• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Durabook

  Durabooki tahvelarvutid ühendavad kaasaskantava disaini ja vastupidava konstruktsiooni, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist jõudlust

  Durabooki tahvelarvutid ja arvutid on tipptasemel seadmed, mis on kavandatud vastu pidama rasketes töökeskkondades ning tagama usaldusväärse jõudluse professionaalidele, kes vajavad vastupidavust ja funktsionaalsust.

  Durabooki tahvelarvutid ühendavad kaasaskantava disaini ja vastupidava konstruktsiooni, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist jõudlust. Need tahvelarvutid on varustatud vastupidavate ekraanide, suure jõudlusega protsessorite ja pika kestvusega akudega, mis muudavad need ideaalseks lahenduseks välitöödel, logistikas ja muudes nõudlikes rakendustes.

  Durabooki arvutid järgivad samasugust filosoofiat, pakkudes vastupidavust, töökindlust ja tipptasemel tehnoloogiat. Need sülearvutid on loodud vastu pidama ekstreemsetele temperatuuridele, põrutustele ja niiskusele, tagades seeläbi sujuva toimimise ka kõige raskemates tingimustes.

  Olgu tegemist välitöödega, sõjaväeoperatsioonidega või muude professionaalsete rakendustega, Durabooki tahvelarvutid ja arvutid on mõeldud vastu pidama ja pakkuma usaldusväärset tuge ka kõige nõudlikumates töökeskkondades. Durabook – kus vastupidavus ja tehnoloogia kohtuvad professionaalses maailmas.

  Näitan kõiki 4 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi