fbpx
Supervivent toetab laste ja noorte sporditegevust

Tartu jalgpallikool JK Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ’le treeningprotsessi professionaalsemaks

Kuigi jalgpallielu Eestis on näiliselt märtsi algusest hoogsalt maha jahtunud, siis kulisside taga toimub iga päev usin töö selle nimel, et Jalgpallikool Tammeka pakuks parimat võimalikku jalgpalliharidust. Pärast piirangute lõppu plaanib klubi võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT, mille litsentsi ostmise toetamiseks sõlmisime klubiga kolmeaastase lepingu.

On inspireeriv, kuidas Jalgpallikool Tammeka personal on suutnud järjest keerulisemaks muutuvates tingimustes leida viise ja võimalusi laste ja noorte sporditegevuse jätkumiseks. Kõikide õppimist või arengut puudutavate tegevuste juures on oluline järjepidevus. JK Tammeka näitab lastele ja noortele suurepärast eeskuju, kuidas olla jätkusuutlikult orienteeritud lahendustele ja võimalustele.

Treenerite jaoks on olnud suur väljakutse, kuidas jätkata trennidega, et lastel ja noortel ei tekiks uut harjumust – harjumust istuda kodus. Imetlen väga klubi personali sitkust ja ühtlasi nõtkust. Nad on säilitanud keerulistes oludes töö toimimise ja olnud seejuures paindlikud vastavalt tingimustele. Seetõttu soovime Supervivent OÜga anda ka oma panuse laste ja noorte sporditegevuse edendamisse.

Loe täispikka uudist JK Tammeka kodulehelt.

Scroll to Top