• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Panasonic

  Panasonic Toughbookid on loodud nõudlikele töökeskkondadele, sealhulgas välitöödele, ehitusele, logistikale ja sõjaväele

  Toughbookid on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest, pakkudes tipptasemel lahendusi professionaalidele, kes vajavad seadmeid äärmuslikes töötingimustes. Need vastupidavad sülearvutid on loodud vastu pidama löökidele, vibratsioonile, tolmule, niiskusele ja ekstreemsetele temperatuuridele.

  Panasonic Toughbookid on loodud nõudlikele töökeskkondadele, sealhulgas välitöödele, ehitusele, logistikale ja sõjaväele. Need sülearvutid on varustatud tipptasemel protsessorite, vastupidavate ekraanide ja spetsiaalsete kaitsekihtidega, mis muudavad need ideaalseks valikuks ekstreemsetes oludes.

  Lisaks vastupidavusele pakub Toughbook ka täiustatud turbefunktsioone, sealhulgas sõrmejäljelugerid ja TPM-moodulid, mis tagavad konfidentsiaalsuse ja andmete kaitse. Need sülearvutid on loodud mitte ainult vastu pidama füüsilistele väljakutsetele, vaid ka tagama usaldusväärset andmete töötlemist ja säilitamist.

  Panasonic Toughbookid on tõelised lahendused professionaalidele, kes vajavad töökindlaid ja vastupidavaid seadmeid, tagades samal ajal tipptasemel jõudluse ka kõige keerulisemates tingimustes. Panasonic Toughbook – kui vastupidavus ja tehnoloogia saavad üheks.

  Näitan kõiki 30 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi