• Küsi meie e-poest PERSONAALSET PAKKUMIST

 • Kõige populaarsem tahvel- ja sülearvuti: TOP 5 enim müüdud töökindlad arvutid

  Toome välja 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvuti mudelit, mille reastasime vastavalt Supervivent klientide poolt tehtud ostudele

  kõige populaarsem rugged tahvel- ja sülearvuti supervivent top 5Populaarne tahvel- ja sülearvuti

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli hoidjad selgusid Supervivent 2023 aasta müügiandmeid analüüsides. Arvutimudelid ei ole meie ega kellegi kolmanda poolt edetabelisse seatud, vaid kajastavad klientide ostu eelistusi.

   

  Populaarne tahvel- ja sülearvuti tiitli väljaselgitamiseks analüüsisime Supervivent 2023 aasta müügiandmeid. Vaatasime otsa kogu müügitulule. Lugesime kokku kõik müüdud artiklid ja grupeerisime need kategooriatesse. Tegime kokkuvõtte meie klientide 2023. aasta lemmiktoodetest ja panime pingeritta 5 enim ostetud rugged tahvel- ja sülearvutit.

  Rugged arvuti valikul on kasutaja jaoks olnud jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid. TOP 5-s on tugevalt esindatud Panasonic, mis on hõivanud kõrgemad 4 kohta, aga leiad nimekirjast ka soodsama hinnaklassiga Werock mudeli.

  Kasutaja jaoks on jätkuvalt oluliseks teguriks nii koostekvaliteet kui ka ekraani parameetrid

  Töökindlate ja vastupidavate tahvelarvutite, sülearvutite ja professionaalsete töökohalahenduste loomiseks vajalike tarvikute, müük on tõusuteel. Saime tunda rõõmu, kui võtsime kokku erakordse aasta andmed. Oleme rõõmsad, et saame jagada Supervivendi 2023. aasta teekonda.  Läbimurdelised müüginumbrid räägivad põnevat lugu meie klientide edust kaitsetööstuses, julgusest teha investeeringuid IT-riistvarasse ka ebakindlal ajal majanduses, kohalikus ja globaalses poliitikas ning kasvavast vajadusest vastupidavate ja töökindlate arvutiseadmete järgi eraisikute hulgas.

  Kaitsetööstus tõstis rugged arvutite müüki

  Supervivent OÜ peamine äri on rugged arvutiseadmete tarnimine koos vajaminevate komponentide, paigalduse ja elutsüklihaldusega ja rugged arvutiseadmete baasil loodud sõidukilahenduste projekteerimine ja paigaldus.

  parim sülearvuti tahvelarvuti 2023

  Lisaks pakume:

  • Rugged seadmete hangete ettevalmistamine ning läbiviimine;
  • Rugged seadmete alane tehniline ja finantsalane konsultatsioon

  Supervivent on ainus ettevõte Baltimaades, mis keskendub rugged seadmete baasil loodud arvutitöökoha lahenduste projekteerimisele ja müügile.

  Teame oma valdkonna tooteid seest ja väljast ning oleme osa juhtivate tootjate ja tarnijate koostöövõrgustikust. Põhjalikud teadmised võimaldavad vastata valdkonnas esinevatele küsimustele anda potentsiaalsetele klientidele üksikasjalikke soovitusi. Firma on saanud klientidelt tunnustada selle eest, et on säästnud nende aega ja raha rugged seadmete hangete planeerimisel ja hankimisel.

  Kliendid, kes on sooritanud kauba või teenuse tellimuse, pöörduvad meie poole tagasi ka tulevikus.

  Kliendid, kes on mingil põhjusel sooritanud teenuse või kauba tellimuse konkureerivast firmast, pöörduvad tulevikus meie poole sooviga leida võimalus vältida korduvat kogemust eelmise teenuse osutaja ja/või kauba tarnijaga.

  Klientide usaldust meie poolt pakutavate lahenduste ja teenuste vastu, kajastab müügitulu kasv 2022. aasta ümardatult 305 tuhandelt eurolt muljetavaldava 875 tuhande euroni 2023. aastal. Kaitsetööstus domineeris: müügitulust 50% 2022. aastal ja 75% 2023. aastal kogunes kaitsetööstusettevõtteid teenindades. Usume, et märkimisväärne tõus tuleneb meie pühendumisest tipptasemel lahenduste pakkumisele.

  Rugged arvutite kompetentsikeskuse tugisambad – 2023 müügiprojektide tulemused

  • Neli vastupidavate arvutite projekti seisid silmitsi väljakutsetega, sundides meid uuendama ja täiustama oma lahendusi. Iga tagasilöök muutus võimaluseks kasvuks ja parendamiseks.
  • Meie 14 tagasipöörduvat klienti, aitäh teile jätkuva usalduse ja koostöö eest. Teie lojaalsus on meie edu alus.
  • Lõime 29 uut ärisuhet – meie jaoks sümboliseerib see kasvu ja koostööd – võtmeelemendid meie teekonnal eesmärgi suunas 🌱
  • Käivitus 14 uut rugged arvuti projekti, millest kõik tõotavad põnevaid väljavaateid, oleme põnevil uute võimaluste ja partnerluste arendamisest.
  • Vastupidavad arvutilahendused ja proffesionaalsete paigalduslahenduste komponendid numbrites:
   • 62 rugged sõiduki dokki
   • 687 akut rugged tahvlitele ja sülearvutitele
   • 18 rakmelahendust mobiilsetele töökohtadele
   • 252 paigaldustarvikut sõidukitesse
   • 110 täiesti vastupidavat tahvelarvutit
   • 152 töökindlat sülearvutit

  Arvutite müügi TOP 5 aastal 2023

  populaarne tahvel ja sulearvuti 2024

  Klientide poolt sooritatud ostude põhjal:

  1.  Panasonic Toughbook 55 – Enim Müüdud Sülearvuti
   Panasonic Toughbook 55 on vaieldamatu liider sülearvutite seas. Selle vastupidavus, kohandatavus ja võimsus teevad sellest ideaalse valiku nõudlikele kasutajatele. Olgu tegemist välitöödega või kontoritööga, Toughbook 55 pakub kindlust ja usaldusväärsust.
  2. Panasonic Toughbook G2 – Populaarseim Tahvelarvuti
   Tahvelarvutite kategoorias tõusis esile Panasonic Toughbook G2. Selle suurepärane ekraani kvaliteet, pikk aku eluiga ja vastupidav konstruktsioon teevad sellest parima kaaslase välitingimustes töötamiseks.
  3. Panasonic Toughbook 33
   Toughbook 33 on tuntud oma erakordse vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Sobib ideaalselt neile, kes vajavad töökindlat seadet keerulistes keskkondades.
  4. Panasonic Toughpad FZ-G1
   Toughpad FZ-G1 paistab silma oma kompaktse disaini ja võimekusega töötada ekstreemsetes tingimustes. Ideaalne neile, kes vajavad väiksemat, kuid võimekat tahvelarvutit.
  5. Werock Rocktab S108
   Kui otsite soodsamat alternatiivi, on Werock Rocktab S108 suurepärane valik. Selle hinna ja kvaliteedi suhe on muljetavaldav, pakkudes usaldusväärset jõudlust mõistliku hinnaga.

  Meie siiras tänu kuulub meie pühendunud partneritele ja klientidele, kes on kaasa aidanud Supervivendi edule. Teie usaldus on toitnud meie pühendumust tipptasemele.

  Täname, et lugesite!

  Seotud tooted

  Töökindel tahvelarvuti politsei ja pääste operatiivtöös kinnitab kanda

  Rugged tahvelarvuti rakendamine operatiivtöös.
  Eesti Politsei- ja Piirivalveamet ning Päästeamet jätkavad sõidukites töökindlate seadmete kasutamist.

  e-Politsei ja e-Pääste operatiivsõidukite riistvara raamhanke leping allkirjastatud: SMIT x Supervivent OÜ x Silwi Autoehituse OÜ

  Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse poolt 2023. aasta septembris avaldatud raamhanke teates oli seadmetele seatud kõrged nõudmised.

  • Tahvelarvutid peavad töötama temperatuuride vahemikus -25°C kuni +50°C.
  • IP65, MIL-STD-810G ja MIL-STD-461F sertifikaatide olemasolu.
  • Kukkumistaluvus vähemalt kõrguselt 180cm.
  • Otsese päikesevalguses loetav ekraan heledusega vähemalt 1000 cd/m2.
  • Tootjapoolne garantii 5 aastat.

  arvutiriistvara paigaldus politseisõidukitesRugged tahvelarvuti operatiivtöös

  Eesti Politsei- ja Piirivalveamet ning Päästeamet jätkavad operatiivsõidukites rugged tahvelarvutite kasutamist.

  E-politsei rakenduse Apollo arendustegevused said alguse 2015. aastal. Projektiga loodi uus riistvaralahendus kõikides PPA operatiivtöö politseisõidukites, mille tulemina on rohkem kui 500 sõidukit varustatud e-politsei riistvara komplektiga.

  Kõigis pääste põhiautodes on rugged tahvlid kasutusel 2014. aastast

  Päästes on rugged tahvelarvutid ja Mobiilse Geoinfo tarkvara kasutusel 2014. aastast. Tegu on eritarkvaraga, mis on loodud Windows operatsioonisüsteemile, sh tahvelarvutitele, et toetada sündmuskohale navigeerimist, informatsiooni vahetamist ja muid operatiivtöö planeerimise ning päästetööde vajadusi. Tarkavara koos riistvara komplektiga on kõigis pääste põhiautodes ja enamikes juhtimisautodes ehk üle 120-s sõidukis (loe ka seda: Päästeamet sai uued Mercedes-Benz Vito väikebussid). Tulevikus on plaanis kasutamist laiendada ka ülejäänud pääste tehnikale. Lisaks kasutavad eritarkvara enda riistvaraga ka kiirabipidajad. Kiirabi teemal peatume pikemalt eelmises blogi postituses: Rugged arvutid kiirabiautodes: innovatsioon Eesti hädaabiteenistuses

  Turuliider seab tööstusstandardid

  Paigaldatud Panasonic tahvelarvutid kasutavad operatsioonisüsteemi Windows ning on vajadusel eemaldatavad dokkimislahendusest ning kasutatavad ka väljaspool sõidukit. Lihtsamaks andmete sisestamiseks on operatiivsõidukis olemas ka ilmastikukindlad klaviatuurid.

  Operatiivsõidukites on hetkel kasutusel ilmastikukindlad Panasonic TOUGHBOOK 10.1″ ekraaniga FZ-G1 tahvelarvutid, mis on kinnitatud spetsiaalse kolmepunktilist kinnitust kasutava dokkimislahendusega sõidukite salongi jäigalt. Vajadusepõhiselt on lisatud ka tahvlitele ning dokkimislahendustele GPS/GNSS antennid.

  Panasonic on vastupidavate sülearvutite turu liider. TOUGHBOOK tootevalik koosneb sülearvutitest, tahvelarvutitest, pihuseadmetest ja tarvikutest karmidesse keskkondadesse. Tolm. Kukkumised. Põrutused. Ekstreemne ilm. Ükskõik milline väljakutse ka poleks, TOUGHBOOK on loodud kestma jõudluse tagamiseks. TOUGHBOOK seab tööstusstandardi vastupidavatele seadmetele, mida saab kohandada vastavalt teie liikuvate töötajate vajadustele. Tõestatud on töökindlus ekstreemsetes keskkondades, nii et ilm ei muutu teie mobiilse meeskonna jaoks kunagi probleemiks.

  teltonika RUT956 dual SIM industrial 4G LTE routerKiire infovahetus võimaldab langetada informeeritud otsuseid

  Operatiivsõidukite koordinaatide ning muu sõidukite kohta käiva info edastamiseks, kasutatakse seiremooduleid, millel on eraldiseisvad antennid ning GSM ühildusvõimekus.

  Politsei töös on otsuste tegemisel väga oluline info saamise kiirus ja selle õigsus ning e-politsei riistvaralahendus toetab patrullide tööd kiirete infopäringute pakkumisega. Politseinik saab tahvelarvutis töötava veebipõhise rakenduse kaudu, üle turvalise andmevahetuse kanali, pärida infot riiklikest andmebaasidest. Nii on võimalik kiiresti tuvastada näiteks isikute tagaotsimise, juhtimisõigus, sõiduki andmete seotud infot.

  Riistvara peamine eesmärk kuvada kiirabile ja päästele sündmusega seotud asukoha ja navigatsiooni informatsiooni ning samuti ka Häirekeskuse poolt kogutud sündmuse infot. Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) pääste- ja hädaabiteenuste arendustiimi poolt on 2022. aastal loodud tarkvararakendus, mis aitab veelgi tõhusamalt koordineerida koostööd operatiivtöötajate vahel. Lisaks leidub rakenduses tööriistu tegevuse planeerimiseks või mõõdistamiseks, samuti võimaldab see tutvuda eesootava olukorraga juba sündmusele sõitmise ajal.

  Operatiivtöö on valdkond, kus loevad minutid ja sekundid

  Rakendust saab kasutada ka väljaspool pääste- ja kiirabiautosid, mis tõhustab veelgi kommunikatsiooni ja informatsiooni täpsust. Info liigub Häirekeskuse ja kõigi reageerivate ressursside vahel kiiresti ning võimaldab seega kõigil osapooltel olla kursis viimaste arengutega ja langetada informeeritud otsuseid. Kuna kõik andmed jõuavad pärale reaalajas, saab päästetööde juht anda temast ka varem saabuvatele ressurssidele juhised, millist hüdranti kasutada, kuhu koguneda või milliseid muid ettevalmistus- ning päästetöid juba teostada. Tänu sellele räägime olulisest ajavõidust valdkonnas, kus loevad minutid ja sekundid.

  Kompetentsi tagab spetsialiseerumine

  Silwi Autoehitus OÜ ehitab klientide soovide järgi sõidukeid tuntud automarkide tarbesõidukite põhjale. Valmistatud on linna-ja turismibusse, invabusse, matka- ja taksobusse, koolibusse, liikuvaid töökodasid kui ka luksusbusse. Samuti erisõidukeid kiirabile, politseile, päästeteenistusele ja kaitsejõududele. Kiirabi, politsei ja päästeteenistuse alarmsõidukid varustatakse vajalike vahenditega vastavalt nende teenistuste jaoks ettenähtud ülesannete täitmiseks. Kõik ümberehitused vastavad autotootja ja Euroopa Liidu karmidele nõuetele ning sõidukitel on tagatud tehase garantii.

  SMIT on Eesti riigi suurim IT-asutus, kes loob ja haldab elupäästeks ja siseturvalisuse tagamiseks vajalikke infosüsteeme.SMIT arendab ja haldab infosüsteeme Politsei- ja Piirivalveametile, Häirekeskusele, Päästeametile, Sisekaitseakadeemiale ja Siseministeeriumile.

  Supervivent on ainus ettevõte Baltikumis, mis on spetsialiseerunud ainult vastupidavatele mobiilsetele arvutiseadmetele. Tegeleme rugged ja tööstuslike IT-seadmete täislahenduste projekteerimise ja väljaehitamisega. Meie eesmärk on vastutada selle eest, et lõppkasutajateni jõuaksid õiged tooted, kvaliteetsetelt tootjatelt, läbi usaldusväärsete edasimüüjate. Vastame kiirelt tekkinud küsimustele ja leiame koos lahenduse, mida just teie ettevõte vajab!

  Rugged kestvustahvel tõstukisse: saeveski laohalduse digitaliseerimine

  Rugged tahvelarvuti on saeveskisse hästi sobituv tööriist, mis võimaldab suurendada tootlikkust ja efektiivsust.

  Rugged tahvelarvuti pakub töökindlust ja vastupidavust ekstreemsetes tingimustes. See on kaitstud tolmu, niiskuse ja vibratsiooni eest, tagades seeläbi pikaajalise kasutamise.

  Kas rugged ehk kestvusarvuti on sobiv valik saeveskis?

  Rugged tahvelarvuti on saeveskisse hästi sobituv tööriist, mis võimaldab suurendada tootlikkust ja efektiivsust. Selle abil saab reaalajas koguda ja jälgida andmeid, automatiseerida tööülesandeid ning tagada sujuv suhtlus ja koostöö ettevõttes. Tugev ja vastupidav konstruktsioon võimaldab tahvelarvutil töötada ka ekstreemsetes tingimustes, olles kaitstud tolmu, niiskuse ja vibratsiooni eest. Lisaks on tahvelarvutil pikk aku kestvus ja kiire laadimine, mis tagab pideva töövõime. Rugged tahvelarvuti on oluline vahend saeveskis, mis suurendab toimepidevust, tootlikkust ning avab uusi tulevikuvõimalusi ja kasutegureid.

  Reaalajas andmete kogumine ja jälgimine võimaldab paremat tööülesannete automatiseerimist ning sujuvat suhtlust ja koostööd.

  Need omadused aitavad suurendada saeveski tootlikkust ja optimeerida töövoogu.

  Kas rugged ehk kestvusarvuti on sobiv valik saeveskis?

   

  Kestvusarvuti tulevikuvõimalused ja kasutegurid

  Tehisintellekti kasutamine, mis võimaldab masinatel õppida ja ennustada hooldusvajadus

  Tulevikus võib tahvelarvuti saeveskile tuua veelgi suuremaid kasutegureid. Üks võimalus on tehisintellekti kasutamine, mis võimaldab masinatel õppida ja ennustada hooldusvajadust ning vältida seiskumist. Lisaks võib IoT (asjade internet) integreerimine võimaldada reaalajas jälgimist ja juhtimist, mis suurendab veelgi tootlikkust ja efektiivsust. Kõik need tulevikuvõimalused aitavad saeveskil olla veelgi konkurentsivõimelisem ja tõhusam.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi