• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Durabook

  Durabooki tahvlid ühendavad kaasaskantava disaini ja vastupidava konstruktsiooni, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist jõudlust.

  Durabook tahvlid ja arvutid on tipptasemel seadmed, mis on kavandatud vastu pidama rasketes töökeskkondades ning tagama usaldusväärse jõudluse professionaalidele, kes vajavad vastupidavust ja funktsionaalsust.

  Durabooki tahvlid ühendavad kaasaskantava disaini ja vastupidava konstruktsiooni, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist jõudlust. Need tahvlid on varustatud vastupidavate ekraanide, kõrge jõudlusega protsessorite ja pika aku kestvusega, mis muudavad need ideaalseks lahenduseks välitöödeks, logistikaks ja muudeks nõudlikeks rakendusteks.

  Durabooki arvutid järgivad samasugust filosoofiat, pakkudes vastupidavust, töökindlust ja tipptasemel tehnoloogiat. Need sülearvutid on loodud vastu pidama ekstreemsetele temperatuuridele, põrutustele ja niiskusele, tagades seeläbi sujuva toimimise ka kõige raskemates tingimustes.

  Olgu tegemist välitöödega, sõjaväeoperatsioonidega või muude professionaalsete rakendustega, Durabook tahvlid ja arvutid on mõeldud vastu pidama ja pakkuma usaldusväärset tuge ka kõige nõudlikumates töökeskkondades. Durabook – kus vastupidavus ja tehnoloogia kohtuvad professionaalses maailmas.

  Näitan kõiki 3 tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi