• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

  • Vastupidavad tahvelarvutid Stora Enso Imavere saeveskis

    Digiareng saeveskis: Vastupidavad tahvelarvutid Stora Enso Imavere saeveskis
    hoiavad kokku ressursse ja lihtsustavad igapäevast tööd.

    Stora Enso Imavere saeveskis vurab vahelduva eduga ringi ligi 30 tõstukit, mille külge on monteeritud teisaldatavad Panasonic Toughpad FZ-G1 tahvelarvutid.

    Üle 300 töötajaga saeveskis on digiarengule jõudsalt rõhku pandud ning viimase seitsme aasta jooksul on tahvelarvuteid kasutusele võetud nii laohalduse lihtsustamiseks, elektritööde efektiivsemaks ja turvalisemaks teostamiseks, seadmete monitoorimiseks kui ka mitmete teiste tööprotsesside tõhustamiseks.

    Imavere saeveski aastane võimekus on toota 340 000 m3 saelaudu, 160 000 m3 töödeldud puitu ja 100 000 m3 pelletit. Saeveski laoplatsid mahutavad keskmiselt 25,000 m3 puitu. Omal ajal Eesti suurim saeveski on laienenud 26 hektarile. Kokku tegutseb Stora Enso 50s riigis ning töötajaid on neil üle maailma kokku üle 23 000.

     

    Tõstukiarvutid ja laohaldussüsteem teevad laohalduse täpsemaksTõstukiarvutid ja laohaldussüsteem teevad laohalduse täpsemaks

    „Pastaka ja pliiatsiga laoseisu märkimine on ajalugu. Andmed kaovad ära, kaustad kaovad ära…“. toob Imavere saeveski IT juht Egert Okas näite. Et protsessid oleksid täpsed ning kiiresti hallatavad, on tema sõnul oluline digitaliseerimisele rõhku panna ja paberist eemale liikuda.

    Imavere saeveski laoplatsid on jagatud sektoriteks. Igal toorme- või valmispakil on kindel number. Tõstuk viib paki määratud kohta ja märgib asukoha laoprogrammi. Varasemalt jälgiti laoseisu manuaalselt paberi-pliiatsiga, kuid digitaalse laosüsteemiga on lao haldamine nüüd palju täpsem, lihtsam ja kiirem.

    Eriti lihtsaks on see Okase sõnul teinud kord aastas suveperioodil läbiviidava inventuuri. Operaator võtab tahvli tõstukist kaasa, kontrollib ladustatud pakkide arvu üle. „Vanasti tehti inventuuri kaks päeva ja enamgi. Nüüd tehakse seda päevaga“, selgitab ta süsteemiga kaasnevat ajavõitu.

    Ühtlasi lisab Okas, et vanasti võis paki otsimisele kuluda tunde ning ei olnud ka vältimatu, et paki number oli ladustamisega küljest tulnud või polnud nähtav. Nüüd näeb paki täpset asukohta kiirelt ja hõlpsalt laosüsteemist.

    Kuigi tahvelarvutid on tõstukite külge ergonoomiliselt paigaldatud, on neid lihtne hoidjatest eemaldada. Küll aga ei tasu Panasonic FZ-G1 puhul karta, et seade industriaalses töökeskkonnas vastu ei peaks, sest just sellise keskkonna jaoks on Panasonicu tolmu-, vee ja põrutuskindel tahvel ideaalne.

     

    Tahvelarvuti integratsioon teiste seadmetega aitab luua käepärase komplekti

    Samasugused põrutuskindlad tahvelarvutid on suurteks abimeesteks Stora Enso Imavere saeveski teisteski osakondades.

    Teatud ametikohtadel on oluliseks ülesandeks temperatuuri, kiiruste ja teiste parameetrite järjepidev jälgimine. Kaasaskantavat arvutit kasutab näiteks pelletitehase operaator. Oma töölauast eemale liikudes, olgu tegu ringkäigule mineku või kohvipausiga, võtab ta laadijast tahvli kaasa, et reaalajas andmetel silma peal hoida.

    Kõige värskema pilootprojektina võtsid tahvlid kasutusele Stora Enso Imavere saeveski elektrikud, kelle tööülesanneteks on kontrollida kord nädalas kõiki elektrikilpe. Elektrikilpide tuleohutuse kontrollimise käigus tehakse tahvliga kilbi erinevatest punktidest pildid ning dokumenteeritakse kogu protsessi.

    Erilahendusena integreeriti tahvelarvutitele soojuskaamerad, et nii kaamera kui tahvelarvuti toimiks ühtse komplektse lahendusena. See aitab elektrikel oma tööd hõlpsamini teha ja kahe erineva seadme asemel ühte kasutada. Kuna seadmed on tihedas käsikasutuses on taaskord oluline nende vastupidavus ja kasutajamugavus, millega tulevad Panasonicu tahvelarvutid suurepäraselt toime. Arvutile lisatud kanderihmad on esmapilgul vähetähtsas rollis, kuid igapäeva kasutuses täiusliku komplekti lahutamatu osa

     

    Tahvelarvuti integratsioon teiste seadmetega aitab luua käepärase komplektiTahvlite abil leitavad lahendused hoiavad ressursse kokku mitmekordselt

    Kui termokaamerate projekt on end mõnda aega tõestanud, plaanitakse kogemust kasutada sisendina, millele tuginedes veelgi rohkem nutikaid lahendusi kasutusele võtta.

    Okase sõnul tulevad arendusettepanekud tavaliselt töötajate enda poolt. Ühtlasi toovad osakonna juhid lauale murekohti ja ideid, mida võiks nende haldusalas efektiivsemaks töötegemiseks või ressursside kokkuhoidmiseks paremini teha.

    Seejärel hakatakse probleemidele optimaalseid lahendusi otsima. „Kui tõstukijuht ütles, et ta ei jõua, tekkis küsimus – miks ei jõua? Probleemi tuum peitus selles, et ta sõitis liiga palju tarbetult,“ toob Okas näite, kuidas töökeskkonna parandamine on alguse saanud.

    Nimelt on Stora Enso Imavere hooned U-kujulised ning tõstukid sõidavad ühelt platsilt teisele ümber hoonete. Ringi tiirutamine võtab aga palju aega ja kütust. Hetkel puudub süsteem, millega tõstukijuht saaks mugavalt teisel pool maja toimuvat jälgida. Näiteks on sageli juhtunud, et hoone ees pole kedagi, kes koormat vastu võtaks. Selle probleemi lahendamiseks on hetkel töös tahvlite rakendamine visuaalsete jälgimisseadmetena.

    Selleks plaanitakse jalavaeva ja kütusekulu vähendamiseks ning ressursside targemaks kasutuseks integreerida ettevõtte videovalve süsteem Panasonic tahvelarvutiga. Panasonicu tahvelarvuti on muuseas üks vähestest, millega nende turvasüsteem ühildub. Okase sõnul vähendab see nii aja- kui ka ressursside kulu aasta lõikes mitmekordselt ning tehnikasse investeeritud aeg ja raha tasuvad end kiiresti ära.

     

    Tahvelarvutid ühilduvad Windows’iga ja neid on lihtne kasutada

    Kuna kogu ettevõtte IT süsteem on Windows’i peal, on Stora Enso tingimuseks, et tahvelarvuti peab jooksma Windows’i operatsioonisüsteemil. Sarnaselt teistele Panasonicute tahvlitele jookseb ka populaarseim tahvelarvuti välitööde tegijate seas, Panasonic Toughpad FZ-G1 MK5, Windows 10 Pro operatsioonisüsteemi peal, mistõttu on seda lihtne ühildada olemasolevate IT süsteemidega.

    Ka töötajatel on arvuteid lihtne kasutada. „Asjad on nii lihtsaks tehtud. Tahvlite kasutajaskonna vanus on keskmiselt 40 ja 60 vahel. Kõik on siiani kenasti hakkama saanud“, kinnitab Okas kasutajamugavust lõppkasutaja seisukohast.

    Nagu tehnika ikka, vajavad ka arvutid rutiinset hooldust. Okase sõnul on hooldusprotsess  väga lihtne ning igapäevaselt piisab ekraani pühkimisest ja kergest surveõhuga puhastamisest.

    Supervivent on aidanud Stora Enso Imavere saeveskit  parimate Panasonic tahvelarvuti lahendustega ideest teostuseni – alates ideede valideerimisest paigaldamise ja hoolduseni. Okase sõnul on nende koostöö Supervivendiga olnud väga positiivne. „Kui on jooksvalt olnud küsimusi, olen alati küsinud ja Oliverilt vastuse saanud. Näha on, et ta armastab oma tööd,“ hindab ta aastatepikkust koostööd ning ootab huviga uusi ja põnevaid digiarenguid.

    Kui soovid oma ettevõttes nutikamaid lahendusi kasutusele võtta, broneeri demo, kirjuta oliver@supervivent.eu või helista 529 8918 ja leiame parima lahenduse.

    Panasonic Toughbook G2 lööb kaks ühe hoobiga.

    Populaarseim tahvel tegi tiigrihüppe.

    Kui pandeemia möödunud aastal valla pääses, siis kujunes paratamatult palju kasutatud väljendiks “maailm pole enam kunagi endine”

    Jaanipäevale järgnenud nädalal võis silmata tehnoloogia teemalistes blogides, sotsiaalmeedias ja tehnika uudiste portaalides teemaviidet #evolved2adapt – selliselt tähistab rugged arvutite pioneer uue lipulaeva randumist mobiilsete rugged seadmete turule. Sel nädalal kuulutas Panasonic välja mudeli TOUGHBOOK G2 . Lansseerimine toimus COVID-19 ajastule omaselt virtuaalselt. Pean tunnistama, et üllatusin – ka virtuaalne tooteesitlus saab olla kaasahaarav. Kui pandeemia möödunud aastal valla pääses, siis kujunes paratamatult palju kasutatud väljendiks “maailm pole enam kunagi endine”. Sama on ka viimasel aastal uute toodete lansseerimistega – need on nüüd kõik virtuaalsed. Pean tunnistama, et see on ka muutnud mind – enam ei viitsigi kuhugi kohale sõita

    Toughpad FZ-G1 ja Toughbook CF-20 end-of-life?

    Uudist oli oodata juba paar aastat. Spekulatsioonid said levida põhjendatult, kuna populaarseim tahvel FZ-G1 (lansseeritud 2013) ja maailma esimene täis-rugged, kaks-ühes laptop, CF-20 (lansseeritud 2016) ei tahtnud just väga sujuvalt samaaegselt turule mahtuda. Need kaks mudelit tekitasid segadust klientides, edasimüüjates ning jäi mulje, et ka konkurentides. Oli vaid aja küsimus, mil üks või teine kuulutatakse end-of-life ja jääb vaid osaks Panasonicu mudelite evolutsioonist. Küsimus oli, kumb jääb. Nüüd saame öelda, et justkui mõlemad ja samaaegselt ka mitte kumbki.

    Ametlik info on praegu selline, et FZ-G1 tootmine lõpetatakse 2022 kevadel ja CF-20 tootmine lõppeb sama aasta sügisel. Kindlasti säilitab tootja varuosade ja tarvikute saadavuse, seega muretsemiseks põhjust pole. Senine kogemus on näidanud, et suudame EOL tooteid tarnida isegi 2 aastat peale ametlikku teadet tootmise lõpetamisest.

    Panasonic Toughbook FZ-G2Panasonic Toughbook FZ-G2

    Rugged arvutite spetsialist ja pioneer Panasonic, avalikustas oma 10,1-tollise tahvelarvuti ja 10,1-tollise eemaldatava ekraaniga või eemaldatava klaviatuuriga – maitse asi (inglise keeles detachable) 2-in-1 sülearvuti järeltulija: uus TOUGHBOOK G2 on fully rugged tahvelarvuti, mis on soovikorral saadaval klaviatuuriga, mis muudab selle 2-in-1 ehk kaks ühes sülearvutiks.

    Äriklassi platvorm, tööstulikus vormis, põhineb 10. põlvkonna Intel Core i5-10310U vPro protsessoril, millel on 16 GB või 32 GB RAM-i ja 512 GB või 1 TB MVMe SSD-mäluseade. Microsofti Secured-Core PC ja kasutaja poolt kiirelt eemaldatav SSD, teevad seadme sobivaimaks sektoritele, kus on eriti oluline andmete kaitse. Toughbook G2 operatsioonisüsteemiks on täna Windows 10 Pro, kuid on Windows 11-le üleminekuks valmis.

    Rugged klassi mobiilsetele seadmetele omaselt, on käesoleva aasta lõpuks oodata ka positiivsete tulemustega, kolmanda osapoole poolt väljastatavad, MIL-STD 810H ja IP65 testide tulemusi kinnitavad sertifikaadid.

    10,1-tolline IPS-ekraan on päikesevalguses loetav ja maksimaalne heledus on kuni 1000 nitti. Andmesisestust, tööprotsesse ja seadet ennast saab juhtida puutetundliku ekraaniga, mis töötab sõrmede, pliiatsiga ja vastava režiimi sisselülitamisel ka kindaid käest võtmata ning vihmastes oludes.

    Nagu Panasonicu vastupidavate arvutite puhul tavaks, on hulgaliselt saadaval ka lisavarustust, millest suur osa ühildub tagasiulatuvalt eelkäijate Toughbook G1 ja CF-20 jaoks loodud lisavarustusega. Sinna hulka kuuluvad dokkimislahendused, sõiduki kinnitused, akud ja pliiats. Eemaldatav klaviatuur lisab kaks lisaporti – USB-A ja USB-C. Kontorilauale sobiv dokk/pordipaljundi sisaldab 4K väljundit kahele välisele 4K ekraanile.

    Pole kahtlust, Toughbook G2 jätkab eelkäiate, täielikult vastupidavate tahvelarvutite edulugu. Aluse selleks annavad heakskiidetud platvorm, töökindlad sidemoodulid, konkurentsitu vastupidavus, kasutajakogemustest lähtuv arendus ja filosoofia, äriklassi tasemel turvalisust tagavad meetmed ja tööseisakuid vähendav pikk aku tööaeg – see on ideaalne tööriist igale välitöötajale.

    Panasonic TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti on ülimalt vastupidav

    Panasonicu insenerid lähtunud mobiilsete töötajate vajadustest ja
    ümbritseva keskkonna poolt seatud nõudmistest.

    Lihtne ühes käes kasutada, kohandatav mitmesuguste ülesannete jaoks, kuid samas ka piisavalt võimas ja vastupidav, et tulla toime ka kõige tihedama töögraafikuga.

    18. mail tutvustas Panasonic tahvelarvutit TOUGHBOOK S1 – ülimalt vastupidavat Android ™ tahvelarvutit tõeliselt liikuvale töötajale. Seda 7-tollise ekraaniga seadet on ühes käes lihtne ja ergonoomiline kasutada, see on kohandatud mitmesuguste ülesannete jaoks, kuid samas piisavalt võimas ja vastupidav, et tulla toime ka kõige intensiivsema töögraafiku ja koormusega. Parimad omadused avalduvad seadmel siis, kui rakendada seade töösse tänavatel patrullivate politseinike, tootmisliine auditeerivate tehnikute, välitöödel ülevaatusi ja hooldustöid teostavate inseneride või objektil tegutsevate ehitustööliste kätte.

     

    Tööstuslik arvuti Panasonic TOUGHBOOK S1

    TOUGHBOOK S1 – professionaalse mobiilse töötaja tööriist.

    Kaasaegne mobiilne töötaja väärib mobiilset arvutiseadet, mis on loodud toetama teda igapäevastes töödes ning mille väljatöötamisel on insenerid lähtunud just ennekõike tema vajadustes – mitte lihtsalt ühte järjekordset tarbijale suunatud tahvelarvutit kaitseümbrises, koos kõigi võimalike kaasnevate probleemidega. See seade on TOUGHBOOK S1 – professionaalse mobiilse töötaja tööriist. Selleks, et vastata nii lõppkasutajate kui ka neid töösse rakendavate ja hooldavate IT-administraatorite väga konkreetseid ja praktilisi igapäevaseid vajadusi, on see ehitatud kompromissideta.

    Tööstuslik arvuti Panasonic TOUGHBOOK S1TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti on ergonoomiliseks disainitud, kerge (426 g) ning sobib nii käerihmaga, kui ka ilma selleta, käepäraselt ja mugavalt nö. ühe käe asendis töötamiseks ka pikema aja jooksul. Kõigi võimalike ilmastikutingimuste korral, on välitingimustes loetavat ekraani lihtne kasutada tänu turu juhtivale positsioonile, heledusega kuni 500 cd / m² ja täiustatud peegeldumisvastasele tehnoloogiale, mis tagavad selge pildi ka kõige eredama päikesevalguse käes. Vihmast tingitud frustratsioon ja kaitsekinnaste eemaldamisega seotud tõrked töös, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvutiga töötamisel minevik, kuna seadmes on tõhusalt toimiv vihmarežiim ja kinnastega toimiv puutetundlik ekraan. Neile, kel on vaja oma töös seadme kaudu allkirju, pikemaid raporteid, detailsemaid aruanded või andmemahukaid vorme sisestada, on seade võimalik tarnida koos hõlpsasti kasutatava ja täpse pliiatsiga.

    Seadet on võimalik viia vastavusse erinevate mobiilsete töötajate erivajadustega. Näiteks saab soovi korral lisada konfigureeritava vidinapordi kaudu vöötkoodilugeja või täiendava USB-pesa. Valgustiga 13MP tagumine kaamera ja eesmine 5MP kaamera, annavad ideaalse võimaluse teha vajalike aruannete külge kinnitatavaid pilte ja pidada kolleegidega video kõnesid.

    Selleks, et tagada kindlus, et vastupidav tahvelarvuti saaks töötada nii kaua kui mis tahes vahetus, on see disainitud selliselt, et akusid saab kasutaja vahetada lihtsa klõpsamisega ja seadme töö ajal. See võtab ära vajaduse töö katkestamiseks, seadme toite väljalülitamiseks või korpuse detailide või katete eemaldamiseks patareide vahetamiseks. Kahe aku suuruse valik annab võimaluse töötada seadmega ühe laadimisega järjest kuni 14 tundi.

    Piisavalt võimas, et tulla toime liikuvate töötajate poolt kasutatavate rakenduste seatud nõuetega – operatsioonisüsteem Android 10, Qualcomm® SDM660 Octa-Core protsessor, 4 GB RAM mälu ning 64 GB salvestusruumi.

     

    Tolmu- ja veekindel Panasonic TOUGHBOOK S1

    Vaatamata ergonoomilisele disainile ja kergele kaalule, vastab tahvelarvuti kõikidele ootustele, mida me kõik ootame TOUGHBOOK seadmelt

    Vaatamata ergonoomilisele disainile ja kergele kaalule, vastab tahvelarvuti kõikidele ootustele, mida me kõik ootame TOUGHBOOK seadmelt – tolmu- ja veekaitse tase on IP67, sertifitseeritud MIL-STD-810H standardile vastavalt ja positiivsete tulemustega läbinud testid, mille käigus pidas vastu kukkumistele betoonile kuni 150 cm kõrguselt [Testitud sõltumatu, kolmanda osapoole laboris, järgides standardi MIL-STD-810H meetodit 516.6, protseduur IV]. Panasonic Toughook lisatarvikute optimaalse kasutamise saavutamiseks, jagab TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti TOUGHBOOK L1 ja A3 Android tahvelarvutite ökosüsteemidega samu elemente, näiteks nagu akud, hoidikud, dokid ja puutepliiatsid.

     

    Lihtsasti hallatav Panasonic TOUGHBOOK S1

    Haldamise ja administreerimise hõlbustamiseks, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti Android Enterprise valmidusega

    Haldamise ja administreerimise hõlbustamiseks, on TOUGHBOOK S1 tahvelarvuti Android Enterprise valmidusega ja saadeval komplektina ka tööriistade komplektiga “Panasonic COMPASS suite of Enterprise Management tools”. The Complete Android Services and Security package teenuste ja turvapakett pakub kõike, mida ettevõte vajab Panasonicu vastupidavate Android-seadmete turvaliseks konfigureerimiseks, juurutamiseks ja haldamiseks.

    TOUGHBOOK S1 tahvelarvutil on tavaline 3-aastane garantii ja see on  saadaval koheselt.

     

     

     

    Uued isepuhastussüsteemiga kiirabiautod

    Panasonic Toughpad FZ-G1 baasil loodud arvutikomplektid
    Karell Kiirabi uutes isepuhastussüsteemiga kiirabiautodes.

    Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused.

    Profile Vehicle Baltic OÜ tarnis Karell Kiirabile kümme uut kiirabiautot Mercedes-Benz Sprinter, mille salongis on uudne isepuhastussüsteem. Eelmisel nädalal kohale jõudnud autodest lähevad kuus Ida-Virumaa, kolm Lääne-Virumaa ja üks Harjumaa kiirabibrigaadile. Uute autode eripäraks on integreeritud desinfitseerimissüsteem, mis hävitab töötasapindadel kõik bakterid ja viirused. Seade võimaldab 10 min jooksul autot puhastada. Käsitsi sama tööd tehes, kulus sellele varem keskeltläbi 30 minutit. Supervivent sai võimaluse tarnida kiirabiauto arvutikomplektid.

    Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest

    Desinfitseerimissüsteem, mis puhastab auto sisemuse ühe minuti jooksul koroona- ja muudest viirustest ning misjärel tuleb kolm minutit autot seest tuulutada, kujutab endast auto lakke paigaldatud seadeldist, mis pihustab viiruste ja bakterite hävitamiseks mõeldud vedelikku laiali. Seade võimaldab kiirabiauto pärast viirusega patsiendi transportimist kiiresti puhastada ning tänu sellele jõuda kiiremini järgmise abivajajani.

    Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga.

    Meie kogemus näitab, et vastupidavate seadmete tõhus rakendamine vajab agiilset ja spetsialiseerunud nõustajat. Selleks asutasime 2020 suvel Tartus Supervivent OÜ – ainsa ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele. Meie kirg on lahendada IT-väljakutseid vastupidava mobiilse arvutiriistvaraga. Aitame inimestel ja meeskondadel luua võimsaid, usaldusväärseid, ergonoomilisi ja vastupidavaid arvutilahendusi mobiilsetele töökohtadele.

    Kui tehnoloogia piirab inimese tegutsemisvabadust, siis on arenguruumi ja potentsiaali säästa raha ja aega ning suurendada üldist tootlikkust ning tõsta klienditeeninduse taset.

    Mobiilse arvutitöökoha loomine on kunst.

    Küsi lisaks

    Päästeamet sai uued Mercedes-Benz Vito väikebussid

    Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid.

    Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele

    Silwi Autoehitus ehitab kliendi soovide järgi Mercedes-Benz tarbesõidukitest Sprinter ja Vito erisõidukeid, alates kiirabiautodest kuni luksusbussideni välja. Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele ning sõidukitel on tagatud tehase garantii.

    Päästeametile anti üle uued Silwi Autoehituse AS-is spetsiaalse ümberehituse saanud Mercedes-Benz Vito väikebussid!

    Sõidukid lähevad Päästeameti operatiivkorrapidajate kasutusse Eesti suurematesse linnadesse. Operatiivkorrapidaja ülesandeks on juhtida päästesündmuseid, kuhu reageerib juba mitu päästemeeskonda. Korrapidajad töötavad sündmuskohal üheskoos politsei ja kiirabi välijuhtidega ning just selliseks koostööks on ilmastikukindel töökeskkond suur samm edasi.

    Supervivent sai võimaluse tarnida mGIS arvuti tarbeks lisaseadmeid.

    Supervivent sai võimaluse tarnida mGIS arvuti tarbeks lisaseadmeid. Oluliseim neist õhuke Gamber-Johnson’i dokk Panasonic Toughpad FZ-G1’le

    Küsi lisaks

    JK Tammeka muudab treeningprotsessi professionaalsemaks

    Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ'le treeningprotsessi
    professionaalsemaks Dotcomsport programmiga.

    Tartu jalgpallikool JK Tammeka muudab tänu Supervivent OÜ’le treeningprotsessi professionaalsemaks

    Klubi plaanib võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT

    Kuigi jalgpallielu Eestis on näiliselt märtsi algusest hoogsalt maha jahtunud, siis kulisside taga toimub iga päev usin töö selle nimel, et Jalgpallikool Tammeka pakuks parimat võimalikku jalgpalliharidust. Pärast piirangute lõppu plaanib klubi võtta treeningtöö professionaliseerumiseks kasutusele uue digitaalse lahenduse DOTCOMSPORT, mille litsentsi ostmise toetamiseks sõlmisime klubiga kolmeaastase lepingu.

    On inspireeriv, kuidas Jalgpallikool Tammeka personal on suutnud järjest keerulisemaks muutuvates tingimustes leida viise ja võimalusi laste ja noorte sporditegevuse jätkumiseks. Kõikide õppimist või arengut puudutavate tegevuste juures on oluline järjepidevus. JK Tammeka näitab lastele ja noortele suurepärast eeskuju, kuidas olla jätkusuutlikult orienteeritud lahendustele ja võimalustele.

    Treenerite jaoks on olnud suur väljakutse, kuidas jätkata trennidega, et lastel ja noortel ei tekiks uut harjumust – harjumust istuda kodus. Imetlen väga klubi personali sitkust ja ühtlasi nõtkust. Nad on säilitanud keerulistes oludes töö toimimise ja olnud seejuures paindlikud vastavalt tingimustele. Seetõttu soovime Supervivent OÜga anda ka oma panuse laste ja noorte sporditegevuse edendamisse.

    Võta ühendust

     

     

    0
      0
      Ostukorv
      Ostukorv on tühiTagasi poodi