• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Kõige populaarsem tahvel- ja sülearvuti: TOP 5 enim müüdud töökindlad arvutid

  Toome välja 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvuti mudelit, mille reastasime vastavalt Supervivent klientide poolt tehtud ostudele

  kõige populaarsem rugged tahvel- ja sülearvuti supervivent top 5Populaarne tahvel- ja sülearvuti

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli hoidjad selgusid Supervivent 2023 aasta müügiandmeid analüüsides. Arvutimudelid ei ole meie ega kellegi kolmanda poolt edetabelisse seatud, vaid kajastavad klientide ostu eelistusi.

   

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli väljaselgitamiseks analüüsisime Supervivent 2023 aasta müügiandmeid. Vaatasime otsa kogu müügitulule. Lugesime kokku kõik müüdud artiklid ja grupeerisime need kategooriatesse. Tegime kokkuvõtte meie klientide 2023. aasta lemmiktoodetest ja panime pingeritta 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvutit.

  Rugged arvuti valikul on kasutaja jaoks olnud jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid. TOP 5-s on tugevalt esindatud Panasonic, mis on hõivanud kõrgemad 4 kohta, aga leiad nimekirjast ka soodsama hinnaklassiga Werock mudeli.

  Kasutaja jaoks on jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid

  Töökindlate ja vastupidavate tahvelarvutite, sülearvutite ja professionaalsete töökohalahenduste loomiseks vajalike tarvikute, müük on tõusuteel. Saime tunda rõõmu, kui võtsime kokku erakordse aasta andmed. Oleme rõõmsad, et saame jagada Supervivendi 2023. aasta teekonda.  Läbimurdelised müüginumbrid räägivad põnevat lugu meie klientide edust kaitsetööstuses, julgusest teha investeeringuid IT-riistvarasse ka ebakindlal ajal majanduses, kohalikus ja globaalses poliitikas ning kasvavast vajadusest vastupidavate ja töökindlate arvutiseadmete järgi eraisikute hulgas.

  Kaitsetööstus tõstis rugged arvutite müüki

  Supervivent OÜ peamine äri on rugged arvutiseadmete tarnimine koos vajaminevate komponentide, paigalduse ja elutsüklihaldusega ja rugged arvutiseadmete baasil loodud sõidukilahenduste projekteerimine ja paigaldus.

  parim sülearvuti tahvelarvuti 2023

  Lisaks pakume:

  • Rugged seadmete hangete ettevalmistamine ning läbiviimine;
  • Rugged seadmete alane tehniline ja finantsalane konsultatsioon

  Supervivent on ainus ettevõte Baltimaades, mis keskendub rugged seadmete baasil loodud arvutitöökoha lahenduste projekteerimisele ja müügile.

  Teame oma valdkonna tooteid seest ja väljast ning oleme osa juhtivate tootjate ja tarnijate koostöövõrgustikust. Põhjalikud teadmised võimaldavad vastata valdkonnas esinevatele küsimustele anda potentsiaalsetele klientidele üksikasjalikke soovitusi. Firma on saanud klientidelt tunnustada selle eest, et on säästnud nende aega ja raha rugged seadmete hangete planeerimisel ja hankimisel.

  Kliendid, kes on sooritanud kauba või teenuse tellimuse, pöörduvad meie poole tagasi ka tulevikus.

  Kliendid, kes on mingil põhjusel sooritanud teenuse või kauba tellimuse konkureerivast firmast, pöörduvad tulevikus meie poole sooviga leida võimalus vältida korduvat kogemust eelmise teenuse osutaja ja/või kauba tarnijaga.

  Klientide usaldust meie poolt pakutavate lahenduste ja teenuste vastu, kajastab müügitulu kasv 2022. aasta ümardatult 305 tuhandelt eurolt muljetavaldava 875 tuhande euroni 2023. aastal. Kaitsetööstus domineeris: müügitulust 50% 2022. aastal ja 75% 2023. aastal kogunes kaitsetööstusettevõtteid teenindades. Usume, et märkimisväärne tõus tuleneb meie pühendumisest tipptasemel lahenduste pakkumisele.

  Rugged arvutite kompetentsikeskuse tugisambad – 2023 müügiprojektide tulemused

  • Neli vastupidavate arvutite projekti seisid silmitsi väljakutsetega, sundides meid uuendama ja täiustama oma lahendusi. Iga tagasilöök muutus võimaluseks kasvuks ja parendamiseks.
  • Meie 14 tagasipöörduvat klienti, aitäh teile jätkuva usalduse ja koostöö eest. Teie lojaalsus on meie edu alus.
  • Lõime 29 uut ärisuhet – meie jaoks sümboliseerib see kasvu ja koostööd – võtmeelemendid meie teekonnal eesmärgi suunas 🌱
  • Käivitus 14 uut rugged arvuti projekti, millest kõik tõotavad põnevaid väljavaateid, oleme põnevil uute võimaluste ja partnerluste arendamisest.
  • Vastupidavad arvutilahendused ja proffesionaalsete paigalduslahenduste komponendid numbrites:
   • 62 rugged sõiduki dokki
   • 687 akut rugged tahvlitele ja sülearvutitele
   • 18 rakmelahendust mobiilsetele töökohtadele
   • 252 paigaldustarvikut sõidukitesse
   • 110 täiesti vastupidavat tahvelarvutit
   • 152 töökindlat sülearvutit

  Arvutite müügi TOP 5 aastal 2023

  populaarne tahvel ja sulearvuti 2024

  Klientide poolt sooritatud ostude põhjal:

  1.  Panasonic Toughbook 55 – Enim Müüdud Sülearvuti
   Panasonic Toughbook 55 on vaieldamatu liider sülearvutite seas. Selle vastupidavus, kohandatavus ja võimsus teevad sellest ideaalse valiku nõudlikele kasutajatele. Olgu tegemist välitöödega või kontoritööga, Toughbook 55 pakub kindlust ja usaldusväärsust.
  2. Panasonic Toughbook G2 – Populaarseim Tahvelarvuti
   Tahvelarvutite kategoorias tõusis esile Panasonic Toughbook G2. Selle suurepärane ekraani kvaliteet, pikk aku eluiga ja vastupidav konstruktsioon teevad sellest parima kaaslase välitingimustes töötamiseks.
  3. Panasonic Toughbook 33
   Toughbook 33 on tuntud oma erakordse vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Sobib ideaalselt neile, kes vajavad töökindlat seadet keerulistes keskkondades.
  4. Panasonic Toughpad FZ-G1
   Toughpad FZ-G1 paistab silma oma kompaktse disaini ja võimekusega töötada ekstreemsetes tingimustes. Ideaalne neile, kes vajavad väiksemat, kuid võimekat tahvelarvutit.
  5. Werock Rocktab S108
   Kui otsite soodsamat alternatiivi, on Werock Rocktab S108 suurepärane valik. Selle hinna ja kvaliteedi suhe on muljetavaldav, pakkudes usaldusväärset jõudlust mõistliku hinnaga.

  Meie siiras tänu kuulub meie pühendunud partneritele ja klientidele, kes on kaasa aidanud Supervivendi edule. Teie usaldus on toitnud meie pühendumust tipptasemele.

  Täname, et lugesite!

  Seotud tooted

  Toughbook CF-54 tõi neljakordselt rõõmu

  Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

  Toughbook CF-54 tõi minu päeva rõõmu. Jagatud rõõm on topelt rõõm. Püüdes igal sammul olla faktide esitamises täpne, siis soovin täpsustada, et Toughbook ‘e on kaks. Seega, matemaatiliselt korrektne oleks öelda kolmekordne rõõm, pigem isegi neljakordne. Olgu matemaatikaga kuidas on, aga veelkord, täna on hea päev! Saan kliendile arvutid ära saata. Nende arvutitega on üks vahva lugu rääkida. Räägin ja kirjutan rõõmuga. Link rääkimise osale

  Toughbook kui kinnisidee

  Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas.

  Olen Oliver Šults – rugged mobiilsete arvutiseadmete ja süsteemide spetsialist. Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas. Kirgliku müügimehena ja pühendunud kaupmehena, pean leppima ka sellega, et kliendid ja nende lood keerlevad mul peas valimata kohta või aega. Ei maksa arvata, et ma ei oska võtta aega maha või et vaevlen töönarkomaania käes. Kaugel sellest! Need teemad lihtsalt köidavad mind. On köitnud viimased 16 aastat. Ilmselt köidavad veel mingi aja.

  Panasonic tagab rahuliku une

  Raudvaraga on asjalood üsna lihtsad ja selged. Võtan tüki arvutit kätte, hindan visuaalselt esteetilist külge, hindan sellel jooksva tarkvara ühilduvust, hindan Excelis ROI ‘d ja TCO ‘d ja vaevata annan hinnangu ergonoomikale.

  Et, hinnangule kaalu lisada, vaatan üle pakutavad garantiitingimused, elutsükli pakkumise ja loen, mis interneti rahvas asjast arvab.

  Kliendisuhetega on teisiti. Selge see, et on fundamentaalsed erinevused üksikisiku või väikese kollektiivi teeninduses, võrreldes suhtega suurema organisatsiooniga või ärikliendiga koos tema tütarettevõtetega. Exceli tabeliga ei juhi kummalgi juhul protsessi algusest lõpuni. Inimlik roll tuleb täita varem või hiljem. Selles rollis näen ma enda väärtust. Ma ei saa lubada, et vastan kliendi ootustele. Saan kinnitada, et tagan parima võimaliku teeninduse oma valdkonnas. Õhinal igapäevaselt tegutsedes ja lihtsamaid mõõdikuid jälgides, on üsna keeruline hinnata, et kuidas siis tegelikult on.

  Raudvara tootjatelt tunnustuse saamiseks on vaja teha tegusid. Tegusid on õnnestunud teha. Supervivent on täna Panasonic TOUGHBOOKWEROCKDURABOOK, Gamber-Johnson, Tablet EX Gear ja ADS-TEC registreeritud partner. Süsteemide loojate poolt meile tunnustuseks antud staatus ja pikaaegne kogemus on vundament. Selle toel saame korraldada operatiivset ja selget kommunikatsiooni kliendi ja tootja vahel ning aidata kaasa ägedate tehniliste lahenduste loomisele või ühe Toughbook arvuti jõudmisele tehasest põllule.

  Klientide rahulolu saab mõõta küsitlusi, kõhutunnet, aga ka finantstulemusi analüüsides. Möödapääsmatu on aga üldrahvalik metoodika – kui pretensioone pole, siis järelikult on kliendid rahul. Ilmselt ka see peab paika. Pretensioonide vaba igapäevaelu on minu esimene eelistus. Välitööarvutite konsultandina tean, et minu rahuliku une retsept sisaldab ühe komponendina seadet Toughbook seeriast. Minu rahulik uni – see on minu üks peamistest argumentidest, kui kliendid küsivad, miks soovitan rugged arvutite tootjate pikast loetelust just Panasonic seadmeid.

  Võta ühendust

   

  Toughbook cf-54Toughbook ‘e on vaja. Peeter soovitas sinu poole pöörduda

  Ma pean tunnistama, et see on jube hea tunne, kui võõralt numbrilt tulev telefonikõne algab sõnadega: “Tere Oliver! Peeter soovitas sinu poole pöörduda. Mul on Toughbook ‘e vaja!”

  Ma jätan selle kogemuse endale meelde. Selliselt pöördumine mõjub hästi. See tekitab kaupmehes hea tunde. See omakorda kutsub minus esile soovi kohe midagi head vastu pakkuda. Oma võimete piires. Rahulolu mõõdikud on põhjas! Maru hea tunne on!

  Helistajaks osutus Raul Ernes, Eesti Triboloogia Instituut OÜ-st. Triboloogia on rakendusteadus, mis uurib omavahel hõõrduvate pindade vastastikuseid mõjusid. Seega ei ole üllatav, kui loeme aadressilt www.triboloogia.ee , et nad teostavad metallkonstruktsioonide valmistamise järelevalvet, mootorikütuste analüüsi ja nõuetele vastavuse kontrolli ning koolitavad laagerduste, määrdeainete, pneumosüsteemide ja hüdrosüsteemide alal. Lisaks oskavad nad määrdeainete laboratoorse analüüsi tulemuste põhjal hinnata seadmete laagerduses saabuvatest tõrgetest.,

  Võta ühendust

   

  Tootmisest maas, poolmetsikud ja kasutatud – aus kaup!

  Raul pöördus minu poole sooviga, osta kaks klassikalise läptopi vormiga Toughbooki. Täpsustavate küsimuste ja vastuste kaudu jõudsime üksmeelselt tõdemuseni, et need võiksid olla “poolmetsikud” arvutid. Poolmetsikud – nii Raul neid nimetas. Tänasest alates, kohalikus slängis, selliselt semi-rugged klassi seadmeid nimetamegi. Eesti keel kõlab kaunimalt, kui semi-ruggedfully-rugged või business-rugged. Raulil ei ole vaja välitöödeks mõeldud “karutapjat”. Karutapjad – nii ma kutsun juba aastaid fully-rugged klassi seadmeid. Vulgaarne släng on kasutuses alates sellest, kui sain teada, et just selliselt nimetavad Elektrilevi elektriliinide defekteerijad oma välitöödeks mõeldud fully-rugged tahvelarvuteid.

  Vestlusest jäi enim kõlama: “On vaja miskit, mis kestaks!” Pakkusin talle välja, et võtame Panasonic Toughbook CF-54, tootmisest maas oleva mudeli, aga otsin ühed head versioonid kasutatud arvutite hulgast. Kliendile see mõte meeldis. Hetkel populaarsust koguva FZ-55 eelkäija, Toughbook CF-54, on klassikalise kuju ja vormiga äriklassi sülearvuti, mis talub kukkumist, põrutusi, igapäevast objektidel ringi kolistamist, klaasikest vett klaviatuuril, vibratsiooni ning on IP53 ja osadele standardi MIL-STD 810 testimise nõuetele vastavalt testitud. Vastupidav. Töökindel. Tööloom. Ütlen teile, et see kaup saab olema väga aus! Selles mõttes, et see saab olema hea kaup! Jah, mul on põhjust tunda heameelt nende seadmete müügi üle, sest siin on arvutit küll ja veel!

   

  Hundid lambanahas

  Mõnusalt tummise kesta sees on peidus päikesevalguses loetav (1000 nitti), puutetundlik, Full HD resolutsiooniga ekraan, eraldiseisev uBlox GPS, kiire 4G moodul, normaalse suurusega klaviatuur ja ergonoomiline kandesang.

  Ühel nendest puudub GPS, aga see peegeldub ka hinnas. Paneme siia uhiuue aku sisse, siis on siin arvutit töö tegemiseks ja raha teenimiseks minimaalselt viieks aastaks. Komponentide hulgas leiame veel: Intel® Core™ i5-6300U 2.4GHz protssor, 512 GB SSD, 16GB RAM, DVD-RW, USB3.0, Serial (RS-232); HDMI, LAN. Need on hundid lambanahas!

  Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

  Teadlikke valikuid!

  Võta ühendust

  IT-juhtimise aastakonverentsil 2022: rugged seadmed Apollo Kinos

  IT-juhtimise aastakonverentsil 2022, mille korraldasid ituudised.ee ja Äripäev, ei kukkunud sellel korral ükski arvuti tükkideks.

  IT-juhtimise aastakonverentsil 2022, mille korraldasid ituudised.ee ja Äripäev, ei kukkunud sellel korral ükski arvuti tükkideks.

  Konverents toimus Apollo Kinos Mustamäel, 17. mail. Kuulasime inspireerivaid visioone Eesti IT sektori tulevikust. Saime häid soovitusi kaugtöö ja kaugteenuste paremaks korraldamiseks oma ettevõttes. Elasime kaasa inspireerivatele kogemuslugudele Eesti ettevõtetelt. Nautisime võimalust taas näost-näkku suhelda konkurentidega.

   

  Durabook U11IMessialal rugged välitööarvutite näitus

  Cybers, Arrow, OIXIO ja Supervivent toetasid konverentsi korraldust rahalise panusega.

  Päev täitis meie ootused ja saime enda jaoks vajalikku ja huvitavat informatsiooni, mida otsima läksime. Ainus ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele ja süsteemidele, mitmekesistas messiala rugged välitööarvutite näitusega. Näha sai käsiterminali Panasonic FZ-N1. Angry Birds 2 mängu sai mängida tahvelarvutitel Toughbook FZ-S1 ja Samsung Galaxy Tab Pro. YouTube videoid sai vaadata populaarsel Toughpad FZ-G1 MK5 tahvlil. Veebilehti tuli sirvida Durabook U11I robustsel MIL-STD810 tahvlil. Selga sai proovida kanderakmeid ja käega katsuda ergonoomilise mobiilse töökoha loomist toetavaid tarvikuid Gamber-Johnsonilt.

  Küsi lisaks

   

  Esimene sessioon

  IT-juhtimise traditsiooniline konverents keskendus sellel aastal kolmele aktuaalsele teemale. Kõigepealt vaatasime suurt pilti – Eesti riigi ja Eesti ettevõtete IT olukord, väljakutsed ja visioonid ning globaalsed trendid digitaliseerumise valdkonnas.

  Eesti Majandus- ja kommunikatsioonimisteeriumi asekantsleri Luukas Ilves peatus küsimustel: Kas Eesti on jätkuvalt maailma kõige eesrindlikum digiriik? Mis suunas Eesti digiriik liigub ja milline on visioon? Ukraina sõda ja Eesti küberjulgeoleku olukord.

  IT-ettevõtete koostöövõrgustiku, veidi pikemalt öeldes, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu president Juhan Pukk andis ülevaate Eesti IT sektori olukorrast. Muuhulgas võttis ta vaatluse alla IT sektori ekspordipotentsiaali, tööjõuga seonduvad probleemid ja riigihanked. ITL ehk info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendava erialaliidu eesmärgiks on itl.ee andmetel, era- ja avaliku sektori koostöö parendamine. Organisatsiooni visiooniks on nutikas Eesti. Soomest pärit leiutaja, kirjanik, Sibeliuse Akadeemia lõpetanud helilooja. Rohkem tuntud, kui futurist, Perttu Pölönen, pani mõtlema kaasa kolmele põhiküsimusele. Mis on selle peamised põhjused, et kuigi ettevõtjad nõustuvad, et digitaliseerimine on vajalik, ei edene see tihti kergelt? Kuidas hinnata digitaliseerimise kasutegurit ja ROI-d? Kuidas hakkama saada töötajate loomupärase vastuseisuga muutustele?

  Küsi lisaks

   

  Panasonic FZ N1Teine sessioon: kaugtöö ja kaugteenused

  Teine sessioon keskendus kaugtööle ja kaugteenustele.

  Teema sisustasid kolm praktilist näidet kaugtöö ja kaugteenuste korraldamisest COVID-i ajal, mil ajasurve tõttu tuli tegutseda tavapärasest kiiremini ning arvestada sellega, et kasutajate ootused olid ebatavalisele olukorrale vaatamata jätkuvalt kõrged. Sessioonis uuriti, kuidas juhtida projekte kriisi ajal ja saavutada lühikese ajaga hea tulemus, kuidas viia uued lahendused võimalikult valutult kasutajateni ja millised olid suurimad vead, mida järgmistel kordadel õnnestuks vältida.

  Küsi lisaks

   

  IT-juhtimise aastakonverentsil tõmbas joone alla kolmas sessioon:

  Päeva lõpetas küberturvalisusele pühendatud sessioon.

  Praeguse Ukraina sõja ajal eriti oluline teema. Kuna peamine turvarisk on inimene (kasutaja), siis prooviti leida lahendusi sellele, kuidas kasutajate käitumist riskivabamaks muuta. Cybersi juhtivkonsultant ja partner Ronnie Jaanhold juhatas sessiooni sisse rääkides meile sellest, kuidas on seitse surmapattu seotud ettevõttega, kuidas äriga ja küberturvalisusega. Ronnie tõi välja seitse põhilist pattu kübervaldkonnas ja selgitas, kuidas need on seotud ettevõtte äririskidega. Ronnie andis vihje, kuidas saab mõnest patust hõlpsamini hoiduda kui teistest. Kasvustrateeg Indrek Saul rääkis oma ettekandes sellest, miks on nii raske lihtsaid reegleid sisse viia ja kuidas inimeste käitumist muuta ning töötajaid väikseid asju tegema motiveerida.

  IT-juhtimise konverentsi lõppetas vestlusring Allar Bernardi (Orkla Eesti), Thea Sogenbitsi (Maksu- ja Tolliameti), Raido Orumetsa (Arrow ECS Baltic)
  ja Janek Saare (OIXIO) osalusel, milles püüti vastata küsimusele, kuidas mõjutab Ukraina sõda Eesti organisatsioonide küberturvalisust, milliseid lisaabinõusid on vaja rakendada ning toodi praktilisi näiteid viimase aja küberrünnakutest ja nende tagajärgede likvideerimisest

  Küsi lisaks

   

   

  Pärnu Tarneahelakonverents 2021

  9.-10. septembril toimus Tartus Vanemuise kontserdimajas 8. Pärnu Tarneahelakonverents.

  8. Pärnu Tarneahelakonverents, kus osales enam kui 300 erinevate valdkondade tarneahelaga seotud inimese, et jagada olulisi trende, parimat kogemust ning soodustada koostööd.

  9.-10. septembril toimus Tartus Vanemuise kontserdimajas 8. Pärnu Tarneahelakonverents, kus osales enam kui 300 erinevate valdkondade tarneahelaga seotud inimese, et jagada olulisi trende, parimat kogemust ning soodustada koostööd. Tänavune tarneahelakonverents keskendus mõõtmisele. Kuue sessiooni jooksul liiguti üldiselt üksikule ning räägiti nii maailmamajanduse, tarneahelate, ettevõtte edukuse kui ka tarneahela valdkondade edukuse mõõtmisest. Supervivent osales Pärnu Tarneahelakonverentsil toetajana.

  „Mida ei mõõda, seda ei juhi“ ja „mida mõõdad, seda saad“ on kaks hüüdlauset, millega on iga juht kas positiivsel või negatiivsel moel kokku puutunud. Konverentsil võeti luubi alla aga kogu tarneahela mõõtmine. Räägiti mõõdikute valimisest ja eesmärgistamisest, mõõtmise abivahenditest ja mõõdikute seosest motivatsiooniga. Mõõdeti tarneahela osasid: ostujuhtimist, tootmiskorraldust ja logistikat. Mõõdeti ka e-kaubandust ja tarneahelat tervikuna.

  Kuues sessioonis liiguti üldiselt üksikule ning räägiti:

  • maailmamajanduse mõõtmisest;
  • tarneahelate mõõtmisest;
  • ettevõtte edukuse mõõtmisest;
  • tarneahela valdkondade edukuse mõõtmisest.

   

  Supervivent tarneahelakonverentsil

  Oliver Šults: “Minu lemmikuks esinejate hulgast kujunes sellel korral Yrjö Ojasaar

  Supervivent esindaja Oliver Šults: “Minu lemmikuks esinejate hulgast kujunes sellel korral Yrjö Ojasaar, kes keskendus oma esinemises sellele, et mõõdikute valimine on ettevõtetele väga oluline otsus. Oma esinemisega juhtis riskikapitalifondi Change Ventures kaasasutaja ja partner publiku tähelepanu sellele, et isegi kui mõõdikud ei ole seotud töötajate motivatsioonisüsteemiga, on neil töötajate käitumisele märgatav mõju. Ettekandes jagati üllatavaid näiteid õnnestunud ja ebaõnnestunud võtmemõõdikute valimistest. Markantsed lood ettevõtetest, kus mõõdikud on toonud kaasa loodetule risti vastupidise tulemuse, andsid tõuke keskenduda veelkord meie ettevõttes rakendatud mõõdikute hindamisele.

  Pärnu Tarneahelakonverents 2021

  Supervivent osales Pärnu Tarneahelakonverentsil toetajana. Sellises rollis saime lisaks inspireerivate esinejate nautimisele, pakkuda eksponentpinnal võimalust oma silmaga näha ja katsuda raudvara, mille töösse rakendamine vähendab tööde seisakuid protsessides, millele ärid toetuvad. Tutvustasime meie kogemusi ja asjatundlikkust rugged tehnoloogia valdkonnas, ning jagasime infot selle kohta, kuidas saame aidata vähendada planeerimata tööseisakuid ja vähendada IT-seadmete hooldusele kuluvat aega.

   

  Supervivent esitles tarneahelakonverentsil järgmisi seadmeid:

  • 2in1 teisaldatava ekraaniga tahvelarvuti / sülearvuti Panasonic Toughbook CF-20 MK2
  • Äriklassi tahvelarvutiks muudetav sülearvuti Panasonic Toughbook FZ-AX3
  • Populaarseim välitööarvuti Panasonic Toughpad FZ-G1 MK5
  • Uusim täis-rugged Android operatsioonisüsteemiga tahvelarvuti Panasonic Toughpad FZ-S1
  • Tööstuslik 13,3 tolli, 1000nit valgustugevusega, puutetundlik ekraan Gamber-Johnson’ilt
  • Robustne Dual SIM toega ruuter / modem Teltonika RUT955
  • Robustel tööstuslik 4G /LTE modem R300

   

  JK Tammeka muudab treeningprotsessi professionaalsemaks

  Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ'le treeningprotsessi
  professionaalsemaks Dotcomsport programmiga.

  Tartu jalgpallikool JK Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ’le treeningprotsessi professionaalsemaks

  Klubi plaanib võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT

  Kuigi jalgpallielu Eestis on näiliselt märtsi algusest hoogsalt maha jahtunud, siis kulisside taga toimub iga päev usin töö selle nimel, et Jalgpallikool Tammeka pakuks parimat võimalikku jalgpalliharidust. Pärast piirangute lõppu plaanib klubi võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT, mille litsentsi ostmise toetamiseks sõlmisime klubiga kolmeaastase lepingu.

  On inspireeriv, kuidas Jalgpallikool Tammeka personal on suutnud järjest keerulisemaks muutuvates tingimustes leida viise ja võimalusi laste ja noorte sporditegevuse jätkumiseks. Kõikide õppimist või arengut puudutavate tegevuste juures on oluline järjepidevus. JK Tammeka näitab lastele ja noortele suurepärast eeskuju, kuidas olla jätkusuutlikult orienteeritud lahendustele ja võimalustele.

  Treenerite jaoks on olnud suur väljakutse, kuidas jätkata trennidega, et lastel ja noortel ei tekiks uut harjumust – harjumust istuda kodus. Imetlen väga klubi personali sitkust ja ühtlasi nõtkust. Nad on säilitanud keerulistes oludes töö toimimise ja olnud seejuures paindlikud vastavalt tingimustele. Seetõttu soovime Supervivent OÜga anda ka oma panuse laste ja noorte sporditegevuse edendamisse.

  Võta ühendust

   

   

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi