• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Panasonic

  Panasonic Toughbookide disain on suunatud nõudlikele töökeskkondadele, sealhulgas välitöödele, ehitusele, logistikale ja sõjaväele.

  Toughbookid on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest, pakkudes tipptasemel lahendusi professionaalidele, kes vajavad seadmeid äärmuslikes töötingimustes. Need vastupidavad sülearvutid on loodud vastu pidama löökidele, vibratsioonile, tolmule, niiskusele ja ekstreemsetele temperatuuridele.

  Panasonic Toughbookide disain on suunatud nõudlikele töökeskkondadele, sealhulgas välitöödele, ehitusele, logistikale ja sõjaväele. Need sülearvutid on varustatud tipptasemel protsessorite, vastupidavate ekraanide ja spetsiaalsete kaitsekihtidega, mis muudavad need ideaalseks valikuks ekstreemsetes oludes.

  Lisaks vastupidavusele pakub Toughbook ka täiustatud turvalisuse funktsioone, sealhulgas sõrmejäljelugejaid ja TPM-mooduleid, tagamaks konfidentsiaalsuse ja andmete kaitse. Need sülearvutid on loodud mitte ainult vastu pidama füüsilistele väljakutsetele, vaid ka tagama usaldusväärset andmete töötlemist ja säilitamist.

  Panasonic Toughbookid on tõelised lahendused professionaalidele, kes vajavad töökindlaid ja vastupidavaid seadmeid, tagades samal ajal tipptasemel jõudluse ka kõige keerulisemates tingimustes. Panasonic Toughbookid – kui vastupidavus ja tehnoloogia saavad üheks.

   

  Näitan kõiki 26 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi