• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Werock

  Werocki seadmed on kavandatud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes, olgu tegemist välitööde, logistika või tööstusega.

  Werocki käsiterminalid ja tahvelarvutid on loodud ühendama tipptasemel tehnoloogia ja vastupidavuse, et pakkuda kasutajatele usaldusväärseid lahendusi nõudlikes töökeskkondades. Need seadmed on kavandatud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes, olgu tegemist välitööde, logistika või tööstusega.

  Werocki käsiterminalid on varustatud tipptasemel skannimis- ja andmehaldussüsteemidega, mis lihtsustavad andmekogumist ja parandavad tööefektiivsust. Nende vastupidav konstruktsioon tagab seadme töökindluse isegi kõige keerulisemates oludes.

  Werocki tahvelarvutid ühendavad vastupidavuse nutika tehnoloogiaga, luues kompaktsed ja kergesti kasutatavad seadmed. Need tahvelarvutid on ideaalsed töövahendid, mis on varustatud võimsate protsessorite, suure ekraani ja pika kestvusega akudega.

  Olgu töökeskkond milline tahes, Werocki käsiterminalid ja tahvelarvutid on mõeldud pakkuma töökindlust ja tippklassi jõudlust, muutes need lahutamatuks osaks professionaalide igapäevaülesannetest. Werock – kus vastupidavus kohtub nutikusega.

  Näitan kõiki 3 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi