• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Tablet EX Gear

  Tablet EX Geari rakmete disain võimaldab kasutajatel kinnitada tahvelarvuti turvaliselt kehale või sõiduki konstruktsioonile, tagades seeläbi käed-vabad kasutuskogemuse

  Tablet EX Geari rakmed on loodud spetsiaalselt selleks, et tagada tahvelarvuti turvaline ja mugav kinnitamine erinevates töötingimustes. Need rakmed ühendavad vastupidavuse ja funktsionaalsuse, luues praktilise lahenduse professionaalidele, kes kasutavad tahvelarvuteid nõudlikes keskkondades.

  Tablet EX Geari rakmete disain võimaldab kasutajatel kinnitada tahvelarvuti turvaliselt kehale või sõiduki konstruktsioonile, tagades seeläbi käed-vabad kasutuskogemuse. Rakmed on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis suudavad vastu pidada vibratsioonile, põrutustele ja erinevatele ilmastikutingimustele.

  Need rakmed on kohandatavad erinevatele tahvelarvutimudelitele ning pakuvad reguleeritavust vastavalt kasutaja mugavusele ja vajadustele. Lisaks tahvelarvuti kindlale kinnitamisele võimaldavad Tablet EX Geari rakmed ka kiiret juurdepääsu seadmele, säilitades samal ajal selle turvalisuse.

  Tablet EX Geari rakmed on seega oluline lisavarustus professionaalidele, kes kasutavad tahvelarvuteid välitöödel, logistikas või muudes tööstusharudes, kus on vaja tugevat ja turvalist kinnitust. Need rakmed täiendavad brändi pühendumust vastupidavusele ja kvaliteedile ka tahvelarvuti tarvikute valdkonnas.

  Näitan ainukest tulemust

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi