• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Töökindel tahvelarvuti politsei ja pääste operatiivtöös kinnitab kanda

  Rugged tahvelarvuti rakendamine operatiivtöös.
  Eesti Politsei- ja Piirivalveamet ning Päästeamet jätkavad sõidukites töökindlate seadmete kasutamist.

  e-Politsei ja e-Pääste operatiivsõidukite riistvara raamhanke leping allkirjastatud: SMIT x Supervivent OÜ x Silwi Autoehituse OÜ

  Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse poolt 2023. aasta septembris avaldatud raamhanke teates oli seadmetele seatud kõrged nõudmised.

  • Tahvelarvutid peavad töötama temperatuuride vahemikus -25°C kuni +50°C.
  • IP65, MIL-STD-810G ja MIL-STD-461F sertifikaatide olemasolu.
  • Kukkumistaluvus vähemalt kõrguselt 180cm.
  • Otsese päikesevalguses loetav ekraan heledusega vähemalt 1000 cd/m2.
  • Tootjapoolne garantii 5 aastat.

  arvutiriistvara paigaldus politseisõidukitesRugged tahvelarvuti operatiivtöös

  Eesti Politsei- ja Piirivalveamet ning Päästeamet jätkavad operatiivsõidukites rugged tahvelarvutite kasutamist.

  E-politsei rakenduse Apollo arendustegevused said alguse 2015. aastal. Projektiga loodi uus riistvaralahendus kõikides PPA operatiivtöö politseisõidukites, mille tulemina on rohkem kui 500 sõidukit varustatud e-politsei riistvara komplektiga.

  Kõigis pääste põhiautodes on rugged tahvlid kasutusel 2014. aastast

  Päästes on rugged tahvelarvutid ja Mobiilse Geoinfo tarkvara kasutusel 2014. aastast. Tegu on eritarkvaraga, mis on loodud Windows operatsioonisüsteemile, sh tahvelarvutitele, et toetada sündmuskohale navigeerimist, informatsiooni vahetamist ja muid operatiivtöö planeerimise ning päästetööde vajadusi. Tarkavara koos riistvara komplektiga on kõigis pääste põhiautodes ja enamikes juhtimisautodes ehk üle 120-s sõidukis (loe ka seda: Päästeamet sai uued Mercedes-Benz Vito väikebussid). Tulevikus on plaanis kasutamist laiendada ka ülejäänud pääste tehnikale. Lisaks kasutavad eritarkvara enda riistvaraga ka kiirabipidajad. Kiirabi teemal peatume pikemalt eelmises blogi postituses: Rugged arvutid kiirabiautodes: innovatsioon Eesti hädaabiteenistuses

  Turuliider seab tööstusstandardid

  Paigaldatud Panasonic tahvelarvutid kasutavad operatsioonisüsteemi Windows ning on vajadusel eemaldatavad dokkimislahendusest ning kasutatavad ka väljaspool sõidukit. Lihtsamaks andmete sisestamiseks on operatiivsõidukis olemas ka ilmastikukindlad klaviatuurid.

  Operatiivsõidukites on hetkel kasutusel ilmastikukindlad Panasonic TOUGHBOOK 10.1″ ekraaniga FZ-G1 tahvelarvutid, mis on kinnitatud spetsiaalse kolmepunktilist kinnitust kasutava dokkimislahendusega sõidukite salongi jäigalt. Vajadusepõhiselt on lisatud ka tahvlitele ning dokkimislahendustele GPS/GNSS antennid.

  Panasonic on vastupidavate sülearvutite turu liider. TOUGHBOOK tootevalik koosneb sülearvutitest, tahvelarvutitest, pihuseadmetest ja tarvikutest karmidesse keskkondadesse. Tolm. Kukkumised. Põrutused. Ekstreemne ilm. Ükskõik milline väljakutse ka poleks, TOUGHBOOK on loodud kestma jõudluse tagamiseks. TOUGHBOOK seab tööstusstandardi vastupidavatele seadmetele, mida saab kohandada vastavalt teie liikuvate töötajate vajadustele. Tõestatud on töökindlus ekstreemsetes keskkondades, nii et ilm ei muutu teie mobiilse meeskonna jaoks kunagi probleemiks.

  teltonika RUT956 dual SIM industrial 4G LTE routerKiire infovahetus võimaldab langetada informeeritud otsuseid

  Operatiivsõidukite koordinaatide ning muu sõidukite kohta käiva info edastamiseks, kasutatakse seiremooduleid, millel on eraldiseisvad antennid ning GSM ühildusvõimekus.

  Politsei töös on otsuste tegemisel väga oluline info saamise kiirus ja selle õigsus ning e-politsei riistvaralahendus toetab patrullide tööd kiirete infopäringute pakkumisega. Politseinik saab tahvelarvutis töötava veebipõhise rakenduse kaudu, üle turvalise andmevahetuse kanali, pärida infot riiklikest andmebaasidest. Nii on võimalik kiiresti tuvastada näiteks isikute tagaotsimise, juhtimisõigus, sõiduki andmete seotud infot.

  Riistvara peamine eesmärk kuvada kiirabile ja päästele sündmusega seotud asukoha ja navigatsiooni informatsiooni ning samuti ka Häirekeskuse poolt kogutud sündmuse infot. Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) pääste- ja hädaabiteenuste arendustiimi poolt on 2022. aastal loodud tarkvararakendus, mis aitab veelgi tõhusamalt koordineerida koostööd operatiivtöötajate vahel. Lisaks leidub rakenduses tööriistu tegevuse planeerimiseks või mõõdistamiseks, samuti võimaldab see tutvuda eesootava olukorraga juba sündmusele sõitmise ajal.

  Operatiivtöö on valdkond, kus loevad minutid ja sekundid

  Rakendust saab kasutada ka väljaspool pääste- ja kiirabiautosid, mis tõhustab veelgi kommunikatsiooni ja informatsiooni täpsust. Info liigub Häirekeskuse ja kõigi reageerivate ressursside vahel kiiresti ning võimaldab seega kõigil osapooltel olla kursis viimaste arengutega ja langetada informeeritud otsuseid. Kuna kõik andmed jõuavad pärale reaalajas, saab päästetööde juht anda temast ka varem saabuvatele ressurssidele juhised, millist hüdranti kasutada, kuhu koguneda või milliseid muid ettevalmistus- ning päästetöid juba teostada. Tänu sellele räägime olulisest ajavõidust valdkonnas, kus loevad minutid ja sekundid.

  Kompetentsi tagab spetsialiseerumine

  Silwi Autoehitus OÜ ehitab klientide soovide järgi sõidukeid tuntud automarkide tarbesõidukite põhjale. Valmistatud on linna-ja turismibusse, invabusse, matka- ja taksobusse, koolibusse, liikuvaid töökodasid kui ka luksusbusse. Samuti erisõidukeid kiirabile, politseile, päästeteenistusele ja kaitsejõududele. Kiirabi, politsei ja päästeteenistuse alarmsõidukid varustatakse vajalike vahenditega vastavalt nende teenistuste jaoks ettenähtud ülesannete täitmiseks. Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele ning sõidukitel on tagatud tehase garantii.

  SMIT on Eesti riigi suurim IT-asutus, kes loob ja haldab elupäästeks ja siseturvalisuse tagamiseks vajalikke infosüsteeme.SMIT arendab ja haldab infosüsteeme Politsei- ja Piirivalveametile, Häirekeskusele, Päästeametile, Sisekaitseakadeemiale ja Siseministeeriumile.

  Supervivent on ainus ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele. Tegeleme rugged ja tööstuslike IT-seadmete täislahenduste projekteerimise ja väljaehitamisega. Meie eesmärk on vastutada selle eest, et lõppkasutajateni jõuaksid õiged tooted, kvaliteetsetelt tootjatelt, läbi usaldusväärsete edasimüüjate. Vastame kiirelt tekkinud küsimustele ja leiame koos lahenduse, mida just teie ettevõte vajab!

  Rugged kestvustahvel tõstukisse: saeveski laohalduse digitaliseerimine

  Rugged tahvelarvuti on saeveskisse hästi sobituv tööriist, mis võimaldab suurendada tootlikkust ja efektiivsust.

  Rugged tahvelarvuti pakub töökindlust ja vastupidavust ekstreemsetes tingimustes. See on kaitstud tolmu, niiskuse ja vibratsiooni eest, tagades seeläbi pikaajalise kasutamise.

  Kas rugged ehk kestvusarvuti on sobiv valik saeveskis?

  Rugged tahvelarvuti on saeveskisse hästi sobituv tööriist, mis võimaldab suurendada tootlikkust ja efektiivsust. Selle abil saab reaalajas koguda ja jälgida andmeid, automatiseerida tööülesandeid ning tagada sujuv suhtlus ja koostöö ettevõttes. Tugev ja vastupidav konstruktsioon võimaldab tahvelarvutil töötada ka ekstreemsetes tingimustes, olles kaitstud tolmu, niiskuse ja vibratsiooni eest. Lisaks on tahvelarvutil pikk aku kestvus ja kiire laadimine, mis tagab pideva töövõime. Rugged tahvelarvuti on oluline vahend saeveskis, mis suurendab toimepidevust, tootlikkust ning avab uusi tulevikuvõimalusi ja kasutegureid.

  Reaalajas andmete kogumine ja jälgimine võimaldab paremat tööülesannete automatiseerimist ning sujuvat suhtlust ja koostööd.

  Need omadused aitavad suurendada saeveski tootlikkust ja optimeerida töövoogu.

  Kas rugged ehk kestvusarvuti on sobiv valik saeveskis?

   

  Kestvusarvuti tulevikuvõimalused ja kasutegurid

  Tehisintellekti kasutamine, mis võimaldab masinatel õppida ja ennustada hooldusvajadus

  Tulevikus võib tahvelarvuti saeveskile tuua veelgi suuremaid kasutegureid. Üks võimalus on tehisintellekti kasutamine, mis võimaldab masinatel õppida ja ennustada hooldusvajadust ning vältida seiskumist. Lisaks võib IoT (asjade internet) integreerimine võimaldada reaalajas jälgimist ja juhtimist, mis suurendab veelgi tootlikkust ja efektiivsust. Kõik need tulevikuvõimalused aitavad saeveskil olla veelgi konkurentsivõimelisem ja tõhusam.

  Toughbook seadmetega digiarengus samm edasi.

  Digitaliseerimine: UC Rent pilootprojekt – Toughbook seadmetega digiarengus samm edasi.

  United Capital OÜ (UC Rent) on selles osas teinud nutika valiku – digitaliseerimise protsessis on iga samm tehtud tasa ja targu.

  Digitaliseerimine on ühele ettevõttele ambitsioonikas eesmärk. Seda eriti seetõttu, et samaaegselt peab tegelema nii muudatuste juhtimise kui ka uuest tehnoloogiast tulenevate riskidega. United Capital OÜ (UC Rent) on selles osas teinud nutika valiku – digitaliseerimise protsessis on iga samm tehtud tasa ja targu. Tükk tükki haaval ning vastavalt pakilisusele. Loogilised otsused on võetud vastu ettevõtte teenuste arenduste ja mahtude kasvu survel.

   

  Kliendi profiil

  UC Rent on ehitajate ja ürituste korraldajate kindel, usaldusväärne ja suurte kogemustega taustajõud olnud tänaseks juba üle 15 aasta. Nad on teenindanud üle 2500 ehitusprojekti ja üle 3500 sündmuse. Rendi osakonna tootevalikus on neil tellingud, lavad, telgid, tribüünid, piirdeaiad, soojakud, PVC-hallid, WC-d, poodiumid jpm. Kogenud ja tipptasemel meeskond, väga lai tootevalik, lubaduste täitmisest lähtuv ja tulemustele orienteeritud firma kultuur on pannud selle meeskonna tänaseks sellisesse rolli, et oma valdkonna mahukate, keeruliste ja tehniliste projektide edukas elluviimine on muutunud kohustuslikuks.

   

  Pilootprojekt – väike samm teekonnal

  Supervivent ja UC Rent teed ristusid käesoleva aasta suvel, kui United Capital OÜ juhatus võttis vastu otsuse, et ei jää loorberitele puhkama. Otsustati tööprotsesside digitaliseerimise teekonnal teha järgmised sammud. Kõige sujuvam viis on teha piloot projekt, mis arvestab kliendi vajadusi ja seda testida.


  Oliver Šults: “Kui ma UC rendi teenindus ala esimest korda külastasin, siis olin ma kliendi poolt antud hetkeseisu ülevaadet kuulates ja vaadates ennekõike lummatud ettevõttes töötavate inimeste pühendumisest.

  Olen harjunud, et tehniliste muutuste saabumise eel kohtab ennekõike vastuseisu ja pigem on lihtsam kaardistada põhjuseid, miks digitaliseerimisega mitte edasi minna, kui lahendamist vajavaid kitsaskohti määratleda. Olin sunnitud mitmel korral tunnistama, et kliendil on juba majasiseselt sedavõrd kõrge kompetents ja põhjalik hetkeolukorra ning edasiste sammude analüüs tehtud, et jäi üle vaid kaasa noogutada. Naljaga pooleks leidsin end suisa mõttelt, et äkki peaks põgenema enne, kui miskit ära rikun!”


  Toughbook seadmete paigaldusTOUGHBOOK seadmete paigaldus

  Jahedat ilma trotsides sai eelmisel nädalal üks võimas Linde laotõstuk võimsa Panasonic TOUGHBOOK tööstusliku arvuti. Meie tehniku, Raini jaoks, esmakordne paigaldus sellistes tingimustes ja nagu pea ees, külma vette, eksperiment. Põhjaliku eeltöö tulemusena ning spetsiifiliste kogemuste toel, sujus töö paigaldus valutult ning UC rent tööprotsesside digitaliseerimise pilootprojekt sai julgustava alguse.

  Digitaliseerimine võikski käia koos ettevõtte vajaduste ja eesmärkidega. Hambad ristis ja ninast veri väljas, digitaliseerida digitaliseerimise pärast, ei ole mõtet. Digitaliseerimine saab ettevõtte protsesse toetada ja aidata parendada ning efektiivsemaks muuta vaid juhul, kui tegevused lähevad kokku püstitatud lühiajaliste ja pikaajaliste eesmärkidega. Vastasel juhul on tulemus vastupidine.

  Supervivent saab aidata ettevõtteid erinevates digitaliseerimise etappides, nagu majandustarkvara arendus ja testimine, raudvara tarne ja tööle rakendamine, digitaliseerimise projekti juhtimine, mõõdikute seadmine, pilootprojektide läbiviimine, sealhulgas tootmises ja logistikas.

   

  Töösse rakendatud Panasonic Toughpad FZ-G1

  Pilootprojektis tööle rakendatud seadmete hulgas olid: Panasonic Toughpad FZ-G1, Gamber-Johnson dokk ja muud tarvikud:

   

  Vastupidavad tahvelarvutid Stora Enso Imavere saeveskis

  Digiareng saeveskis: Vastupidavad tahvelarvutid Stora Enso Imavere saeveskis
  hoiavad kokku ressursse ja lihtsustavad igapäevast tööd.

  Stora Enso Imavere saeveskis vurab vahelduva eduga ringi ligi 30 tõstukit, mille külge on monteeritud teisaldatavad Panasonic Toughpad FZ-G1 tahvelarvutid.

  Üle 300 töötajaga saeveskis on digiarengule jõudsalt rõhku pandud ning viimase seitsme aasta jooksul on tahvelarvuteid kasutusele võetud nii laohalduse lihtsustamiseks, elektritööde efektiivsemaks ja turvalisemaks teostamiseks, seadmete monitoorimiseks kui ka mitmete teiste tööprotsesside tõhustamiseks.

  Imavere saeveski aastane võimekus on toota 340 000 m3 saelaudu, 160 000 m3 töödeldud puitu ja 100 000 m3 pelletit. Saeveski laoplatsid mahutavad keskmiselt 25,000 m3 puitu. Omal ajal Eesti suurim saeveski on laienenud 26 hektarile. Kokku tegutseb Stora Enso 50s riigis ning töötajaid on neil üle maailma kokku üle 23 000.

   

  Tõstukiarvutid ja laohaldussüsteem teevad laohalduse täpsemaksTõstukiarvutid ja laohaldussüsteem teevad laohalduse täpsemaks

  „Pastaka ja pliiatsiga laoseisu märkimine on ajalugu. Andmed kaovad ära, kaustad kaovad ära…“. toob Imavere saeveski IT juht Egert Okas näite. Et protsessid oleksid täpsed ning kiiresti hallatavad, on tema sõnul oluline digitaliseerimisele rõhku panna ja paberist eemale liikuda.

  Imavere saeveski laoplatsid on jagatud sektoriteks. Igal toorme- või valmispakil on kindel number. Tõstuk viib paki määratud kohta ja märgib asukoha laoprogrammi. Varasemalt jälgiti laoseisu manuaalselt paberi-pliiatsiga, kuid digitaalse laosüsteemiga on lao haldamine nüüd palju täpsem, lihtsam ja kiirem.

  Eriti lihtsaks on see Okase sõnul teinud kord aastas suveperioodil läbiviidava inventuuri. Operaator võtab tahvli tõstukist kaasa, kontrollib ladustatud pakkide arvu üle. „Vanasti tehti inventuuri kaks päeva ja enamgi. Nüüd tehakse seda päevaga“, selgitab ta süsteemiga kaasnevat ajavõitu.

  Ühtlasi lisab Okas, et vanasti võis paki otsimisele kuluda tunde ning ei olnud ka vältimatu, et paki number oli ladustamisega küljest tulnud või polnud nähtav. Nüüd näeb paki täpset asukohta kiirelt ja hõlpsalt laosüsteemist.

  Kuigi tahvelarvutid on tõstukite külge ergonoomiliselt paigaldatud, on neid lihtne hoidjatest eemaldada. Küll aga ei tasu Panasonic FZ-G1 puhul karta, et seade industriaalses töökeskkonnas vastu ei peaks, sest just sellise keskkonna jaoks on Panasonicu tolmu-, vee ja põrutuskindel tahvel ideaalne.

   

  Tahvelarvuti integratsioon teiste seadmetega aitab luua käepärase komplekti

  Samasugused põrutuskindlad tahvelarvutid on suurteks abimeesteks Stora Enso Imavere saeveski teisteski osakondades.

  Teatud ametikohtadel on oluliseks ülesandeks temperatuuri, kiiruste ja teiste parameetrite järjepidev jälgimine. Kaasaskantavat arvutit kasutab näiteks pelletitehase operaator. Oma töölauast eemale liikudes, olgu tegu ringkäigule mineku või kohvipausiga, võtab ta laadijast tahvli kaasa, et reaalajas andmetel silma peal hoida.

  Kõige värskema pilootprojektina võtsid tahvlid kasutusele Stora Enso Imavere saeveski elektrikud, kelle tööülesanneteks on kontrollida kord nädalas kõiki elektrikilpe. Elektrikilpide tuleohutuse kontrollimise käigus tehakse tahvliga kilbi erinevatest punktidest pildid ning dokumenteeritakse kogu protsessi.

  Erilahendusena integreeriti tahvelarvutitele soojuskaamerad, et nii kaamera kui tahvelarvuti toimiks ühtse komplektse lahendusena. See aitab elektrikel oma tööd hõlpsamini teha ja kahe erineva seadme asemel ühte kasutada. Kuna seadmed on tihedas käsikasutuses on taaskord oluline nende vastupidavus ja kasutajamugavus, millega tulevad Panasonicu tahvelarvutid suurepäraselt toime. Arvutile lisatud kanderihmad on esmapilgul vähetähtsas rollis, kuid igapäeva kasutuses täiusliku komplekti lahutamatu osa

   

  Tahvelarvuti integratsioon teiste seadmetega aitab luua käepärase komplektiTahvlite abil leitavad lahendused hoiavad ressursse kokku mitmekordselt

  Kui termokaamerate projekt on end mõnda aega tõestanud, plaanitakse kogemust kasutada sisendina, millele tuginedes veelgi rohkem nutikaid lahendusi kasutusele võtta.

  Okase sõnul tulevad arendusettepanekud tavaliselt töötajate enda poolt. Ühtlasi toovad osakonna juhid lauale murekohti ja ideid, mida võiks nende haldusalas efektiivsemaks töötegemiseks või ressursside kokkuhoidmiseks paremini teha.

  Seejärel hakatakse probleemidele optimaalseid lahendusi otsima. „Kui tõstukijuht ütles, et ta ei jõua, tekkis küsimus – miks ei jõua? Probleemi tuum peitus selles, et ta sõitis liiga palju tarbetult,“ toob Okas näite, kuidas töökeskkonna parandamine on alguse saanud.

  Nimelt on Stora Enso Imavere hooned U-kujulised ning tõstukid sõidavad ühelt platsilt teisele ümber hoonete. Ringi tiirutamine võtab aga palju aega ja kütust. Hetkel puudub süsteem, millega tõstukijuht saaks mugavalt teisel pool maja toimuvat jälgida. Näiteks on sageli juhtunud, et hoone ees pole kedagi, kes koormat vastu võtaks. Selle probleemi lahendamiseks on hetkel töös tahvlite rakendamine visuaalsete jälgimisseadmetena.

  Selleks plaanitakse jalavaeva ja kütusekulu vähendamiseks ning ressursside targemaks kasutuseks integreerida ettevõtte videovalve süsteem Panasonic tahvelarvutiga. Panasonicu tahvelarvuti on muuseas üks vähestest, millega nende turvasüsteem ühildub. Okase sõnul vähendab see nii aja- kui ka ressursside kulu aasta lõikes mitmekordselt ning tehnikasse investeeritud aeg ja raha tasuvad end kiiresti ära.

   

  Tahvelarvutid ühilduvad Windows’iga ja neid on lihtne kasutada

  Kuna kogu ettevõtte IT süsteem on Windows’i peal, on Stora Enso tingimuseks, et tahvelarvuti peab jooksma Windows’i operatsioonisüsteemil. Sarnaselt teistele Panasonicute tahvlitele jookseb ka populaarseim tahvelarvuti välitööde tegijate seas, Panasonic Toughpad FZ-G1 MK5, Windows 10 Pro operatsioonisüsteemi peal, mistõttu on seda lihtne ühildada olemasolevate IT süsteemidega.

  Ka töötajatel on arvuteid lihtne kasutada. „Asjad on nii lihtsaks tehtud. Tahvlite kasutajaskonna vanus on keskmiselt 40 ja 60 vahel. Kõik on siiani kenasti hakkama saanud“, kinnitab Okas kasutajamugavust lõppkasutaja seisukohast.

  Nagu tehnika ikka, vajavad ka arvutid rutiinset hooldust. Okase sõnul on hooldusprotsess  väga lihtne ning igapäevaselt piisab ekraani pühkimisest ja kergest surveõhuga puhastamisest.

  Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit  parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Okase sõnul on nende koostöö Supervivendiga olnud väga positiivne. „Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd,“ hindab ta aastatepikkust koostööd ning ootab huviga uusi ja põnevaid digiarenguid.

  Kui soovid oma ettevõttes nutikamaid lahendusi kasutusele võtta, broneeri demo, kirjuta oliver@supervivent.eu või helista 529 8918 ja leiame parima lahenduse.

  Uued isepuhastussüsteemiga kiirabiautod

  Panasonic Toughpad FZ-G1 baasil loodud arvutikomplektid
  Karell Kiirabi uutes isepuhastussüsteemiga kiirabiautodes.

  Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused.

  Profile Vehicle Baltic OÜ tarnis Karell Kiirabile kümme uut kiirabiautot Mercedes-Benz Sprinter, mille salongis on uudne isepuhastussüsteem. Eelmisel nädalal kohale jõudnud autodest lähevad kuus Ida-Virumaa, kolm Lääne-Virumaa ja üks Harjumaa kiirabibrigaadile. Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused. Seade võimaldab 10 min jooksul autot puhastada. Käsitsi sama tööd tehes, kulus sellele varem keskeltläbi 30 minutit. Supervivent sai võimaluse tarnida kiirabiauto arvutikomplektid.

  Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest

  Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest ning misjärel tuleb kolm minutit autot seest tuulutada, kujutab endast auto lakke paigaldatud seadeldist, mis pihustab viiruste ja bakterite hävitamiseks mõeldud vedelikku laiali. Seade võimaldab kiirabiauto pärast viirusega patsiendi transportimist kiiresti puhastada ning tänu sellele jõuda kiiremini järgmise abivajajani.

  Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga.

  Meie kogemus näitab, et vastupidavate seadmete tõhus rakendamine vajab agiilset ja spetsialiseerunud nõustajat. Selleks asutasime 2020 suvel Tartus Supervivent OÜ – ainsa ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele. Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga. Aitame inimestel ja meeskondadel luua võimsaid, usaldusväärseid, ergonoomilisi ja vastupidavaid arvutilahendusi mobiilsetele töökohtadele.

  Kui tehnoloogia piirab inimese tegutsemisvabadust, siis on arenguruumi ja potentsiaali säästa raha ja aega ning suurendada üldist tootlikkust ning tõsta klienditeeninduse taset.

  Mobiilse arvutitöökoha loomine on kunst.

  Küsi lisaks

  Päästeamet sai uued Mercedes-Benz Vito väikebussid

  Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid.

  Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele

  Silwi Autoehitus ehitab kliendi soovide järgi Mercedes-Benz tarbesõidukitest Sprinter ja Vito erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni välja. Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele ning sõidukitel on tagatud tehase garantii.

  Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid!

  Sõidukid lähevad Päästeameti operatiivkorrapidajate kasutusse Eesti suurematesse linnadesse. Operatiivkorrapidaja ülesandeks on juhtida päästesündmuseid, kuhu reageerib juba mitu päästemeeskonda. Korrapidajad töötavad sündmuskohal üheskoos politsei ja kiirabi välijuhtidega ning just selliseks koostööks on ilmastikukindel töökeskkond suur samm edasi.

  Supervivent sai võimaluse tarnida mGIS arvuti tarbeks lisaseadmeid.

  Supervivent sai võimaluse tarnida mGIS arvuti tarbeks lisaseadmeid. Oluliseim neist õhuke Gamber-Johnson’i dokk Panasonic Toughpad FZ-G1’le

  Küsi lisaks

  JK Tammeka muudab treeningprotsessi professionaalsemaks

  Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ'le treeningprotsessi
  professionaalsemaks Dotcomsport programmiga.

  Tartu jalgpallikool JK Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ’le treeningprotsessi professionaalsemaks

  Klubi plaanib võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT

  Kuigi jalgpallielu Eestis on näiliselt märtsi algusest hoogsalt maha jahtunud, siis kulisside taga toimub iga päev usin töö selle nimel, et Jalgpallikool Tammeka pakuks parimat võimalikku jalgpalliharidust. Pärast piirangute lõppu plaanib klubi võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT, mille litsentsi ostmise toetamiseks sõlmisime klubiga kolmeaastase lepingu.

  On inspireeriv, kuidas Jalgpallikool Tammeka personal on suutnud järjest keerulisemaks muutuvates tingimustes leida viise ja võimalusi laste ja noorte sporditegevuse jätkumiseks. Kõikide õppimist või arengut puudutavate tegevuste juures on oluline järjepidevus. JK Tammeka näitab lastele ja noortele suurepärast eeskuju, kuidas olla jätkusuutlikult orienteeritud lahendustele ja võimalustele.

  Treenerite jaoks on olnud suur väljakutse, kuidas jätkata trennidega, et lastel ja noortel ei tekiks uut harjumust – harjumust istuda kodus. Imetlen väga klubi personali sitkust ja ühtlasi nõtkust. Nad on säilitanud keerulistes oludes töö toimimise ja olnud seejuures paindlikud vastavalt tingimustele. Seetõttu soovime Supervivent OÜga anda ka oma panuse laste ja noorte sporditegevuse edendamisse.

  Võta ühendust

   

   

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi