fbpx

4x4 arvuti rent

Offroad võidusõitjale Panasonic arvutikomplekti

Rendikomplekti kuuluvad:

Robustne
tahvelarvuti

  • Toughpad FZ-G1
  • 12V ja 220V laadija
  • autodokk
GPS GARMIN etrex10

Garmin
etrex10

  • GPS
  • USB kaabel
  • 4 x AA patareid
Zinc navigation

Zinc tarkvara
ja kaardid

  • Zinc tarkvara
  • Litsents
  • Kaardid

Arvuti 4x4 off-road võistlusautos

Off-road orienteerumisvõistlustel proovitakse leida maastikuautoga võimalikult palju maastikule paigutatud kontrollpunkte etteantud koordinaatide põhjal.

Võistlustel antakse kontrollpunktide asukohad valdavalt koordinaatidena. Nende otsimiseks võib kasutada GPS seadet kuid parimaks lahenduseks on siiski kaarditarkvara ja GPS vastuvõtjaga varustatud sülearvuti või tahvelarvuti.

Tulemus sõltub tehnikast

Võistlejad kes soovivad saada head tulemust sõidavad kontrollpunkte otsides põhjatutes mülgastes, kivihunnikutes või muudes põnevates kohtades, millised on rajameister neile leidnud. Tulemus sõltub võistlejate tehnikast, kogemustest, taktikast ning võimest teha õigeid otsuseid. 

Ilmastikukindel tahvelarvuti Panasonic Toughpad matkajale ja seiklejale

Supervivent loosib 4x4 offroad võidusõitjate vahel välja turu töökindlaima Panasonic Toughpad arvutikomplekti

2021. aasta EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistlus viiakse läbi Eesti Autospordi Liidu 4×4 alakomitee poolt nelja etapilise seeria võistlusena. Arvestust peetakse võistlusklassidele ATV, ATV VABA, TR-1, TR-3 ja VABA. Etapid leiavad aset järgmiselt:

Koostöös 4X4 Alakomiteega, paneb Supervivent 2021. aasta EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistluse kõigil neljal etapil osalejate vahel loosi ühe off-road Panasonic Toughpad arvutikomplekti. 

Komplekti kuuluvad: 

Tegemist on 4×4 seltskonnas hinnatud töökindla tahvelarvutiga, mis on eelkäijatest tunduvalt kergem, kompaktsem, võimsama protsessori ja kaasaegsema operatsioonisüsteemiga ja ühildub Zinc navigatsioonitarkvaraga.

Seade on veekindel ja talub IP65 standardile vastavalt ka kõige keerulisemaid off-road’is esinevaid olusid. 

Loosi võitja avaldatakse EAL 4×4 AK 2021 offroad hooaja pidulikul lõpetamisel. 

Broneeri endale DEMO

Supervivent on spetsialiseerunud Panasonic arvutite pakkuja. Soovid endale  soetada Toughbook või Toughpad arvutit? Broneeri endale esmalt demo, veendu seadme sobivuses ning võta vastu otsus.

Scroll to Top