fbpx

Off-road orienteerumisvõistlustel proovitakse leida maastikuautoga võimalikult palju maastikule paigutatud kontrollpunkte etteantud koordinaatide põhjal.

Võistlustel antakse kontrollpunktide asukohad valdavalt koordinaatidena. Nende otsimiseks võib kasutada GPS seadet kuid parimaks lahenduseks on siiski kaarditarkvara ja GPS vastuvõtjaga varustatud sülearvuti või tahvelarvuti.

Võistlejad kes soovivad saada head tulemust sõidavad kontrollpunkte otsides põhjatutes mülgastes, kivihunnikutes või muudes põnevates kohtades, millised on rajameister neile leidnud. Tulemus sõltub võistlejate tehnikast, kogemustest, taktikast ning võimest teha õigeid otsuseid. 

Supervivent loosib 4x4 offroad võidusõitjate vahel välja turu töökindlaima Panasonic Toughpad arvutikomplekti

2021. aasta EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistlus viiakse läbi Eesti Autospordi Liidu 4×4 alakomitee poolt nelja etapilise seeria võistlusena. Arvestust peetakse võistlusklassidele ATV, ATV VABA, TR-1, TR-3 ja VABA. Etapid leiavad aset järgmiselt:

  • Suur Maasturite Talvesprint (26-28.02.2021)
  • Suur Maasturite Suvesõit (09-11.07.2021)
  • MudEST (15-17.10.2021)
  • Lehtse (12-14.11.2021)

Koostöös 4X4 Alakomiteega, paneb Supervivent 2021. aasta EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistluse kõigil neljal etapil osalejate vahel loosi ühe off-road Panasonic Toughpad arvutikomplekti. 

Komplekti kuuluvad: 

  • Tahvelarvuti Panasonic Toughpad FZ-G1
  • 12V laadija ja 220V laadija 
  • Gamber Johnson dokk

Tegemist on 4×4 seltskonnas hinnatud töökindla tahvelarvutiga, mis on eelkäijatest tunduvalt kergem, kompaktsem, võimsama protsessori ja kaasaegsema operatsioonisüsteemiga ja ühildub Zinc navigatsioonitarkvaraga.

Seade on veekindel ja talub IP65 standardile vastavalt ka kõige keerulisemaid off-road’is esinevaid olusid. 

Loosi võitja avaldatakse EAL 4×4 AK 2021 offroad hooaja pidulikul lõpetamisel. 

Supervivent on spetsialiseerunud Panasonic arvutite pakkuja. Otsid endale Toughbook või Toughpad arvutit? Võta meiega ühendust läbi all oleva kontaktivormi või helista ja leiame parima lahenduse.

Scroll to Top