• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Werock

  Werock seadmed on kavandatud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes, olgu tegemist välitööde, logistika või tööstusega.

  Werock käsiterminalid ja tahvlid on loodud tipptasemel tehnoloogia ja vastupidavuse ühendamiseks, et pakkuda kasutajatele usaldusväärseid lahendusi nõudlikeks töökeskkondadeks. Need seadmed on kavandatud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes, olgu tegemist välitööde, logistika või tööstusega.

  Werock käsiterminalid on varustatud tipptasemel skanneerimis- ja andmehaldussüsteemidega, mis lihtsustavad andmekogumist ja parandavad tööefektiivsust. Nende vastupidav konstruktsioon tagab seadme töökindluse isegi kõige keerulisemates oludes.

  Werocki tahvlid ühendavad vastupidavuse nutika tehnoloogiaga, luues kompaktsed ja kergesti kasutatavad seadmed. Need tahvlid on ideaalsed töövahendid, olles varustatud võimsate protsessorite, suure ekraani ja pika aku kestvusega.

  Olgu töökeskkond milline tahes, Werocki käsiterminalid ja tahvlid on mõeldud pakkuma töökindlust ja tippklassi jõudlust, muutes need lahutamatuks osaks professionaalide igapäevaülesannetest. Werock – kus vastupidavus vastab nutikusele.

  Näitan kõiki 3 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi