• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Getac

  Vastupidavus ja tipptasemel tehnoloogia ühinevad, et pakkuda teile usaldusväärseid lahendusi kõige nõudlikumates olukordades.

  Tere tulemast Getac’i  rugged arvutite maailma – kus vastupidavus ja tipptasemel tehnoloogia ühinevad, et pakkuda teile usaldusväärseid lahendusi kõige nõudlikumates olukordades. Meie vastupidavad arvutid on loodud vastu pidama ekstreemsetele tingimustele, olgu selleks siis äärmuslikud ilmastikuolud, tolmutolm või löögid.

  Getac’i rugged arvutid

  on varustatud tipptasemel riist- ja tarkvaraga, tagades sujuva ja usaldusväärse töö igas olukorras. Olenemata sellest, kas olete välitöötaja, sõjaväelane, hädaabiteenuse osutaja või töötate muudes väljakutsetele avatud valdkondades, võite loota Getac’i vastupidavate arvutitele.

  Meie tooted on ehitatud kvaliteedile ja vastupidavusele, et saaksite keskenduda oma tööle, mitte muretseda seadme vastupidavuse pärast. Getac’i rugged arvutid on usaldusväärne kaaslane, kes seisab teie kõrval ka kõige raskemates oludes. Liituge meiega ja avastage vastupidavuse uus tase tehnoloogias!

  Näitan ainukest tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi