame oma valdkonna tooteid seest ja väljast ning oleme osa juhtivate tootjate ja tarnijate koostöövõrgustikust. Põhjalikud teadmised võimaldavad vastata valdkonnas esinevatele küsimustele anda potentsiaalsetele klientidele üksikasjalikke soovitusi. Firma on saanud klientidelt tunnustada selle eest, et on säästnud nende aega ja raha rugged seadmete hangete planeerimisel ja hankimisel.

  Kliendid, kes on sooritanud kauba või teenuse tellimuse, pöörduvad meie poole tagasi ka tulevikus.

  Kliendid, kes on mingil põhjusel sooritanud teenuse või kauba tellimuse konkureerivast firmast, pöörduvad tulevikus meie poole sooviga leida võimalus vältida korduvat kogemust eelmise teenuse osutaja ja/või kauba tarnijaga.

  Klientide usaldust meie poolt pakutavate lahenduste ja teenuste vastu, kajastab müügitulu kasv 2022. aasta ümardatult 305 tuhandelt eurolt muljetavaldava 875 tuhande euroni 2023. aastal. Kaitsetööstus domineeris: müügitulust 50% 2022. aastal ja 75% 2023. aastal kogunes kaitsetööstusettevõtteid teenindades. Usume, et märkimisväärne tõus tuleneb meie pühendumisest tipptasemel lahenduste pakkumisele.

  Rugged arvutite kompetentsikeskuse tugisambad – 2023 müügiprojektide tulemused

  • Neli vastupidavate arvutite projekti seisid silmitsi väljakutsetega, sundides meid uuendama ja täiustama oma lahendusi. Iga tagasilöök muutus võimaluseks kasvuks ja parendamiseks.
  • Meie 14 tagasipöörduvat klienti, aitäh teile jätkuva usalduse ja koostöö eest. Teie lojaalsus on meie edu alus.
  • Lõime 29 uut ärisuhet – meie jaoks sümboliseerib see kasvu ja koostööd – võtmeelemendid meie teekonnal eesmärgi suunas 🌱
  • Käivitus 14 uut rugged arvuti projekti, millest kõik tõotavad põnevaid väljavaateid, oleme põnevil uute võimaluste ja partnerluste arendamisest.
  • Vastupidavad arvutilahendused ja proffesionaalsete paigalduslahenduste komponendid numbrites:
   • 62 rugged sõiduki dokki
   • 687 akut rugged tahvlitele ja sülearvutitele
   • 18 rakmelahendust mobiilsetele töökohtadele
   • 252 paigaldustarvikut sõidukitesse
   • 110 täiesti vastupidavat tahvelarvutit
   • 152 töökindlat sülearvutit

  Arvutite müügi TOP 5 aastal 2023

  populaarne tahvel ja sulearvuti 2024

  Klientide poolt sooritatud ostude põhjal:

  1.  Panasonic Toughbook 55 – Enim Müüdud Sülearvuti
   Panasonic Toughbook 55 on vaieldamatu liider sülearvutite seas. Selle vastupidavus, kohandatavus ja võimsus teevad sellest ideaalse valiku nõudlikele kasutajatele. Olgu tegemist välitöödega või kontoritööga, Toughbook 55 pakub kindlust ja usaldusväärsust.
  2. Panasonic Toughbook G2 – Populaarseim Tahvelarvuti
   Tahvelarvutite kategoorias tõusis esile Panasonic Toughbook G2. Selle suurepärane ekraani kvaliteet, pikk aku eluiga ja vastupidav konstruktsioon teevad sellest parima kaaslase välitingimustes töötamiseks.
  3. Panasonic Toughbook 33
   Toughbook 33 on tuntud oma erakordse vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Sobib ideaalselt neile, kes vajavad töökindlat seadet keerulistes keskkondades.
  4. Panasonic Toughpad FZ-G1
   Toughpad FZ-G1 paistab silma oma kompaktse disaini ja võimekusega töötada ekstreemsetes tingimustes. Ideaalne neile, kes vajavad väiksemat, kuid võimekat tahvelarvutit.
  5. Werock Rocktab S108
   Kui otsite soodsamat alternatiivi, on Werock Rocktab S108 suurepärane valik. Selle hinna ja kvaliteedi suhe on muljetavaldav, pakkudes usaldusväärset jõudlust mõistliku hinnaga.

  Meie siiras tänu kuulub meie pühendunud partneritele ja klientidele, kes on kaasa aidanud Supervivendi edule. Teie usaldus on toitnud meie pühendumust tipptasemele.

  Täname, et lugesite!

  Seotud tooted

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi