• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

  • Kasutatud IT-riistvara kasutamine

    Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele,
    kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.

    Miks valida kasutatud IT-riistvara?

    Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust.

    Kasutatud IT riistvara on tark valik ettevõtetele, kes soovivad saavutada kuluefektiivsust ja töökindlust. Kasutatud IT riistvara pakub töökindlust ja kuluefektiivsust mitmel viisil. Selle valiku eelised hõlmavad madalamaid ostukulusid, väiksemaid hoolduskulusid ning suuremat väärtust raha eest. Lisaks sellele toetab kasutatud IT riistvara ka keskkonnasõbralikku lähenemist, pakkudes võimalust ringlusse võtta ja taaskasutada ning vähendades ressursikasutust ja jäätmete hulka. Seega võib öelda, et kasutatud IT riistvara on mitmekülgne valik, mis vastab nii ettevõtete vajadustele kui ka keskkonnahoidlikkusele.

    Müügieelne kvaliteedi kontroll tagab, et kasutatud riistvara vastab kõrgetele standarditele ja on töökindel. Lisaks pakume garantii ja tagastustingimusi, mis annavad klientidele kindlustunde.

    Kliendid on jaganud positiivseid kogemusi kasutatud IT riistvara kasutamisest, rõhutades selle kuluefektiivsust. Madalamad ostukulud võimaldavad ettevõtetel säästa raha, samal ajal kui väiksemad hoolduskulud vähendavad pikaajalisi kulusid. Kasutatud IT riistvara võimaldab ettevõtetel saavutada oma eesmärke tõhusamalt ja kuluefektiivsemalt.

    Kasutatud IT riistvara toetab keskkonnasõbralikku lähenemist

    Kasutatud IT riistvara aitab vähendada elektroonikajäätmete hulka ja toetab seeläbi keskkonnasõbralikku lähenemist. Uue riistvara tootmine nõuab suurel hulgal ressursse, sealhulgas energiat, vett ja haruldasi maavarasid. Kasutatud riistvara taaskasutamine ja ringlussevõtt aitab vähendada ressursikasutust ning säästa loodusvarasid. Lisaks sellele, kasutatud riistvara ostmine võimaldab pikendada toote elutsüklit, vähendades seeläbi jäätmete tekkimist.

    Kasutatud IT riistvara valimine on seega samm keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas.

     

    It-riistvara paigaldamine

     

    Kas IT seadmete paigaldus teha ise või tellida töö spetsialistilt?

    Otsustades kas tellida IT seadmete paigaldus spetsialistilt või teha ise paigaldus, on oluline kaaluda mitmeid tegureid. Allpool on toodud mõned soovitused ja kaalutlused, mis võivad aidata teil lõpliku otsuse langetamisel:

    1. Oskused ja kogemused: Kui teil on vajalikud tehnilised teadmised ja oskused, võite kaaluda iseseisvat paigaldamist. Kui aga puuduvad vajalikud teadmised, on soovitatav tellida spetsialist.
    2. Ajakulu ja ressursid: Iseseisva paigaldamise korral peate arvestama ajakuluga ja vajalike ressurssidega, nagu tööriistad ja juhendid. Spetsialisti tellimisel säästate aega ja ressursse.
    3. Riskid ja võimalikud probleemid: Iseseisva paigaldamise korral võib esineda riske ja võimalikke probleeme, mis võivad kaasa tuua lisakulusid. Spetsialisti tellimisel tagatakse kvaliteetne paigaldus ja vähendatakse riske.

     

    Spetsialisti tellimine võib olla kallim, kuid see tagab kvaliteetse paigalduse, garantiid ja tehnilist tuge.

    Lõpliku otsuse tegemisel tuleks kaaluda mitmeid tegureid. Spetsialisti tellimine võib olla kallim, kuid see tagab kvaliteetse paigalduse, garantiid ja tehnilist tuge. Samas võib iseseisev paigaldamine olla odavam, kuid sellega kaasnevad riskid ja võimalikud probleemid. Oluline on arvestada vajalike teadmiste ja oskustega ning ajakulu ja ressurssidega. Kokkuvõttes tuleks hinnata oma võimalusi ja vajadusi ning teha otsus vastavalt sellele.

     

    Toughbook CF-54 tõi neljakordselt rõõmu

    Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

    Toughbook CF-54 tõi minu päeva rõõmu. Jagatud rõõm on topelt rõõm. Püüdes igal sammul olla faktide esitamises täpne, siis soovin täpsustada, et Toughbook ‘e on kaks. Seega, matemaatiliselt korrektne oleks öelda kolmekordne rõõm, pigem isegi neljakordne. Olgu matemaatikaga kuidas on, aga veelkord, täna on hea päev! Saan kliendile arvutid ära saata. Nende arvutitega on üks vahva lugu rääkida. Räägin ja kirjutan rõõmuga. Link rääkimise osale

    Toughbook kui kinnisidee

    Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas.

    Olen Oliver Šults – rugged mobiilsete arvutiseadmete ja süsteemide spetsialist. Panasonic ja Toughbook on teemad, millest ma leian end igal päeval rääkimas, mõtlemas või kirjutamas. Kirgliku müügimehena ja pühendunud kaupmehena, pean leppima ka sellega, et kliendid ja nende lood keerlevad mul peas valimata kohta või aega. Ei maksa arvata, et ma ei oska võtta aega maha või et vaevlen töönarkomaania käes. Kaugel sellest! Need teemad lihtsalt köidavad mind. On köitnud viimased 16 aastat. Ilmselt köidavad veel mingi aja.

    Panasonic tagab rahuliku une

    Raudvaraga on asjalood üsna lihtsad ja selged. Võtan tüki arvutit kätte, hindan visuaalselt esteetilist külge, hindan sellel jooksva tarkvara ühilduvust, hindan Excelis ROI ‘d ja TCO ‘d ja vaevata annan hinnangu ergonoomikale.

    Et, hinnangule kaalu lisada, vaatan üle pakutavad garantiitingimused, elutsükli pakkumise ja loen, mis interneti rahvas asjast arvab.

    Kliendisuhetega on teisiti. Selge see, et on fundamentaalsed erinevused üksikisiku või väikese kollektiivi teeninduses, võrreldes suhtega suurema organisatsiooniga või ärikliendiga koos tema tütarettevõtetega. Exceli tabeliga ei juhi kummalgi juhul protsessi algusest lõpuni. Inimlik roll tuleb täita varem või hiljem. Selles rollis näen ma enda väärtust. Ma ei saa lubada, et vastan kliendi ootustele. Saan kinnitada, et tagan parima võimaliku teeninduse oma valdkonnas. Õhinal igapäevaselt tegutsedes ja lihtsamaid mõõdikuid jälgides, on üsna keeruline hinnata, et kuidas siis tegelikult on.

    Raudvara tootjatelt tunnustuse saamiseks on vaja teha tegusid. Tegusid on õnnestunud teha. Supervivent on täna Panasonic TOUGHBOOKWEROCKDURABOOK, Gamber-Johnson, Tablet EX Gear ja ADS-TEC registreeritud partner. Süsteemide loojate poolt meile tunnustuseks antud staatus ja pikaaegne kogemus on vundament. Selle toel saame korraldada operatiivset ja selget kommunikatsiooni kliendi ja tootja vahel ning aidata kaasa ägedate tehniliste lahenduste loomisele või ühe Toughbook arvuti jõudmisele tehasest põllule.

    Klientide rahulolu saab mõõta küsitlusi, kõhutunnet, aga ka finantstulemusi analüüsides. Möödapääsmatu on aga üldrahvalik metoodika – kui pretensioone pole, siis järelikult on kliendid rahul. Ilmselt ka see peab paika. Pretensioonide vaba igapäevaelu on minu esimene eelistus. Välitööarvutite konsultandina tean, et minu rahuliku une retsept sisaldab ühe komponendina seadet Toughbook seeriast. Minu rahulik uni – see on minu üks peamistest argumentidest, kui kliendid küsivad, miks soovitan rugged arvutite tootjate pikast loetelust just Panasonic seadmeid.

    Võta ühendust

     

    Toughbook cf-54Toughbook ‘e on vaja. Peeter soovitas sinu poole pöörduda

    Ma pean tunnistama, et see on jube hea tunne, kui võõralt numbrilt tulev telefonikõne algab sõnadega: “Tere Oliver! Peeter soovitas sinu poole pöörduda. Mul on Toughbook ‘e vaja!”

    Ma jätan selle kogemuse endale meelde. Selliselt pöördumine mõjub hästi. See tekitab kaupmehes hea tunde. See omakorda kutsub minus esile soovi kohe midagi head vastu pakkuda. Oma võimete piires. Rahulolu mõõdikud on põhjas! Maru hea tunne on!

    Helistajaks osutus Raul Ernes, Eesti Triboloogia Instituut OÜ-st. Triboloogia on rakendusteadus, mis uurib omavahel hõõrduvate pindade vastastikuseid mõjusid. Seega ei ole üllatav, kui loeme aadressilt www.triboloogia.ee , et nad teostavad metallkonstruktsioonide valmistamise järelevalvet, mootorikütuste analüüsi ja nõuetele vastavuse kontrolli ning koolitavad laagerduste, määrdeainete, pneumosüsteemide ja hüdrosüsteemide alal. Lisaks oskavad nad määrdeainete laboratoorse analüüsi tulemuste põhjal hinnata seadmete laagerduses saabuvatest tõrgetest.,

    Võta ühendust

     

    Tootmisest maas, poolmetsikud ja kasutatud – aus kaup!

    Raul pöördus minu poole sooviga, osta kaks klassikalise läptopi vormiga Toughbooki. Täpsustavate küsimuste ja vastuste kaudu jõudsime üksmeelselt tõdemuseni, et need võiksid olla “poolmetsikud” arvutid. Poolmetsikud – nii Raul neid nimetas. Tänasest alates, kohalikus slängis, selliselt semi-rugged klassi seadmeid nimetamegi. Eesti keel kõlab kaunimalt, kui semi-ruggedfully-rugged või business-rugged. Raulil ei ole vaja välitöödeks mõeldud “karutapjat”. Karutapjad – nii ma kutsun juba aastaid fully-rugged klassi seadmeid. Vulgaarne släng on kasutuses alates sellest, kui sain teada, et just selliselt nimetavad Elektrilevi elektriliinide defekteerijad oma välitöödeks mõeldud fully-rugged tahvelarvuteid.

    Vestlusest jäi enim kõlama: “On vaja miskit, mis kestaks!” Pakkusin talle välja, et võtame Panasonic Toughbook CF-54, tootmisest maas oleva mudeli, aga otsin ühed head versioonid kasutatud arvutite hulgast. Kliendile see mõte meeldis. Hetkel populaarsust koguva FZ-55 eelkäija, Toughbook CF-54, on klassikalise kuju ja vormiga äriklassi sülearvuti, mis talub kukkumist, põrutusi, igapäevast objektidel ringi kolistamist, klaasikest vett klaviatuuril, vibratsiooni ning on IP53 ja osadele standardi MIL-STD 810 testimise nõuetele vastavalt testitud. Vastupidav. Töökindel. Tööloom. Ütlen teile, et see kaup saab olema väga aus! Selles mõttes, et see saab olema hea kaup! Jah, mul on põhjust tunda heameelt nende seadmete müügi üle, sest siin on arvutit küll ja veel!

     

    Hundid lambanahas

    Mõnusalt tummise kesta sees on peidus päikesevalguses loetav (1000 nitti), puutetundlik, Full HD resolutsiooniga ekraan, eraldiseisev uBlox GPS, kiire 4G moodul, normaalse suurusega klaviatuur ja ergonoomiline kandesang.

    Ühel nendest puudub GPS, aga see peegeldub ka hinnas. Paneme siia uhiuue aku sisse, siis on siin arvutit töö tegemiseks ja raha teenimiseks minimaalselt viieks aastaks. Komponentide hulgas leiame veel: Intel® Core™ i5-6300U 2.4GHz protssor, 512 GB SSD, 16GB RAM, DVD-RW, USB3.0, Serial (RS-232); HDMI, LAN. Need on hundid lambanahas!

    Kõik tööriistad ei pea olema uued, aga nad peavad olema ergonoomilised, kvaliteetsetest komponentidest ja vähemalt kaupmehe 3 aasta pikkuse garantiiga.

    Teadlikke valikuid!

    Võta ühendust

    Tahvelarvutid välitööl

    Üha rohkemates valdkondades leiavad töötajad end kusagilt võsast, metsalagendikelt või teeääres peatununa.

    Rugged ja välitööarvutite väljatöötamine sai tõuke USA kaitseväe vajadusest ja tellimusest.

    Pikki aastaid oligi välitööarvuti justkui ainult militaar ja sisekaitse valdkondade privileeg. Tänaseks on tahvelarvuti laiatarbekaup. MIL-STD 810 ja IP standarditele vastavad tahvelarvutid töösse rakendatud ka mikroettevõtetes ning välitöödel leidnud oma koha ka hapramad mobiilsed seadmed. Üha rohkemates valdkondades leiavad töötajad end kusagilt võsast, metsalagendikelt või teeääres peatununa klientide meilidele vastamas, andmeid kogumas või andmekogudes täpsustusi tegemas. Tööd tehakse üha rohkem põllul.

    Supervivent OÜ omanik Oliver Sults tõdeb, et juba 2011. aastal toimus oluline pööre iPadide kasutamises, mil neid üha enam ja enam rakendati välitöödel. „Nüüdseks on tahvelarvuti muutunud paljudel erinevatel erialadel (metsamajandus, telekommunikatsioon jms) töötavate spetsialistide jaoks oluliseks tööriistaks. Sellest ka vajadus kanderihmade järele,“ konstateerib Sults.

    Küsi lisaks

     

    Ergonoomiline arvutitöökoha terviklahendus tõstab mobiilsete töötajate produktiivsust ja motivatsiooni.

    Arvutite tootjad on lisanud oma tootevalikusse kas suurema või väiksema valiku kanderihmasid. Nende võimalused on enamasti üsna piiratud. Turul on püüdnud seda tühimikku täita kolmandad osapooled ning mõned rakmed me internetiavarusest ja Supervivent rakmete kataloogist leiame. Näiteks Rootsi ettevõtes Sacci valmistatakse kahte erinevat tüüpi rakmeid “Sacci hook” ja “Sacci Harness”, mis täidavad kenasti neile seatud eesmärgi, kuid mille arendus on ergonoomika osas seisma jäänud.

    Möödunud aastal võttis meiega ühendust Tablet EX Gear väitega, et toodavad rakmeid Ruxton ja Comox, mis tagavad komplektina klientidele nende töös suurema tootlikkuse ja kiiruse, sest arvutil töötamiseks saab kasutada mõlemat kätt.

    Klientide tagasisidele tuginedes saame kinnitada, et tahvelarvuti rakmed ja kott sobivad hästi neile, kellel on vaid kaks kätt. Toode paistab silma suurepärase ergonoomikaga: saad esipaneeli alla voltida, tahvelarvuti kehast eemale libistada ja seadme vaatamiseks ja kasutamiseks optimaalsesse asendisse asetada.

    Küsi lisaks

     

    Rakmed ja arvutikott “käed vabad” töötamiseks

    Kotte on kolmes suuruses, need sobivad peaaegu igale tahvelarvutile.

    Kinnitused tahvlitele on saadaval ekraanidiameetriga kuni 11″, need on universaalsed ning sobivad kasutada kõigi turul pakutavate seadmete juures. Komplekti komponendid on musta värvi, aga koti ja rakmete nähtavuse parandamiseks saab lisada oranži värvi detaile ja helkureid esipaneelile, külgedele ning õlarihmadele. Comoxi rakmed on disainitud selliselt, et neid kandes ei tundu ka pika tööpäeva jooksul need seljas ebamugavad või koormavad. Lisaks saab rakmete külge kinnitada täiendavaid taskuid ja kotte, mis MOLLE rakmetega ideaalselt ühilduvad. High Viz Ruxton Package komplekti eelised teiste sarnaste ees on suurepärane ergonoomika, parem turvalisus ja suurem tootlikkus.

    Komplekti kuuluv spetsiaalne rinnakott on kinnitatud kindlalt rakmete külge, nendega omakorda saab rinnakoti, millel on taskutega esipaneel ning High Viz õla- ja küljekatted, kinnitada inimese külge. Rakmeid on lihtne reguleerida iga konkreetse kasutaja mugavusest ja vajadusest lähtuvalt. Need on hästi ventileeritud, seega on neid mugav kanda isegi seljakoti all. Tahvelarvuti tuleb asetada tõmblukuga kotti, mis asub keha lähedal. Esipaneeli mõlemal küljel on eemaldatavate vaheseintega taskud. Taskut hoiab suletuna Fidlock® Snap kinnitussüsteem, mis tagab kasutusmugavuse ja töökindluse.

    Küsi lisaks

     

    „Ma poleks arvanud, et kulub kaheksa kuud välikatseid ja tuleb teha mitmeid disainimuudatusi, et jõuda sellise kujunduseni, mille puhul võin olla kindel, et kandetraksid vastaksid tingimustele mis võimaldaksid neid kasutada paljude erinevate tahvelarvutitega,. Nüüd võin öelda, et need kanderakmed sobivad suurepäraselt paljudele erineval alal töötavatele professionaalidele.“

    Kanderakmete looja, Brian Saunders.
    30-aastasest karjäärist suurema osa töötanud Kanada läänerannikul metsahindaja / metsa takseerija ametis

    Ergonoomilist andmete kogumist!

    Küsi lisaks

    Panasonic Toughbook G2 lööb kaks ühe hoobiga.

    Populaarseim tahvel tegi tiigrihüppe.

    Kui pandeemia möödunud aastal valla pääses, siis kujunes paratamatult palju kasutatud väljendiks “maailm pole enam kunagi endine”

    Jaanipäevale järgnenud nädalal võis silmata tehnoloogia teemalistes blogides, sotsiaalmeedias ja tehnika uudiste portaalides teemaviidet #evolved2adapt – selliselt tähistab rugged arvutite pioneer uue lipulaeva randumist mobiilsete rugged seadmete turule. Sel nädalal kuulutas Panasonic välja mudeli TOUGHBOOK G2 . Lansseerimine toimus COVID-19 ajastule omaselt virtuaalselt. Pean tunnistama, et üllatusin – ka virtuaalne tooteesitlus saab olla kaasahaarav. Kui pandeemia möödunud aastal valla pääses, siis kujunes paratamatult palju kasutatud väljendiks “maailm pole enam kunagi endine”. Sama on ka viimasel aastal uute toodete lansseerimistega – need on nüüd kõik virtuaalsed. Pean tunnistama, et see on ka muutnud mind – enam ei viitsigi kuhugi kohale sõita

    Toughpad FZ-G1 ja Toughbook CF-20 end-of-life?

    Uudist oli oodata juba paar aastat. Spekulatsioonid said levida põhjendatult, kuna populaarseim tahvel FZ-G1 (lansseeritud 2013) ja maailma esimene täis-rugged, kaks-ühes laptop, CF-20 (lansseeritud 2016) ei tahtnud just väga sujuvalt samaaegselt turule mahtuda. Need kaks mudelit tekitasid segadust klientides, edasimüüjates ning jäi mulje, et ka konkurentides. Oli vaid aja küsimus, mil üks või teine kuulutatakse end-of-life ja jääb vaid osaks Panasonicu mudelite evolutsioonist. Küsimus oli, kumb jääb. Nüüd saame öelda, et justkui mõlemad ja samaaegselt ka mitte kumbki.

    Ametlik info on praegu selline, et FZ-G1 tootmine lõpetatakse 2022 kevadel ja CF-20 tootmine lõppeb sama aasta sügisel. Kindlasti säilitab tootja varuosade ja tarvikute saadavuse, seega muretsemiseks põhjust pole. Senine kogemus on näidanud, et suudame EOL tooteid tarnida isegi 2 aastat peale ametlikku teadet tootmise lõpetamisest.

    Panasonic Toughbook FZ-G2Panasonic Toughbook FZ-G2

    Rugged arvutite spetsialist ja pioneer Panasonic, avalikustas oma 10,1-tollise tahvelarvuti ja 10,1-tollise eemaldatava ekraaniga või eemaldatava klaviatuuriga – maitse asi (inglise keeles detachable) 2-in-1 sülearvuti järeltulija: uus TOUGHBOOK G2 on fully rugged tahvelarvuti, mis on soovikorral saadaval klaviatuuriga, mis muudab selle 2-in-1 ehk kaks ühes sülearvutiks.

    Äriklassi platvorm, tööstulikus vormis, põhineb 10. põlvkonna Intel Core i5-10310U vPro protsessoril, millel on 16 GB või 32 GB RAM-i ja 512 GB või 1 TB MVMe SSD-mäluseade. Microsofti Secured-Core PC ja kasutaja poolt kiirelt eemaldatav SSD, teevad seadme sobivaimaks sektoritele, kus on eriti oluline andmete kaitse. Toughbook G2 operatsioonisüsteemiks on täna Windows 10 Pro, kuid on Windows 11-le üleminekuks valmis.

    Rugged klassi mobiilsetele seadmetele omaselt, on käesoleva aasta lõpuks oodata ka positiivsete tulemustega, kolmanda osapoole poolt väljastatavad, MIL-STD 810H ja IP65 testide tulemusi kinnitavad sertifikaadid.

    10,1-tolline IPS-ekraan on päikesevalguses loetav ja maksimaalne heledus on kuni 1000 nitti. Andmesisestust, tööprotsesse ja seadet ennast saab juhtida puutetundliku ekraaniga, mis töötab sõrmede, pliiatsiga ja vastava režiimi sisselülitamisel ka kindaid käest võtmata ning vihmastes oludes.

    Nagu Panasonicu vastupidavate arvutite puhul tavaks, on hulgaliselt saadaval ka lisavarustust, millest suur osa ühildub tagasiulatuvalt eelkäijate Toughbook G1 ja CF-20 jaoks loodud lisavarustusega. Sinna hulka kuuluvad dokkimislahendused, sõiduki kinnitused, akud ja pliiats. Eemaldatav klaviatuur lisab kaks lisaporti – USB-A ja USB-C. Kontorilauale sobiv dokk/pordipaljundi sisaldab 4K väljundit kahele välisele 4K ekraanile.

    Pole kahtlust, Toughbook G2 jätkab eelkäiate, täielikult vastupidavate tahvelarvutite edulugu. Aluse selleks annavad heakskiidetud platvorm, töökindlad sidemoodulid, konkurentsitu vastupidavus, kasutajakogemustest lähtuv arendus ja filosoofia, äriklassi tasemel turvalisust tagavad meetmed ja tööseisakuid vähendav pikk aku tööaeg – see on ideaalne tööriist igale välitöötajale.

    Panasonic TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti on ülimalt vastupidav

    Panasonicu insenerid lähtunud mobiilsete töötajate vajadustest ja
    ümbritseva keskkonna poolt seatud nõudmistest.

    Lihtne ühes käes kasutada, kohandatav mitmesuguste ülesannete jaoks, kuid samas ka piisavalt võimas ja vastupidav, et tulla toime ka kõige tihedama töögraafikuga.

    18. mail tutvustas Panasonic tahvelarvutit TOUGHBOOK S1 – ülimalt vastupidavat Android ™ tahvelarvutit tõeliselt liikuvale töötajale. Seda 7-tollise ekraaniga seadet on ühes käes lihtne ja ergonoomiline kasutada, see on kohandatud mitmesuguste ülesannete jaoks, kuid samas piisavalt võimas ja vastupidav, et tulla toime ka kõige intensiivsema töögraafiku ja koormusega. Parimad omadused avalduvad seadmel siis, kui rakendada seade töösse tänavatel patrullivate politseinike, tootmisliine auditeerivate tehnikute, välitöödel ülevaatusi ja hooldustöid teostavate inseneride või objektil tegutsevate ehitustööliste kätte.

     

    Tööstuslik arvuti Panasonic TOUGHBOOK S1

    TOUGHBOOK S1 – professionaalse mobiilse töötaja tööriist.

    Kaasaegne mobiilne töötaja väärib mobiilset arvutiseadet, mis on loodud toetama teda igapäevastes töödes ning mille väljatöötamisel on insenerid lähtunud just ennekõike tema vajadustes – mitte lihtsalt ühte järjekordset tarbijale suunatud tahvelarvutit kaitseümbrises, koos kõigi võimalike kaasnevate probleemidega. See seade on TOUGHBOOK S1 – professionaalse mobiilse töötaja tööriist. Selleks, et vastata nii lõppkasutajate kui ka neid töösse rakendavate ja hooldavate IT-administraatorite väga konkreetseid ja praktilisi igapäevaseid vajadusi, on see ehitatud kompromissideta.

    Tööstuslik arvuti Panasonic TOUGHBOOK S1TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti on ergonoomiliseks disainitud, kerge (426 g) ning sobib nii käerihmaga, kui ka ilma selleta, käepäraselt ja mugavalt nö. ühe käe asendis töötamiseks ka pikema aja jooksul. Kõigi võimalike ilmastikutingimuste korral, on välitingimustes loetavat ekraani lihtne kasutada tänu turu juhtivale positsioonile, heledusega kuni 500 cd / m² ja täiustatud peegeldumisvastasele tehnoloogiale, mis tagavad selge pildi ka kõige eredama päikesevalguse käes. Vihmast tingitud frustratsioon ja kaitsekinnaste eemaldamisega seotud tõrked töös, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvutiga töötamisel minevik, kuna seadmes on tõhusalt toimiv vihmarežiim ja kinnastega toimiv puutetundlik ekraan. Neile, kel on vaja oma töös seadme kaudu allkirju, pikemaid raporteid, detailsemaid aruanded või andmemahukaid vorme sisestada, on seade võimalik tarnida koos hõlpsasti kasutatava ja täpse pliiatsiga.

    Seadet on võimalik viia vastavusse erinevate mobiilsete töötajate erivajadustega. Näiteks saab soovi korral lisada konfigureeritava vidinapordi kaudu vöötkoodilugeja või täiendava USB-pesa. Valgustiga 13MP tagumine kaamera ja eesmine 5MP kaamera, annavad ideaalse võimaluse teha vajalike aruannete külge kinnitatavaid pilte ja pidada kolleegidega video kõnesid.

    Selleks, et tagada kindlus, et vastupidav tahvelarvuti saaks töötada nii kaua kui mis tahes vahetus, on see disainitud selliselt, et akusid saab kasutaja vahetada lihtsa klõpsamisega ja seadme töö ajal. See võtab ära vajaduse töö katkestamiseks, seadme toite väljalülitamiseks või korpuse detailide või katete eemaldamiseks patareide vahetamiseks. Kahe aku suuruse valik annab võimaluse töötada seadmega ühe laadimisega järjest kuni 14 tundi.

    Piisavalt võimas, et tulla toime liikuvate töötajate poolt kasutatavate rakenduste seatud nõuetega – operatsioonisüsteem Android 10, Qualcomm® SDM660 Octa-Core protsessor, 4 GB RAM mälu ning 64 GB salvestusruumi.

     

    Tolmu- ja veekindel Panasonic TOUGHBOOK S1

    Vaatamata ergonoomilisele disainile ja kergele kaalule, vastab tahvelarvuti kõikidele ootustele, mida me kõik ootame TOUGHBOOK seadmelt

    Vaatamata ergonoomilisele disainile ja kergele kaalule, vastab tahvelarvuti kõikidele ootustele, mida me kõik ootame TOUGHBOOK seadmelt – tolmu- ja veekaitse tase on IP67, sertifitseeritud MIL-STD-810H standardile vastavalt ja positiivsete tulemustega läbinud testid, mille käigus pidas vastu kukkumistele betoonile kuni 150 cm kõrguselt [Testitud sõltumatu, kolmanda osapoole laboris, järgides standardi MIL-STD-810H meetodit 516.6, protseduur IV]. Panasonic Toughook lisatarvikute optimaalse kasutamise saavutamiseks, jagab TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti TOUGHBOOK L1 ja A3 Android tahvelarvutite ökosüsteemidega samu elemente, näiteks nagu akud, hoidikud, dokid ja puutepliiatsid.

     

    Lihtsasti hallatav Panasonic TOUGHBOOK S1

    Haldamise ja administreerimise hõlbustamiseks, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti Android Enterprise valmidusega

    Haldamise ja administreerimise hõlbustamiseks, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti Android Enterprise valmidusega ja saadeval komplektina ka tööriistade komplektiga “Panasonic COMPASS suite of Enterprise Management tools”. The Complete Android Services and Security package teenuste ja turvapakett pakub kõike, mida ettevõte vajab Panasonicu vastupidavate Android-seadmete turvaliseks konfigureerimiseks, juurutamiseks ja haldamiseks.

    TOUGHBOOK S1 tahvelarvutil on tavaline 3-aastane garantii ja see on  saadaval koheselt.

     

     

     

    0
      0
      Ostukorv
      Ostukorv on tühiTagasi poodi