fbpx

High Viz Ruxton Package

See komplekt tagab teile suurema tootlikkuse ja kiiruse, sest arvutil töötamiseks saate kasutada mõlemat kätt.

Tahvelarvuti rakmed ja kott neile kellel on vaid kaks kätt

Sellel on suurepärane ergonoomika: saad esipaneeli alla voltida, tahvelarvuti kehast eemale libistada ja seadme vaatamiseks ja kasutamiseks optimaalsesse asendisse asetada.

Rakmed ja arvutikott “käed vabad” töötamiseks

Kotte on kolmes suuruses, need sobivad peaaegu igale tahvelarvutile. Kinnitused tahvlitele on saadaval ekraanidiameetriga kuni 11″, need on universaalsed ning sobivad kasutada kõigi turul pakutavate seadmete juures.

 

toughbook 55 hd spec sheetRuxton_Spec_Sheet_2019

See rakmetega inimese külge kinnitatav High Viz Ruxton´i arvutikott on mõne töö kiireks ja mugavaks tegemiseks hädavajalik.

Vähemalt seni kuni inimesel ainult kaks kätt on.

Komplekti kuuluv spetsiaalne rinnakott on kinnitatud kindlalt rakmete külge, nendega omakorda saab rinnakoti, millel on taskutega esipaneel ning High Viz õla- ja küljekatted, kinnitada inimese külge.

Rakmeid on lihtne reguleerida iga konkreetse kasutaja mugavusest ja vajadusest lähtuvalt. Need on hästi ventileeritud, seega on neid mugav kanda isegi seljakoti all.

Tahvelarvuti tuleb asetada tõmblukuga kotti, mis asub keha lähedal. Esipaneeli mõlemal küljel on eemaldatavate vaheseintega taskud. Taskut hoiab suletuna Fidlock® Snap kinnitussüsteem, mis tagab kasutusmugavuse ja töökindluse.

Liikumisel hoia tahvelarvuti kotis ja kotilukk suletuna. Töökohale jõudes ava kott, lase koti esipaneel alla, pööra tahvelarvuti, vastavalt vajadusele, kas vertikaalsesse või horisontaalsesse asendisse ja asu tööle.

5/5

Kotte on kolmes suuruses, need sobivad peaaegu igale tahvelarvutile. Kinnitused tahvlitele on saadaval ekraanidiameetriga kuni 11″, need on universaalsed ning sobivad kasutada kõigi turul pakutavate seadmete juures.

Komplekti komponendid on musta värvi, aga koti ja rakmete nähtavuse parandamiseks saab lisada oranži värvi detaile ja helkureid esipaneelile, külgedele ning õlarihmadele.

Comoxi rakmed on disainitud selliselt, et neid kandes ei tundu ka pika tööpäeva jooksul need seljas ebamugavad või koormavad. Lisaks saab rakmete külge kinnitada täiendavaid taskuid ja kotte, mis MOLLE rakmetega ideaalselt ühilduvad.

High Viz Ruxton Package komplekti eelised teiste sarnaste ees on suurepärane ergonoomika, parem turvalisus ja suurem tootlikkus.

tahvelarvuti kott välitööl
tarvikute kott töömehele

Anna endast märku kontaktivormi kaudu ja koostame sobivaima komplekti

Suurus

Väike, Keskmine, Suur

Scroll to Top